Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mateuszek;*

Zmiana klawisza aktywującego perk

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mały szczegół a ułatwi grę zamiast E dać jak w ostatnim CoD'zie "radio3" się znaczy C, bo niechcący spadochron się otworzy i perk działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym cod było to podzielone tak:

- E użycie mocy klasy

- C (lub X) użycie mocy itemu

 

Obecnie obie te moce są pod E.

 

Może warto zmienić spadochron na X (lub C), a pozostałe moce aktywować tak jak jest pod E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie to jednak zrobić bez bidnowania.

Co myślicie o użyciu spadochronu pod 'tab' - tam gdzie tablica wyników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć jeszcze o nowej wersji spadochronu, która została wprowadzona razem ze zmianą silnika.

Obecnie przyjmuje on widzialność gracza. Jeżeli mam 50% niewidki, to spadochron ma również taką samą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie gram na COD, ale...

Odnośnie tego klawisza to może  ustawcie pod Q albo pod B ? Jeśli te klawisze są zajęte to sorka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pod Q

Zmiana broni jest pod tym klawiszem

Ale pod B może być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciskiem "b" otwiera się sklep.

Nie piszcie odpowiedzi typu: "Na CoD'zie nie jest potrzebny sklep"

Jest potrzebny. Można w nim kupić defuser kit ;)

Myślałem że sklep na COD otwiera się wpisując na say  /sklep

Faktycznie Q to była zła propozycja - zapomniałem o tym ważnym klawiszu (cały czas z niego korzystam :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że sklep na COD otwiera się wpisując na say  /sklep

Owszem, ale jest także podstawowy sklep (np. na dd2 kupujecie w nim bronie) pod przyciskiem "b". Na CoD'zie można w nim kupić defuser kit (do arnolda: zawsze go kupuje ._. ) oraz noktowizor, który czasami się przydaje ;p

 

Moja propozycja: Nie wydziwiajmy ze zmianą tego klawisza, bo większość już się pewnie przezwyczaiła do klawisza "e". Kolega wyżej proponuje przycisk "f". Według mnie ten przycisk jest za daleko. Mi np. nie będzie się chciało co chwile przesuwać ręki "tak daleko", jeżeli przycisk "e" jest "pod ręką" ;p

 

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam ._.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

 

Moja propozycja: Nie wydziwiajmy ze zmianą tego klawisza, bo większość już się pewnie przezwyczaiła do klawisza "e". Kolega wyżej proponuje przycisk "f". Według mnie ten przycisk jest za daleko. Mi np. nie będzie się chciało co chwile przesuwać ręki "tak daleko", jeżeli przycisk "e" jest "pod ręką" ;p

 

 

Jak przycisk F jest też pod ręką  ^^ ale dobra:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod "F" oryginalnie jest ustawiona latareczka Mordy, więc pomysł raczej tez odpada :D No chyba, że ktoś nie korzysta z latarki, ale to już inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moja propozycja: Nie wydziwiajmy ze zmianą tego klawisza, bo większość już się pewnie przezwyczaiła do klawisza "e". Kolega wyżej proponuje przycisk "f". Według mnie ten przycisk jest za daleko. Mi np. nie będzie się chciało co chwile przesuwać ręki "tak daleko", jeżeli przycisk "e" jest "pod ręką" ;p

 

 

klawisz "f" masz obok "d" wiec jak skoczysz mozesz smialo przesunac palec na "f" aby otworzyc spadochron^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klawisz "f" masz obok "d" wiec jak skoczysz mozesz smialo przesunac palec na "f" aby otworzyc spadochron^^

 

F nie polecam bo jak @GRINGO napisał jest to latarka i niektórzy czasem (w tym ja) jej używają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał spadochroniarzy na P,dla mnie przycisk podręczny.

Z tego co widzę w programie CFG editor to musiałby wtedy serwer ingerować w pliki użytkownika, a to odpada bo jest niezgodne z ideą CS-Kopytko z tego co zauważyłem.., więc P raczej odpada :(

 

PS. Sorki że tak pisze post pod postem, ale tera mi sie przypomniało o tym temacie bo patrze sobie w ten program, aby pobindować coś xD

Edytowane przez - Darek -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×