Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Baku:S

Rezygnacja Baku

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

     Miałem już pisać tą rezygnację tydzień temu  . Bardzo mi ciężko będzie się z wami rozstać . Głównym powodem dlaczego odchodzę jest fakt , że nudzi mi się już gra na tym codzie . Gram tutaj ponad rok spędziłem na nim niezapomniane chwile . Ale w końcu przyszedł czas by to zakończyć . Rezygnuję z admina na COD jak i na DD2 . Piszę to w "Sprawach ogólnych" COD ponieważ na dd2 większość mnie pewnie nie zna bo dosyć rzadko tam wpadałem . Na pewno wrócę , nie wiem kiedy ale na pewno . Będę wbijać co jakiś czas na te serwery by pograć.

 

Chciałbym podziękować Petrusowi za to ,że był wyrozumiały i wysłuchiwał mnie nawet jak pisałem do niego same brednie i spamowałem xd

 

+ Pozdrawiam również wszystkich adminów COD i dd2, a w szczególności  Wojcia ;) ale także  Technika , Musica , Greddy'ego , Kamila , Nattowe , Darka , Blackhilla , nooo... wszystkich  xd  

+Graczy takich jak : $waniaczek , JoOo , MineHiQ  itd. itd.    Pozdrawiam jeszcze starą gwardię czyli tych którzy grali tutaj jeszcze w 2012 r. (Warning Bubu , Happy Angel ,$!3PY no i GRINGO :)  Wtedy no-lifiłem policjantem (na prawdę no-lifiłem) nie dało się zwalić mnie z komputera xd .

 

Ciężko mi tak teraz odchodzić kiedy odszedł Davis , maksiu921 ,ale przecież lepiej stracić admina poprzez rezygnację ,a nie przez zerową aktywność .

 

Forum będę się starał odwiedzać codziennie ,aczkolwiek niczego nie obiecuję

 

Pozdrawiam .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dzięki za pozdrowienia :) Odwiedzaj Nas i wpadaj na serwery ;) Powodzenia i Wesołych Świąt :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh.. To była kwestia chwili . Wbiłem przed chwilą na COD i zauważyłem ,że nie potrafię tak po prostu odejść , może tylko zrobię sobie krótką przerwę ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ten cs to trochę jak nakrotyk... nie da się tak po prostu z dnia na dzień zrezygnować - sam wiem to bardzo dobrze. Teraz gdy mam troszkę więcej wolnego czasu, wpadam na "stare śmieci". A forum tak czy inaczej będziesz odwiedzał, nawet jeśli usuniesz sobie link z paska na górze przeglądarki :D 

No nic, mam nadzieję, ze jakos się tam jeszcze zmierzymy na serwerze. Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Odpocznij i wracaj.

Każdy ma czasem przesyt i potrzebuje się odizolować od CS'a

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra xD   Po pewnych ustaleniach postanowiłem ,że zrezygnuje tylko z admina na dd2 , a na COD będę wbijał .   Sory ,za niepotrzebny temat xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej nq powodzenia ci zycze na innych serwerach 

Z okazji świąt życzę Ci
wielu fragów, zero lagów,
samych headów, duuużo skilla!
i by flashe nie raziły
oraz boty nie farciły
by kasiory dużo było
na M4 wystarczyło!
fajnej mychy, klawiatury
karaj by leciały wióry!
Przez kabelek mniej spinania
dużo farta oraz zgrania! 
a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra
i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy pro100head a ty dead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×