Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:Borsuk Miodowy
Nick cheatera: Hanil
Serwer: only de_dust2
Data + dokładna godzina: 16:00-16:40 2014-01-10
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): NS
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 31.174.14.183

 

Ten gracz kilka razy wrzucił ss'y lecz myślę, że używa Anti SS.

Demko: http://www.speedyshare.com/qEZg2/hanil.dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem Hanil  odpala co jakiś czas Wall Hacka nie tylko ja tak sądzę. 

Nikt z tym nic nie robił do czasu. Borsuk ma słuszność wstawiać to demko.

Edytowane przez Amitiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,znlazloby sie jeszcze paru co prowadzi taki ''proceder'' z tymi czitami,z tym hohla squad moga sobie podac reke,czekamy na opinie pozostalych.

Edytowane przez RYJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zależy mi na opinii zlopusa, Drew'a no i oczywiście Petrusa. A przechodząc do tematu.

Ewentualnie mogłbym wstawić "HLTV", bo na tym nagraniu gracz zbyt nie nadużywał swoich "mocy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanil na pewno używa on/off grałem z nim bodajże przedwczoraj, wszystkie skany były celne, wychodził wiedział od razu kto gdzie jest, pisałem na u@, nie pamiętam już jaki admin był wtedy na serwerze, wiem że miał go już sprawdzać, ale niestety wyszedł z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA nawet w tej sprawie pisałem do Petrusa. Iz gdy wstawił ostatnie ssy  na gali to te ssy wydają mi sie przerabiane lub anty ss. PIsałem o tym Petrusowi. LEcz nie mialem kiedy nagrac mu demka. Ale jak neta bede mial lepszego znaczy nowy limit to sie tym zajmę . To jestem moje skromne zdanie:)

Edytowane przez ahm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko 

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1401101613-de_dust2-1389366780-1389367260.zip

0:41 - idzie na shiftcie i o dziwno info 

4:42 - pojechał po modelu

Dalej nie mogę odtworzyć laguje mi demko

 

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1401101639-de_dust2_snow-1389368340-1389369420.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

dziś, 10:58 jak info na steam jak ten gracz to Ns ?  :D

Sory nie zobaczyłem że gra na nsie  

Co do demek lekko mówiąc śmierdzi mi wh on/off 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też sie wydaje ze ten gracz włącza i wyłącza wallhacka ponieważ jak z nim grałem i siedzialem na spec to miał bardzo celne skany ale dziwilo mnie ze banki przez sciany namierza mi sie wydaje ze odpalony

 

/ pisałeś to już parę postów wyżej, jeszcze raz będziesz spamował, i łapiesz warna /Drew

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu gram na tym serwerze i ciekawi mnie jedno dlaczego w całym temacie są tylko sugestie i domysły bez żadnego jednoznacznego dowodu ze gram na rzekomym wh Oo dwie akcje przedstawione w tym temacie są aż przykre bo inaczej tego nie ujmę !!!! Zlagowane demko i to ze ktoś uważa tak a nie inaczej maja świadczyć o moim rzekomym oszustwie co jest nie pojęte !!! I admini np Borsuk miodowy ma czelność się wypowiadać chociaż jako Administrator serwera powinien dawać przykład inny graczom to mnie wyzywa (cytat " Hanil ty jebany odpale") co widać na demku wstawionym przez Blackhill-a  lub admin ahm który mnie nie lubi i ma do tego prawo ale wyrzucać z serwera za to nie powinien tylko dlatego ze poszedłem skorzystać z wc i przeszedłem na spect informując go o tym po 15 sec mnie wyrzucił (gdzie na serwie było w teamach po 7 osób więc serwer nie był pełny) a po powrocie kiedy napisałem ze "zrobił to po złości" dostałem następnego kicka to chyba lekka przesada  wiec możne dajcie jakiś dowód bo sami admini nie są wiarygodni ze względu na to ze za mną nie przepadają i przez to naginają regulamin a nie jestem osoba która lubi wchodzić ludziom w dupę wiec za to SORRY . !!!


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz gra podejrzanie, ale niestety na demkach nie ma dostatecznej ilości akcji. Zapraszam z lepszym, konkretnym najlepiej rozpisanym demkiem.

 

 

Uniewinniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×