Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Tecku

Wywiad z Hanką.

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor:Tecku

Wywiad z Szaloną.

 

Witaj szalona, na początek wywiadu opowiesz czytelnikom coś o sobie?

 

Witaj, mam na imię Hania, mieszkam w pięknym mieście zwanym Wrocław, mam 28 lat i jestem szczęśliwa mamą 6-cio letniej dziewczynki.

 

To widać się ułożyło. Studiujesz czy pracujesz?

 

Aktualnie zajmuje się dzieckiem, jakiś czas temu prowadziłam własną działalnosc ,ale z przyczyn osobistych musiałam ją zawiesić.

 

Czyli rozumiem partner zarabia?

 

Nie do końca, gdyż partnera nie mam. Dobrze prosperowałam z dzialalnoscia na tyle, by teraz spokojnie utrzymać siebie i dziecko, do czasu gdy znajdę prace. :)

 

Uczęszczałaś do technikum, liceum czy zawodówki?

 

Kończyłam Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu, profil ogólny. Po ogólniaku poszłam na studia, ale z racji tego iż zaszłam w ciaże, przerwałam edukację.

 

Dobrze. Jak uczyłaś się? Z chęcią do tego podchodziłaś?

 

Nigdy, szkoła zawsze była dla mnie zgrozą! No może na poczatku gdy zaczynałam swoje pierwsze kroki w szkolnej ławce, później już było tylko coraz to gorzej. Można powiedzieć, że miałam inne plany, a szkoła mi tylko w nich przeszkadzała. Maturę o dziwo zdałam bardzo dobrze.

 

To jak chcesz to potrafisz: ). Zostawmy edukację w spokoju. Jak wspominasz siebie jako 10-latke?

 

Ja chyba od zawsze byłam zwariowana, nie lubiałam nudy, miałam tysiąc pomyslów na sekunde. Byłam bardzo nie grzeczna z tego co mi wiadomo ,ale wiesz jak to jest - grzeczne dziewczynki idą do nieba, a nie grzeczne tam gdzie chcą

 

No masz trochę racji. Jakiej muzyki na codzień słuchasz?

 

Mogę śmiało powiedzieć ,że każdej po troszke. Od muzyki klasycznej czy filmowej po bardzo przyjemny Trance. W każdej z dziedzin muzycznych znajd€ coś dla siebie.

 

A sport? Coś cię interesuje lub interesowało?

 

W szkole średniej uczęszczałam na siatkówke i byłam w tym chyba niezła ponieważ dostałam sie do szkolnej reprezentacji.Byłam najwyższa w grupie bo aż 182cm wzrostu. Aktualnie jestem wielką fanką piłki nożnej ,a konkretnie WKS Śląsk Wrocław.

 

A osobiście pogrywasz czy tylko kibicujesz?

 

Tylko kibicuje, jeżeli chodzi o piłkę nożna to straszna ze mnie paralitka.

 

Masz jakiegoś ulubionego piłkarza, który mógłby być dla ciebie wzorem?

 

Oczywiście bezapelacyjnie i do końca R. Lewandowski, natomiast jeżeli chodzi o Śląsk Wrocław to napewno Gikiewicz i Mila. :)

 

Jak zaczęła się twoja przygoda z csem?

 

To było bardzo dawno temu! Gdy pierwszy raz zobaczyłam tą gre, nienawidziłam jej, dosłownie! Mój przyjaciel z dawnych lat grał w CS'a i cały czas mnie namawiał. Mówiłam coś do niego, a on tylko grał, irytowało mnie to cholernie. Któregoś razu siadłam u niego przed komputerem i pozabijałam paru terrorystów. Tak bardzo spodobała mi się ta gra, że zaraz uzbierałam sobie pieniądze na nowy ,szybszy komputer i cs. :) Moja przygoda z tą grą sięga jeszcze wersji przed steamowych. Jeździłam na różne zjazdy fanów CS'a, poznałam wiele ludzi i wiele klanów które kiedys rzadziły polską. Pamiętne 1410, CKM, TK , Specnaz... stare dobre czasy

 

To bardzo duży staż. Na sieć jak trafiłaś?

 

Zupełnie przypadkiem, nie miałam specjalnie ulubionego serwera, ale caly czas takiego szukałam. Kilka serwerów z którymi byłam związana niestety przestało istnieć. Na stronę cs-kopytko.pl weszłam przypadkowo, szukając w internecie polskich dobrych serwerów. Zapisałam ip i zaczęłam grać.

 

Aha. Zadam ci parę krótkich pytań.

Jaki jest twój ulubiony kolor?

 

Czarny.

 

Jaki jest twój ulubiony styl ubioru?

 

Sportowy.

 

I to by było na tyle. Chciałabyś kogoś pozdrowić?

 

Całą moderacje i administracje sieci kopytko.:)

 

Ja się do pozdrowień przyłączam. Pozdrawiam również ciebie i twoją córe. Dzięki za poświęcony mi czas.

 

Dziękuje również.

Edytowane przez Tecku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Cieszy mnie że płeć piękna również gra, co oczywiście nie jest nowością :P 

 

Co do wywiadu - jest ładnie przeprowadzony. Posiada kreatywne pytania jak i odpowiedzi :) Oby tak dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×