Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

Kopytkowy News nr11!

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Kopytkowicze! Wracam z kolejnym numerem, z góry wybaczcię, że po takim czasie ale cóż klasa maturalno sportowa wymaga większego poświecenia. Ale nie oznacza to, że Tygodniki znikną, o to się martwić nie musicie, dziś znalazłem czas aby wykonać to co do mnie należy i o to proszę, długo wyczekiwany numer,
zapraszam gorąco do czytania! :)

 

 

2jcbxxl.png

 

Na początek Gazetki rozpocznijmy informacją o jednym z ważniejszym wydarzeń z ostatnich dni jakie można ujrzeć na naszej sieci, a minowicie jest to Wielki Konkurs CSK! Konkurs trwa do dnia 13 listopada, a więc spieszcie się Ci, którzy jeszcze chcą coś wygrać. Konkurs jest na prawdę godny polecenia, wszelkie informacje dotyczące uczestnictwa oraz nagród możecie ujrzeć w poniższym linku. Zapraszam!

 

mwy5p3.png

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/30953-wielki-konkurs-cs-kopytkopl-3010-1311/&do=findComment&comment=143928

Teraz przejdźmy do troszkę gorszej strony gazetki a konkretnie do osób, które odeszły z sieci. Czyli , @jacko , @Osama , @quantiq , , @BlaxX,@revi, @CipiS, @Nexon. Mimo to są jednak także inne dobre strony, gdyż pozyskaliśmy nowych adminów, a jakich? Tego dowiecie się w kolejnym dziale poniżej :)

 

 

440469serwery.png

 

A więc tak jak wspomniałem na sieć pozyskano nowe twarze wsród administratorów. Zacznijmy od serwera DD2, na którym funkcję administratora otrzymali A więc tak jak wspomniałem na sieć pozyskano nowe twarze wsród administratorów. Zacznijmy od serwera DD2, na którym funkcję administratora otrzymali , witamy ponownie! Kolejnymi osobami są @#frisktvagat, @Borsuk Miodowy , @naiwniak , @TosieK oraz @PatuSia. Serwer Call of Duty również zasiliło kilku adminów są nimi ponownie , @PuLL. oraz @Mateuszek;* miło widzieć Was ponownie przy tej funkcji, adminem został także @Exclusiv.. Serwer Team Play pod okiem Maksia ma w swoich szeregach adminów @Pan Ziółko, @#frisktvagat oraz @Smakosh. Kolejnym z serwerów jest DM+BF2, który po wrześniowym restarcie pozyskał wielu nowych graczy zaś rolę nowego admina odgrywają @Na Lajcie, @Divese i @Tecku, który również został nowym Redaktorem. Gratulujemy wszystkim nowym adminom pozyskania rangi oraz życzymy jak najdłuższego związania się z Naszą siecią.

 

 

 

 

Zmiany:

Dust2 Only:

- Został wprowadzony Anty-Blok, który znacznie ułatwia przemieszczanie się po respawnie na początku rundy. Plugin jest znakomitym rozwiązaniem, gdyż nie widzimy już
osób kłócących się o blokowanie.

COD Mod:

- Zmodyfikowane zostały niektóre klasy, min. szturomowiec nie posiada jak wcześniej rakiet, zaś otrzymał defusal kit.

Team Play:

- Tak jak na serwerze DD2 również na TP pojawił się plugin "Anty-Blok".
- Dodano nową mapę a mianowicie do poprzedniego map cycle dołączyła mapa de_tuscan, która znalazła swoich zwolenników jak i przeciwników.
- Została zmieniona blokada bs'ów na mapie de_inferno tym razem zablokowanym bs'em przy małej ilości graczy jest bombsite B tzw. "mały".

DM+BF2:
- Nowym pluginem jest "Frag Counter".
- Bron m249 tzw. "krowa" została lekko zmodyfikowana a mianowicie zmniejszono jej dmg w zależności od poziomu odznaki, jaki posiadamy.

 

 

 

sonu51.png

 

 

28gs4eb.jpg

 

1. amh1337
2. Davis
3. 'Naiwniak

 

i4py1k.jpg

 

1. Music
2. Children
3. Baku:S

 

s5yelf.jpg

 

1. Smakosh
2. wocen
3. Mc_TomQu

 

2uypsuq.jpg

 

1. Rfc
2. M@$_O
3. BIBOLEK

 

zlugz.jpg

 

1. Baku:S
2. Wider
3. mat1

 

 

11m8igz.png

 

- Mieciu, jakbym się przespał z Twoją żoną, to byśmy byli szwagry czy swaty?
- Wtedy to byśmy byli kwita.

 

 

Mały Jasio chodzi do klasy matematycznej. Pewnego dnia nauczyciel
wezwał go do odpowiedzi:
- Gdybym ci dał 500 złotych - mówi nauczyciel - a ty byś dał 100 zł
Marysi, 100 zł Basi I 100 zł Zuzi, to co byś miał?
Rezolutny Jasio na to:
- Orgię.

 

 

Jasiu kopie dół w ogródku. Zaciekawiony sąsiad pyta:
-Po co kopiesz dół
-Na grób dla mojej złotej rybki
-A po co taki duży?
-Bo jest w twoim pie**olonym kocie!

 

 

Do baru wpada facet i krzyczy:
- Mietek! Tam na samochodzie rżną Twoją żonę!
Mietek szybko wybiega z baru. Po chwili wraca:
- Eee, to nie moje auto.

 

 

 

351x2zq.png

 

 

 

Na dziś to już wszystko, mam nadzieję, że się spodobało mimo tak długiej przerwy za co jeszcze raz przepraszam i do zobaczenia w kolejnym numerze!












 

 


 

 


 

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 11

Na sieci jestem od niedawna, ale nie myślałem że tu są takie bajery :)  Gazetka to fajny pomysł zwłaszcza że to już 11 numer :) Przyjemnie poczytać co się obecnie dzieje na sieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

A więc tak jak wspomniałem na sieć pozyskano nowe twarze wsród administratorów. Zacznijmy od serwera DD2, na którym funkcję administratora otrzymali A więc tak jak wspomniałem na sieć pozyskano nowe twarze wsród administratorów. Zacznijmy od serwera DD2, na którym funkcję administratora otrzymali , witamy ponownie!

Coś nie tak chyba bo tekst sie powtarza :) Tag member też coś źle działa ;)

Co do samej gazetki to jest super i mam nadzieję, że będzie sie pojawiać częściej niż jak teraz przerwa była :D

Świetna robota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Coś nie tak chyba bo tekst sie powtarza :) Tag member też coś źle działa ;) Co do samej gazetki to jest super i mam nadzieję, że będzie sie pojawiać częściej niż jak teraz przerwa była :D Świetna robota :)

 

 

Tag działa dobrze, nie wiem gdzie ty widzisz, że się nie pojawił. A co do tego zdania to nic nie poradzę czasem mam tak, że nie mogę edytować tematu/postu. Wiadomo, że zawsze coś się znajdzie, tym bardziej zauważ na godzinę o której było to robione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Davis w tym fragmencie np. brakuje ( strona nie wyświetla ) tagu malinowa zelka (jak sie cytuje, gdy to pisze to widac, że coś tam jest ;)

 

Zacznijmy od serwera DD2, na którym funkcję administratora otrzymali [tu powinien być tag] , witamy ponownie!

 

Ale wyluzuj ja nie mam pretensji :) Gazetka i tak super ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gazetka, ładna fajna. Rozumiem godzinę ale przyznam szczerze robiłeś lepsze, gdy miałeś czas :)

 

 

Wiem wiem, aczkolwiek zawsze staram się jak mogę, bo jak miałbym robić na odwal to wgl wolę nie robić, ale jak tak sobie patrzę to nie wyszło tak źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

A o mnie zapomniałeś? :(

 

Twój nick też miałem napisany, nie mam pojęcia dlaczego się nie ukazał :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Davis wpisałeś, ale literówke zrobiłeś :) Pogrubiłem to co wpisałeś, ale musiałem usunąć kwadratowe nawiasy bo inaczej to nie wyświetli ;)

Serwer Call of Duty również zasiliło kilku adminów są nimi ponownie member=WestCoast Cusroms

 

Jeszcze raz zaznaczam, że gazetka jest super i czekam na kolejną już :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×