Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

de_rats_caravan

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Neutralny z jedenej strony na + tak bo nowa mapa ale z drugiej strony na - beda grane same ratsy teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za dużo ratsow będzie, i tak juz są 3 mapy rats

 

 

Skoro ludzie je lubią to trzeba i troszke więcej, bo non stop rats albo rats_1337... Teraz została dodana rats_bedroom i tez  się ona podoba, nawet sami ja nominują . Bo non stop rats albo rats_1337 moze się znudzic..

 

 

Na nie. Rzygam tymi ratsami ;x

 

 

To sa uroki cod xdd A skoro gracxze lubia ratsy, to trzeba im je dawac. Mi tez się znudził rats_1337... Ale pograł bym na tym, bo uwierzcie mi ta mapka jest spoko; )

Edytowane przez `BialyMurzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na tak. Też lubię ratsy, a jak będzie ich więcej, to może gracze przekonają się do tych map :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

oba ratsy maja po 6% grywalności z wszystkich map wiec jestem na tak widocznie tutaj gracze lubią takie typu mapy wiec czemu nie, sprawdził bym tez grywalność tego trzeciego ratsa jak mało grany to usunąć i wgrać ta.

 

Jednym słowem, Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie czemu nie, ale ja bym zamienił któregoś ratsa na tego właśnie a nie wgrywał kolejnego.

No Najlepiej to rats <- Ten zwykly Bez Żelanodra . :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym jest takiego że was to jara ? rats hmm mapy po wuju ... tyle dobrych map nuke aztec inferno -> praktycznie w ogóle nie grane o co tu chodzi tego nie wiem ... mi już server powili przestaje się podobać , zaraz polecą hejty jak sie nie podoba to zmien server / albo nie graj jak nie pasi z takimi nawet nie mam zamiaru zaczynać dyskusji dziękuję za uwagę . Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle dobrych map nuke aztec inferno -> praktycznie w ogóle nie grane o co tu chodzi tego nie wiem

 

Cod to nie dd2, tp, czy ffa. To jest 4fun, więc nie dziw się, ze gracze lubią takiego typu mapy . Skoro chcesz pograc częściej na mapach, które wymieniałes, to zapraszam na..--------> TP  IP:  193.33.177.32:27066, tam takie mapy grane sa caly czas : )

Edytowane przez `BialyMurzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cod to nie dd2, tp, czy ffa. To jest 4fun, więc nie dziw się, ze gracze lubią takiego typu mapy


Dokładnie : )

Co do mapy jestem na TAK! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie czemu nie ma mapy "wiocha" mało osób z rana bądź w nocy taka mapa byłaby całkiem ok myślę że większość zna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×