Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zankor

Avatar sygnatura

Brak odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem jak widać nowy więc nie łapie paru rzeczy chce sobie ustawić zdj na avatar  kilkam profil>zmień na fotce>wybieram z pliku potem dostosuj grafikę  i wyskakują kreseczki abym sobie ustawił w którym miejscu ustawiam i okej i potem zatwierdź  i wyskakuję komunikat zakończ przed wycinanie przed kliknięciem w zrobione co robię źle bo już mnie coś bierze jak cholera ..... proszę mi zrobić jakieś fotki krok po kroku czy napisać słownie bo już nie mogę. Druga sprawa to sygnatura chce sobie ustawić na podpis taką piękną kobitkę http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/e2993fc7d1f4bf41440c92fd98c81737_original.gif?1381502154 i nie mogę tego zrobić  wyskakuję że za duża do 720-200  ale widziałem niektórzy nie mają zmniejszonych też niby i jakoś działa proszę jakoś zrobić mi z tym obrazkiem coś i wysłać zrobiony plik zmniejszony zmniejszałem go i też nie działa spróbujcie coś poradzić bardzo was proszę  lub wytłumaczyć krok po kroku znowu jak to się robi wiem że jestem trochę meczący ale jak się przyzwyczaiłem przez jakiś kilkanaście miesc. do batonowego forum to teraz ciężko mi tak na nowym jakoś się odnaleźć  Pozdrawiam Zankor ;)

PS: nie wiem czy w dobrym miejscu załączyłem ten post ale dajcie mi szanse na rozkręcenie się i odnalezienie a potem będzie już wszystko zamieszczane tam gdzie trzeba jak już załapie co i jak :D jeszcze raz przepraszam za kłopoty... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×