Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

43 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zauważyłem, że graczom zaczyna się nudzić tylko gra na dd2. Wpadłem na pomysł, aby w końcu urozmaicić ten serwer. Nie może być tak, że w kółko gramy dd2 i nic się nie dzieje więcej. Czas na jakieś zmiany, de_snow się nie przyjęło a szkoda bo mamy zimę, i okres przedświąteczny ale cóż. Serwer Only DD2 to jest typowe FFA, skoro i tak grają wszyscy na fragi bo inaczej tego nazwać nie można, to może czas dodać coś co jeszcze bardziej zatrzyma graczy na tym serwerze. Mianowicie chodzi mi o wprowadzenia pluginu z BF2. I teraz czytać uważnie, żeby nie było potem, że doczytaliście do połowy i już wam się nie podoba.

 

Chciałbym aby wprowadzono ten mod BF2, ale na pewnej zasadzie. Mianowicie myślę, że grając na fragi przy okazji gracze mieli by rangę, odznaki również można byłoby nabijać ale oczywiście byłyby wyłączone. Po prostu to ma być urozmaicenie serwera, tak abyśmy siedzieli tam najczęściej. Wbijanie fragów, po czym otrzymywanie rangi i wbijanie odznak według mnie dla wielu graczy byłoby frajdą, gdyż tak czy siak siedząc na serwerze jednocześnie podnosilibyśmy rangę i nabijali swoje ulubione fragi. Podsumowując, zaznaczam to po raz drugi, nie chcę aby były odznaki itp. Od tego jest serwer DM+BF2, tutaj miałyby być po prostu dodane rangi i naliczanie fragów w taki sposób:

 

v7rxg8.png

 

 

Widziałem już wiele serwerów Only DD2 gdzie takie coś się przyjęło, a graczy było sporo.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Czy naprawdę jest to konieczne?

Takie coś w sumie może być urozmaiceniem,ale czy zatrzyma tylko z tego powodu graczy nie wiem.

 

Ja na razie wstrzymuje się od głosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za . Bo praktycznie jest tylko nabijanie fragów ;// To był by fajny bajer . Można by dodać jeszcze plugin, który za 1, 2, 3 miejsce były by dawane medale tym graczom . 1 miejsce : Złoty medal, 2 miejsce : srebrny medal, 3 miejsce : brązowy medal .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

 

Można by dodać jeszcze plugin, który za 1, 2, 3 miejsce były by dawane medale tym graczom . 1 miejsce : Złoty medal, 2 miejsce : srebrny medal, 3 miejsce : brązowy medal .

 

To mi uciekło, również dobry pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Osobiście nie lubię BF2a ale jak ma być bez odznak, więcej hp itp. to może być, bo gdyby miałoby być pełne BF2 to bym podziękował.

 

Odznaki będzie można zdobywać, ale będą one wyłączone oczywiście :) Bo wtedy wiadomo to już byłby typowy BF2, a dla urozmaicenia FFA rangi, ilość fragów i odznaki wyłączone według mnie byłoby dobrą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeste za tym zeby zrobic z only dd2 serwer ff'a

 

DD2 to jest FFA :)

 

 

 

Jestem na Tak, a co sądzicie żeby dodać tylko HP za odznaki?

 

Odznaki mają być wyłączone :)

 

 

 

To serwer DD2 czyli only de_dust2 a nie BF2.

 

Czytanie ze zrozumieniem kolego. Zresztą nigdy nie grałeś na naszym DD2 więc nie wiem o co chodzi wgl :)

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

DD2 to jest FFA




Noo tak ale mi o to chodzi zeby nie byla wiecznie ciagle ta sama mapa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Noo tak ale mi o to chodzi zeby nie byla wiecznie ciagle ta sama mapa.

 

A tak to niech pozostanie, Only DD2 ma swój urok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych odnzak za hp. Co walne gościa z awp 107hp zabiore a on bd dalej żył. NIE. same rangii tak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Żadnych odnzak za hp. Co walne gościa z awp 107hp zabiore a on bd dalej żył. NIE. same rangii tak

 

- Rangi

- Naliczanie fragów

- Odznaki do zdobycia, ale wyłączone z użytku :)

- Medale na koniec mapy

 

Czyli żadne hp itp, po prostu dla własnej satysfakcji zdobycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom ja jestem na tak :D

 

 

                               

 

 

       c8b7b8630e18724a5b9fcf70607632943150ae04

 

                                                                           

                                                                       c36f5000155f9dfa89c0ea0390bf80686ca6913e

Edytowane przez BartekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może być jestem na tak

 

To się w końcu zastanów bo sam nie wiesz co masz pisać, raz się zastanawiasz a potem się zgadzasz. Pomyśl trochę przed napisaniem czegokolwiek, takim sposobem postów szybko nie wbijesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

A ja jestem za tym, żebyz tp zrobic ffa : )

 

 

wytłumacz mi po co ten debilny komentarz ? Tak pracujesz sobie na warna, że pewnego dnia obudzisz się z banem na forum człowieku...

 

 

Możemy dodać w niczym to przeszkadzać nie powinno, a nawet może dodać graczy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×