Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mat0507

Brzucho Doknesa

35 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam propozycje aby perk Brzucho Doknesa dzialal tylko przez okreslony czas tak jak to bylo w nowym CoD, ponizewaz gdy gracz ma wlasnie ten perk to jest nie do zabicia  i odechciewa sie grac. Prosze o rozwazenie mojem propozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie same zdanie co do Borsuka, (kierowca, brzuch) są to ciężkie perki do wydropienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może nawinę moją myśl aby usunąć całkowicie możliwość naprawiania jakichkolwiek przedmiotów, może tak będzie prościej,zabawniej i uczciwiej?! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

usunąć całkowicie możliwość naprawiania jakichkolwiek przedmiotów

To nie jest taki głupi pomysł, ale perk brzucho doknesa ma tylko 80 wytrzymałości, dlatego będzie go można szybko stracić. Jeżeli ta propozycja przejdzie to proponuje zwiększyć wytrzymałość brzuszka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a daczego nie mial by dzialac przez jakis okreslony czas np 5s przeciez to i tak jest wystarczajaco. Ja was nie rozumiem umiecie grac to dlaczego by nie zmienic, na nowym CoD bylo 100 razy lepiej byla bardziej wyrownana gra a teraz jak ma ktos tajsona albo brzucho to jest nie do zabicia. Nie piszcie ze sa rzadkie perki bo niektorzy maja jak nie tajsona to brzucho co mape.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad zrobieniem czegoś takiego jak dodanie do mocnych itemów ograniczenia na rundy np. Item Brzucho Doknesa byłby np. na 5 rund.

Nie wiem do końca czy da się to łatwo zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tez by bylo dobre a jesli nie bedzie sie dalo zrobic to ograniczenie w dzialaniu preku np 5s albo 10s i moim zdaniem to wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest dobrze tak jak jest, z braku zajęcia zaczynacie coś kombinować?... 

Bezsensowny temat, bezsensowna sprawa. Nigdy nikomu nie przeszkadzało, że taki item był na serwerze a i nie miał nic przeciwko jak go wylosował.

Moim zdaniem w temacie tego perku nie powinno się nic zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze jesli ma ktos ten perk to nie da sie go praktycznie zabic a jesli ma jeszcze klase premium to juz wgl. Wy wszyscy macie klasy premium to brzucho macie co mape wiec wam to nie przeszkadza. Mam madzieje ze zostanie cos zmienione z tym prekiem bo odechciewa sie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celuj w głowę... To nie jest tak, że każdy ma ten perk... co jakiś czas ma ze 3 osoby na mape więc nie tragizuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zauwaz ze niektore osoby maja co mape, moze to dlatego ze maja klase premium ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie pasuje bo jak gralem na nowym CoD to bylo o wiele lepiej i mozna by pomyslec aby z dwoch zrobic jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tera jest dobrze , prek rzadko sie trafia ale trafia . Trzeba tylko celowac w banie i zabijesz go ;) 

 

~MineHiQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmuję waszej logiki ludzie... myślicie, że jak ma sie Vip'a to się lepsze itemy trafiają? Niestety, to tak nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×