Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Children

Przesada !

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na admina Greedy . 

Czlowiek przesadza od kilku dni ! Co mape robi mi po kilkanaście testow na grfike. Co przeszkadza mi w grze. Teraz dostalem bana za pomylke bo zle nadusilem liczbe. Kit z tym banem ale niech sie ogarnie ! To ze ma tajemnice ninji czy tajsona to nie znaczy ze go nie widac w 100% . OGARNIJ SIE CZLOWIEKU !!!!!! Nadużywanie raczej jest karalne temu napisałem skarge.  Dzieki i pozdrawiam Children

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to może powiem tak :) "Człowieku" Grasz bardzo podejrzanie dlatego robię testy i nie przesadzaj bo nie robię ich tak dużo a przed chwilą dałem ci bana na 5 min żebyś zmienił bity ponieważ zrobiłem test i wyszedł negatywnie, wziąłem pod uwagę to że możesz źle kliknąć czy coś więc go powtórzyłem za drugim razem ponownie wyszedł negatywnie więc po prostu dostałeś bana za bity cóż mogę poradzić. Pozdrawiam Kacperek <3 ;3 ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak podczas gry mogę zmienić grafikę.. hmmm?  przewaznie wyskakuje po 3 razy . Mniejsza z tym banem bo i tak nie gralem na 16 bit. Ale za czesto mam robione te testy i one przeszkadzaja w grze. Nie wiem jaka tu jest rekrutacja na admina bo nie zdarzyłem sie zorientować ale tez mnie wkurzylo to jak w ciagu tygodnia dostalem 3 permy. No bez jaj ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja nie robię testów z amxmodmenu bo nigdy mi nie działają ;/ Nie wiem czemu, tylko a amx u mnie da sie poprawnie wysłać graczowi test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, admin ma prawo zrobić test każdemu graczowi. Jeżeli wychodzi błędny należy ponowić test do max 3 razy.

Jeżeli test wychodzi pozytywnie to nie nękamy gracza dalszymi testami... jest to nadużywanie posady.

 

Test został usunięty z menu, teraz każdy test robiony konsolą powinien wychodzić według rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×