Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

TURNIEJ Noworoczny turniej 2 vs 2 2013/14! ~Rozpiska/Wyniki~

45 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam dema z inferno tak wiec nie mam jak ocenić :)

Edytowane przez zlopus1g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy to jakoś rozstrzygnąć, bo nie można tego ciągnąć w nieskończoność.

 

Ma czas do dziś 20.00 wstawić brakujące demko z inferno. Pomijam fakt, że powinniście poczekać z meczem, aż będzie HLTV, więc własne demka w takiej sytuacji są niezbędne.

 

@edit.

 

Finał zostanie rozegrany jeszcze raz, tym razem z HLTV - o terminie zostaniecie poinformowani jeszcze. Demko Dexa z inferno proszę wrzucić jak tylko będzie dostępny gracz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego w RAR i czekam w ciągu dalszym na plik!! DEMKO jeszcze nie wyszło !! W dupie mam kto się śmiał będzie demko rozpisze go i ja się będę śmiał z Ciebie w tedy ;) Pozdrawiam.

Ps.

Bez kolegi odpalonego cienko grasz Ci powiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego w RAR i czekam w ciągu dalszym na plik!! DEMKO jeszcze nie wyszło !! W dupie mam kto się śmiał będzie demko rozpisze go i ja się będę śmiał z Ciebie w tedy ;) Pozdrawiam.

Ps.

Bez kolegi odpalonego cienko grasz Ci powiem ;)

 

Sprawdź jeszcze raz, ja pakowałem - twój kolega też nie dał demka z train. "bez koelegi odpalonego grasz cienki" - powiedział ten co przegrał 2 mecze, a gdy się kolega odpalił to wygrywasz turniej? Haha, proszę bardzo rozpiska na game:

GAMA <0 de_inferno

24:28:40 - Pochylnia, na cicho, za szybko "skanował", w x1/4 spowolnieniu widać modelowo)

29:50 - Gdy ginie achmed cały czas patrzył schody żelki, zobaczył modele na środku - schował się (myśląc, że wejdziemy lordem). Klatka w klatkę, kiedy cofnęliśmy on postanawia psuedo wychylić i ŚRODKIEM ruszyć w pościg (0 krycia dywanów-żelek, gdzie zginęła jego pewność siebie informacji, że tam byli?)

30:37:30 - Sprawdza Neo (miejscówka-od respa), a potem idealnie na model do typa grubas-matrix (spowolnienie x1/2 wystarczy)

31:30 - Dziwne "sprawdzanie", nie wychyla, anie nie kryje przejścia do schodów żelkowych. Widział przez ścianę (krata nierozbita), że nie podsadziliśmy się w okno. 

35:55 - Co to było?! Brak plantu - okej. Ale celownik po ... na lewo? Myślał, że Cwoal go nie zdąży zabić? ew. szybko się odwróci i Cowara dobije, gdy on będzie za nim biegł..

Tutaj adnotatka do tego co napisał gama na say_teamu nazywając nas botami: napisała to osoba, która nie dość, że kupuje F1 to jeszcze nie zna podstawowych zasad rcon

39:39 - Obserwujcie co robi ... sprawdza po ścianach czy nikt nie idzie. No i moje ulubione: murek nad garażem. Słyszał go od respa - ok. Ale dziwnie pewny, że był nad garażem, a gdy on zmienia pozycję na wysoką Neo, gama zmienia pewność co do położenia swojego przeciwnika..

40:25 - Model banan + przy aimie (inne nazewnictwo: miejscówka snajpera/pączki) celownik za bardzo na prawo (nie idzie na GeT_RighT'a). Nagle przy wchodzeniu odwraca się by nie spalić i sprawdza w bsa, a potem "drgnięcie adhd" - murzyn (miejscówka, ze starego teamu) nie żyje [gdzie przy wcześniejszych wejściach na bsa, gdy nikogo nie ma na bananie tego nie robił-chociażby akcja za trójkątem, gdzie zostawiłem mu 30 hp. Z resztą, zobaczycie jeszcze na dalszej rozpisce]

44:59 - Sprawdzał on kiedykolwiek na ciemni? [teraz murzyna już nie lookał] Nie! Dlaczego teraz? Cowar przed grubasem - celownik szybko poszedł by w dół, zabijając go powiedział by, że to refleks + aiming, a nie coś spalonego..

45:30 - Z tego co widzę, nie było żadnego strzału na bananie (tylko 1 standardowy flash antyrashowy), więc ciekawe info o CT'ku znajdującym się na aimie (najwidoczniej ma esp, bo nie wiedział, że to nie jest sniper, a strzelec z ak ... )

49:24 - Po raz kolej nie sprawdza murzyna, nawet grubasa już nie ... Zobaczył przez ścianę, że antyterrorysta znajduje się za trójkątem i rzuca fb górą (+49:30 - ścianami spogląda lewo-prawo, po obu stronach wyczekujemy - nie wyjdzie, Cowar [z lewej do niego wychyla], a on oczywiście tylko w bsa patrzy :) )

 

Inferno +b

Train - HLTV ktoś jak sprawdzi ew. jeżeli to nie starczy

Achmed - jak ktoś chce, to niech ogląda, ja nie mam czasu ani chęci, gama rozpisany, bo za bardzo się spalił. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24:28 - clar , wczesniej skanuje t osamo miejsce , potem zabija 1 , wraca chce skanowac znów to samo , ale ze pojawia sie model  to reakcja . 

29:50 - wczesniej slyszy goscia w domku wiec patrzy zelki i balkon , potem zabijaja na srodku achmeda  mial kamere dal info ze sa na srodku to sie troszke schowal , przez chwile  byla cisza i pomyslal ze  poszli na mały , CLAR 

30:37- standardowe wychylenie na matrixa , czesto tam ktos stoi , a wychyla powoli tam . CLAR !

31:30- nikt nie wychodzi l z pochyli , tak wiec wiedzial ze 2 srodek i czesto domek , patrzy domek  , potem leca granaty i wie ze juz tam sa . CLAR !

35:55- +/-  poprostu chcial zrobic obieg na maly . Troszke celownik mu rzuca na model  to tak +/- . 

39:39- wie ze model za skrzynka + B 

40:25 - CLAR !

45:30 -  CLAR !

49:24 - CLAR ! 

 

 

39:39 - ta akcja mnie zaciekawila i akcja co robil obieg na mały , dalej nic ciekawego nie ma . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no to ja pierdziele taka gre ja przegralem w cwiercfinałach bo kolega se odpalonego wzial ja chce dyskwalifikacje w regulaminie bylo wyraznie napisane ze nie mozna uzywac wspomagaczy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

E no to ja pierdziele taka gre ja przegralem w cwiercfinałach bo kolega se odpalonego wzial ja chce dyskwalifikacje w regulaminie bylo wyraznie napisane ze nie mozna uzywac wspomagaczy!!

 

Zażalenia należało składać zaraz po meczu, a nie 2 tyg po. Poza tym na razie nic nie wskazuje na to, aby ktoś cheatował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok w ciągu dalszym nie ma HLTV z tej mapki a DEMKO jak i MOJE i KUMPLA znajduje się w rar tylko to jest 1 nagranie a nie jest podzielone sprawdziłem teraz i się znajduje !! Czekam w ciągu dalszym na Twoje demko z Traina ;)



35:55- To miał być obieg na mały !! a to że na model tam coś wskakiwało to tylko dlatego że patrzył się w BS ale nie rozglądał się i nie modelował!! Nikt na WH nie dałby się tak prosto zabić i jest to prawie nie realne gdyż zawsze ktoś reaguje na model chodź by w mniejszym  stopniu.

39:39- Przecież tupnął na respie CT czyli było pewne że jeden tam będzie. Drugiego już potem słychać od banana to było pewne że tylko 1 został na respie który został wyczekiwany.

 

2 akcje czyste a Ty piszesz spalone ;) Pozdrawiam

Bedzie Twoje demko na Trainie to ja zrobię cudowną rozpiskę na Ciebie. Gdy Fejkowałem a Ty strzelałeś :D Przykładowo dobra akcja przy rozbrajaniu bomby nawet celownika dobrze nie ujrzałeś a już strzelałeś :D to najlepsze było i najbardziej Cię spaliło :D <3

Ps.

Turniej można uznać za zakończony ;) Oni przegrali a ja poczekam na HLTV i po prostu z HLTV rozpisze kolege ;)

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem w jakim miejscu utknął turniej...

 

Drużyna 12 miejsce 1

Drużyna 8 miejsce 2

 

Akceptujecie taki wynik, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

2. Rozpiska gamy (będzie na ac, wywalone w ten turniej, kupca się rozmyślił, więc serwer bardziej mi się opłaca)

Nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym zadaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc kończymy kłótnie.

 

Pierwszy post edytowany, proszę zgłaszać się po nagrody.

 

 

Że gama za ten mecz i tak znajdzie się na ac.pl ;d

Wstaw demko do Naszego działu. Zostanie rozpatrzone, jeżeli coś znajdziemy zostanie przekazane na AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×