Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Children

Skarga na 14-latka ( Greedy )

34 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moze duzo nie będę pisał bo nie mam już na niego siły i nie będę toczył jakiejkolwiek dyskusji z 14 latkiem . Ale z tego co zobaczycie to mam nadzieje ze jakies wionski wyciagniecie. Zrobie tak ze opisze kazdy screen ktory wstawie. 

http://speedy.sh/zdv...t2-long0000.bmp - na tym screenie widać jak admin greedy jest na txt i zabija przez nie . po czym upominał wszystkich ze nie można tam wchodzić :] . Admin raczej powinien dawać przykład 

http://speedy.sh/F4y...e-dust20004.bmp - tutaj natomiast widac jak admin olewa to co do niego sie pisze na u@ ( tez do niego pisałem o tego typka co czitował ale admin byl za bardzo zajęty grą ) 

http://speedy.sh/nR7...ts-13370000.bmp
http://speedy.sh/nR7...s-13370000.bmp- i na tych dwóch ostatnich screenach widać jak admin mnie prowokuje po czym groził banem (niestety nie zrobilem screena ) ale raczej to jest wiarygodne po tym co tu widac. 

To raczej będzie na tyle. Niech ktoś z WYŻSZYCH to zobaczy i pomyśli nad trzymaniem takiego oto "admina". Na prawdę fajny serwer i w ogóle ale przez takie coś się odechciewa . 


Pozdrawiam Children !  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Masz problem co do mojego wieku? A resztę określę tak.

 

Jakiś dzieciak "Children" Ma ból dupy. Dziękuję panie i panowie. Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PuLL. ale On ma racje z tym TXT. Regulamin jasno określa takie coś ;)

 

Przypomne o jaki zapis chodzi:

11. Wykorzystywanie bugów mapy - 5 min

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10145-regulamin-admina-serwera/   :)

 

Lepiej nie wchodzić na TXT jak jest sie Adminem :D choć wiem, że to kusi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mam. Bo to nie jest raczej wiek żeby przydzielać kogoś na takie stanowisko jak "admin" . W szkole dopiero Cie uczą odpowiedzialności pewnie . I nie zycze sobie żebys jechał mi ( starszemu od Ciebie ) od dzieciaka bo jakbym spotkał Cie na ulicy to za taki tekst masz w pape . Tyle na twoj temat. Nie prowadzę juz żadnej konwersacji ( tak tak, wpisz w google co to bo pewnie nie wiesz co to znaczy)  z tobą .  Peace yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

o jakbym spotkał Cie na ulicy to za taki tekst masz w pape

 

 

Groźby na forum  --> Warn nr 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha. Zabawny jesteś. Nie łap za słówka . Jest tam napisane ze jak Cie spotkam to dostaniesz? Czy ze jakbym Cie spotkał to byś dostał ? Widzisz różnice? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Mam. Bo to nie jest raczej wiek żeby przydzielać kogoś na takie stanowisko jak "admin" 

hmm... chyba Petrus wie komu daje admina . A co do txt to inni gracze chodza gorzej po txt niz on . ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innie gracze to rozumiem. Ale admin powinien dawać przykład. A jaki przykład dał tym ze on tam stał skoro regulamin jasno mówi ze jest to zakazane ? Własnie. 
A co do tego ze Petrus wie komu daje admina to raczej każdy możne się pomylić :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greedy lubię cię, ale w tej sytuacji Children ma rację, powinieneś dawać przykład, a nie chodzić po txt i prowokować :)

Tyle ode mnie

 

Wojciu54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Człowieku to że masz admina nie znaczy że możesz wszystko (łamać regulamin).

Wchodząc na tekstury tak właśnie zrobiłeś.

 

Groźby na forum  --> Warn nr 2.

 

Okej groźby na forum = warn (chodź nie wiem co to za groźba...)

Ale chłopczyku 2 łamanie regulaminu jak i nieodpowiedzialne zachowanie na serwerze = się utrata admina jak dla mnie..

Takich cwanych adminów jak ty od razu trzeba eliminować bo psujecie tylko serwer...

Nie wiem dlaczego ludzie składają podanie na admina jak potem sami łamią regulamin i mają tego admina po to żeby czuć się lepszym...

Mając admina jesteś zwykłym graczem dochodzą ci tylko obowiązki pilnowania porządku na serwerze jak i tego żeby gra była zgodna z regulaminem, a ty sam go łamiesz wiec jak dla mnie Admin powinien być odebrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Podsumowując temat wydaje mi się, że wystarczy upomnieć Admina @PuLL..

@PuLL. postaraj sie nie wchodzić na TXT i będzie wszystko dobrze ;)

Co do prowokacji to nic nie widze. Inni Admini też piszą, że czity mi nie działają, ale to raczej takie luźne gadki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To może ja się wtrącę.

 

 

Jakiś dzieciak "Children" Ma ból dupy.

 

Obserwuję od paru dni twoje zachowanie , i widzę, że znów masz trzaski jak kiedyś. Opanuj się momentami bo na prawdę poziom przedszkolaka pokazujesz. Myślę, że starsi użytkownicy wiedzą o jaką sytuację chodzi, przepraszałeś, błagałeś na forum ale powoli chyba wraca twoje dawne oblicze. Jeszcze raz to zaznaczę ogarnij się człowieku.

 

Co do skargi, fakt faktem wchodziłeś na txt, co w jakiś tam sposób jest racją ze strony użytkownika, który to zgłosił, i myślę, że to powinna być mała przestroga na przyszłość abyś tam nie wchodził. Jak ktoś up zaznaczył masz dawać przykład a nie wykorzystywać to, że nic ci nie zrobią, tylko ci się tak wydaje.

 

P.S. Czemu na pierwszym ss'ie widać modele przez skrzynkę? :)

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Pull, zastanów się nad swoim zachowaniem. Sam fakt, że nie jest to pierwsza skarga na Ciebie tu na forum, powinien dać Ci do myślenia. Na twoim miejscu podwinął bym ogon pod dupę, przeprosił i zapewnił że to się już nie powtórzy - ale to tylko moje zdanie. 

Raz już straciłeś admina przez swoją głupotę, a jeśli dalej będziesz uskuteczniał cwaniakowanie na serwerze jak i na forum, nie wróżę Ci długiej, zapewne ostatniej kadencji admina. Nie ma co się "szarogęsić" bo racja w tym wypadku na pewno nie leży po Twojej stronie. 


@Davis
Co do tego ss'a. Na tym obrazku nie tyle widać modele przez skrzynkę, co tak na prawdę tej skrzynki tam nie ma xD Uroki TXT. Tak więc, nic podejrzanego tam nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Moim zdaniem jest bez sensu nazywaniem go 14-latkiem. To co z tego? Wasz spór trwa już długo i czepiacie się siebie za byłe błahostkę. Dobra widać tam TXT , z tym się zgodzę ale  to co powiedziałeś że piszesz na u@ i nikt nie odpowiada to mnie nie dziwi. Tak jest prawie u każdego Administratora grającego tam , same wyjątki coś odpiszą. Greedy to dobry Administrator i dobry gracz. Tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pamiętaj! Ban za WH tylko i wyłącznie poprzez zrobienie graczowi screenów. Jeżeli gracz już miał robione screeny, a są dalsze przypuszczenia co do cheatowania należy rozpisać demko w dziale BL"
http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10145-regulamin-admina-serwera/
tu takie przypomnienie dla adminów którzy znowu zechcą mnie zbanowac po raz 5 :P xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/14261-wz%C3%B3r-podania-o-admina-serwera-update-10913/

3. Wiek - Minimum 16 lat

 

Wszystko w temacie. Wymagane 16 lat. Skoro jest taka zasada to z jakiej racji on ma admina ? Nawet dzieciaczek na ts'a nie może wejść xD

 

Ja osobiście jestem za odebraniem mu admina.



 

Greedy to dobry Administrator i dobry gracz.

 

Na to odpowiem tak. Raz za nic dostałem przez dzieciaczka bana bo ktoś se napisał że mam sh a ten nawet się nie przyjrzał i mnie zbanował. A z kontem premium i takim lvlem każdy by był dobry, nie oszukujmy się ...

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie ten admin jest śmieszny wyraźnie nie jest ogarnięty a tym bardziej rozsądny ...

Panowie wiem że gracz może jest stały ale admina nie powinien mieć ...

To troszeczkę słabe ze strony administracji akceptując podanie człowieka w wieku 14 lat.

Chodź nie powiem bo Petrus wygląda na ogarniętego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wasze nazywanie mnie Nieogarniętym dzieckiem, jest naprawdę zabawne. Czekam na dalsze wywody. Czytając wasze wypowiedzi naprawdę zastanawiam się nad waszym poziomem skoro uważacie, że mój jest niski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać Greedy ze nie dorosłeś  Nie zdajesz sobie z tego sprawy ze nie tylko mi się to nie podoba i z tego co przeczytałem były już takie akcje z twojej strony a ty nadal postawiłeś na swoim i to ciągniesz. Zastanów się na serio . Taka dobra rada :] yo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz szanowny człowieku ulicy, mogę być sądzony za wejście na Txt za nic więcej. A swoje dobre rady, zachowaj dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc sądzony o txt jesteś sądzony o łamanie regulaminu.

Nic ten post cie nie broni i co byś nie napisał już w tym temacie nie było by po twojej stronie.

Więc radze siedzieć cicho i czekać na decyzje Administratora.

Chodź nie liczyłbym na to iż da ci szanse jak już były z tobą problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja się bronie? to tak po pierwsze.

A po drugie, ten temat nie dotyczy ciebie... nawet na Cod nie grasz, nie znasz mnie. Więc nie masz nic do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×