Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię :Szymek

Znajomość orografii itd :Znam podstawowe zasady interpynkcji,dodatkowo korekta więc problemu nie będzie.

Co sk ł ania si ę co z ł oż enia podania ? :Co by tu napisać,chciałem spróbować swoich sił w tym doświadczeniu.

Grać nie mogę z powodu zepsutego komputera,i się nawet z tego cieszę,będę mógł więcej przeglądać na forum,i mógłbym prowadzić więcej wywiadów.

Opisz siebie :Jestem miły, gracze z serwera sądzą ,że można się że mną dogadać.Myślę że się nadal na to stanowisko.

Wiem,że nie mam 90 dni na forum,ani odpowiedniego wieku,ale czy to aż takie wazne?

Nie chce się podwyższać nad innymi,ale może to we mnie tkwi do tego talent?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Ranga usunięta - zerowa aktywność!

Redakcja nam trochę kuleje, sądzę że można dać Ci szansę. Masz moje tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na tak :) Ostatnio ruch w dziale Redakcji wymarł :/ Mam nadzieję, że będzisz się spisywał i 1x wywiad tygodniowo się ukaże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbytnio przekonany co do poprawnego pisania przez Ciebie; już w samym podaniu są błędy np. zamiast "ż" napisałeś "z"; z tego co pamiętam to po przecinkach należy dać spacje: (przykład)

 wieku,ale czy to aż takie wazne?

 

Ogólnie podsumowując jestem na TAK, ale pod warunkiem, że będziesz trzy razy sprawdzał tekst nim klikniesz "napisz" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób pierwszy wywiad i zacznij się udzielać w dziale redakcji. Jeżeli będą pierwsze prace to raportuj ten post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem spróbować swoich sił w tym doświadczeniu

 

Czy to aby na pewno jest napisane poprawnie?? :>

 

Nie chce się podwyższać nad innym

W taki razie, nie PODWYŻSZAJ się nad innymi, a tym bardziej się nie wywyższaj i przy okazji zwróć większą uwagę na sens swoich wypowiedzi. Najlepiej po napisaniu, na spokojnie przeczytaj ponownie całość - pozwoli Ci to wyłapać literówki, błędy składniowe, oraz brak spacji po przecinkach :) 

 

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio jestem przekonany, ale się starasz. Postaraj się udoskonalać swoje wywiady, żeby były bardziej 'kolorowe' i urozmaicone.

 

Podanie zaakceptowane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×