Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Suka dwudziesta siodma

Moja opinia

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem klasy premium to gowno dla amatorów kórzy nie umieją grać inaczej oraz sposób wyciągnięcia kasy na utrzymanie servera. Więc wyraźiłem się o osobie z taką klasą co o niej myślę po tym jak po propozycji wyłączenia klasy odmówiła moje słowa brzamiały, cytuję:"Bo cipa jesteś" Moim zdaniem to było powiedzenie komuś prawdy. Ta osoba okazała się być adminem i bez żadnych uprzedzeń(to już tam wale) zostałęm zbanowany, leje na ten ban ale stwierdzam że "gówno", a nie server.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj sobie CODa bez klas premium... ( powodzenia ), jeśli Ci Się nie podoba że niektórzy mają premium to kup Sobie... Nie będą klasy premium kasowane bo nie możesz Sobie z nimi poradzić.

 

Temat chyba do zamknięcia...

Edytowane przez Technik Proboszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

nie każę nikomu usuwać klas premium, wyraziłem swoją opinię(taki był temat), a co do tego żbym kupił klasę premium to bezsensowna propozycja. Bardzo dobry przykład jak to działa. Wszyscy mają coś za darmo i są na równym poziomie ale ktoś wymyślił ze chce zarobić, zzaczyna sprzedawać coś lepszego i ktoś to kupuję bo chce mieć lepiej, po chwili wszyscy mają tą rzecz i wszyscy są tacy sami tylko żę za to płacą a ktos na tym zarabia. A temat, moja opinia powinien się zakończyć po pierwszym pośćie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Opinie możesz sobie wyrazić prywatnie do kogoś, a nie zakładając publiczny temat w dziale skargi.

- Jeżeli nie pasuje Ci serwer to prostu go zmień,

- Jeżeli nie pasuje Ci sposób pozyskiwania środków na opłacanie serwera to zapraszam do wpłaty lub opłacenia serwera. Opłać serwer na np. rok, a ja z chęcią udostępnię klasy premium publicznie lub całkiem je usunę.

 

Dostałeś bana jak sądzę za wulgarne wyrażanie się... trochę kultury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×