Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Amitiel

A. Sapkowski - Wiedźmin All Tom

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wam przedstawić pewną kolekcje książek "Króla Polskiej Fantastyki" Andrzeja Sapkowskiego, mówię tutaj o opowiadaniu pt. "Wiedźmin".

 

Ja sam jako taki malutki fan Sapkowskiego a raczej jego twórczości, przeczytałem wszystkie Tomy Wiedźmina, jest to bardzo wciągająca opowieść, zawarte w niej smaczki fantastyki, humoru i nikłego erotyzmu wzbudzają u czytelnika niezwykłe wrażenia, szczerze polecam serie a w następnym temacie tutaj opisze także najnowszą książkę pana Andrzeja która także opowiada o wyczynach naszego Białowłosego Geralta.

 

Informacje z internetu:

 

Wiedzmin_Andrzej-Sapkowski,images_big,19

 

 

 

Saga o wiedźminie – cykl książkowy (powieściowy) autorstwa Andrzeja Sapkowskiego o dziejach wiedźmina Geralta z Rivii, będący kontynuacją wcześniejszych zbiorów opowiadań tegoż autora: Ostatnie życzenie (z których część wydano wcześniej w tomie Wiedźmin) oraz Miecz przeznaczenia.

W skład sagi wchodzą powieści:

Krew elfów

Czas pogardy

Chrzest ognia

Wieża Jaskółki

Pani Jeziora

 

 

 

Zapraszam do lektury Maciej Amitiel ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całość chyba z trzy razy - rewelacyjne czytanie tak jak to kolega powyżej opisał.

Szkoda tylko, że serial jak i film o d...e  rozbić, a sam Żebrowski na Wiedźmina  nadawał się jak Grycjanki do baletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całość chyba z trzy razy - rewelacyjne czytanie tak jak to kolega powyżej opisał.

Szkoda tylko, że serial jak i film o d...e  rozbić, a sam Żebrowski na Wiedźmina  nadawał się jak Grycjanki do baletu.

 

 

Serial kiepsko wyszedł to prawda, chciałbym zobaczyć jak HBO robi serial Wiedźmin to było by już coś:) ja co do postaci Geralta i Jaskra nic nie mam. :) 

I upieram się przy tym iż nie było by lepszego aktora który mógłby zagrać Jaskra, pan Zamachowski jest świetną postacią i dobrym aktorem, po za tym lubię jego twórczość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamachowki zagrał rolę super, nie ma to tamto, ale Wiedźmin bardziej przypominał boskiego żigolo niż zabijakę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś udało mi się przeczytać tych pięć tomów i nie żałuję. A film- jak byłem mały, to nawet mi się podobał ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×