Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
arnold

Skarga na TechnikProboszcz

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

7. Steam ID oskarżonegoSTEAM_0:0:46864136
8. Dowód przewinienia: Gracze robią co im się podoba m.in : wyzywają się, rzucają flashe swojemu teamowi, na mapie rats jest ten cholerny spray za każdym razem on jest włączony, miny na respie i drabinkach są stawiane . 

9. Dodatkowy opis: Pisałem do admina na u@ z 3 razy a on nic( tu screeny :http://speedy.sh/yCpy5/cs-k.rar

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie kliknie na "Cytat" to zobaczycie to co napisał [przepisałem co do słowa]:

 

7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:46864136

8. Dowód przewinienia: Gracze robią co im się podoba m.in. wyzywają się, rzucają flashe swojemu teamowi, na mapie rats jest ten cholerny spray za każdym razem on jest włączony, miny na respie i drabinkach są stawiane.

9. Dodatkowy opis: Pisałem do admina na u@ z 3 razy a on nic( tu screeny: http://speedy.sh/yCpy5/cs-k.rar)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@arnold, zamierzasz uzupełnić wzór i opisać dokładnie co się stało, czy napisałeś źle i zostawiasz to tak samopas? Na chwilę obecną to ten temat nadaje się bardziej na danie warna Tobie, a nie ukaranie admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtf ?

Napisałem każdy punkt tylko ip nie zdążyłem wziąć . Dałem opcję edytuj i zmieniłem truchu i teraz gdy widzę to tylko 7 pkt jest . Nie wiem co jest grane . Każdy punkt był opisany .

 

edit 

 

1. Skarga na: Gracz/Admin Technik Proboszcz
2. Nick oskarżyciela (z gry): MgR
3. Nick oskarżanego (z gry): Technik Proboszcz
4. Dokładna data (dzień+godzina): 16/17 godzina 23-01-2014
5. Mapa: rats 
6. IP oskarżonego: nie zdążyłem spisać 
7. Steam ID oskarżonego:STEAM_0:0:46864136
8. Dowód przewinienia: Gracze robią co im się podoba m.in. wyzywają się, rzucają flashe swojemu teamowi, na mapie rats jest ten cholerny spray za każdym razem on jest włączony, miny na respie i drabinkach są stawiane.
9. Dodatkowy opis:Pisałem do admina na u@ z 3 razy a on nic( tu screeny: http://speedy.sh/yCpy5/cs-k.rar)

 

Edit

 

Dzięki Darku :)

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Sumie Przesadziłeś Wiem też czasem Pisze na u@ Do technika i on Niereaguje lecz on Poprostu ma Wywalone na te miny Ponieważ sązi żeby komuś dać jeszcze sznase  a Jesli Chodzi o Fleshe  ( Od Kiedy Za Fleshe jest ban ?! ) . Według mnie Zgadzam sie z Petrusem  Warn na Spam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pare razy pisalem do niego na u@, że miny na drabinkach i wgl. To miał w to wyjeban*, on daj ebana tylko tym, od których dostaje po dupsku !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Miny jak miny i nie można banować za nie w każdej sytuacji. To normalna broń, która jest dostępna na serwerze.

 

Odnośnie screenów to nic one nie wnoszą do tematu. Mogły być zrobione kiedykolwiek... nawet nie widać, czy admin jest na serwerze.

 

@admin

Staraj się reagować na wszystkie zgłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×