Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Daa Nieel

Skarga na admina lubiemlode ..

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem zgloscic skarge na admina lubiemlode ... nie dostrzeglem calej nazwy .. Poniewaz nie równo traktuje graczy .. a kąkretnie .. 1 z graczy powiedzial mi na mikro " nie dobiaj kurwo " a ja mu odpisalem ; " Przypomniec ci co zrobiles chwile wczesniej? Frajerze " Po czym admin dał mi kicka a tamtem gracz nie dostal nawet upomnienia słownego .. Po czym zaczelem dyskutowac z adminem dlaczego mnie kara a od tamtego nie wyciaga zadnych konsekwencji na co admin dał mi bana na 30 min z powodu " Prokowania kłutni z graczem " A ja chcialem tylko zeby traktował rowno graczy ! Prosze o upomienie admina .. Nie chce zeby byly wyciagniete konsekwecje tylko niech admin sie wezmie troche za siebie :) Dziekuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Myśl gdzie zakładasz nowe tematy - rób to w odpowiednich działach.
przenoszę...

1.

1 z graczy powiedzial mi na mikro " nie dobiaj kurwo " a ja mu odpisalem ; " Przypomniec ci co zrobiles chwile wczesniej? Frajerze " Po czym admin dał mi kicka a tamtem gracz nie dostal nawet upomnienia słownego

 - jeżeli admin był w przeciwnej drużynie, to nie słyszał komentarza przez micro. 

2. mogłeś zrobić jakieś ss z dyskusji, a tak musimy wierzyć Ci na słowo.

3. Po jednym banie na 30 minut smarujesz już skargę. I to wszystko na podstawie jednego nie porozumienia. Trochę to niepoważne.

4. Patrz - wzór składania skargi.

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Gracz sapie wyzywa od frajerów...
2. Niedawno wrócił zaczął jakieś głupie dyskusje z DraQ i wyrwał kolejnego bana na 1h. Dla równości DraQ dostał na 30min gdyż to pierwszy ban.
3. Nie pozowolę sobie na serwerze na słowa, cioto, frajerze bla bla.. Nie muszę cytować wszystkiego. Dla mnie poziom 6latka ba 6latki lepieij odnoszą się do innych... Starszy unabnem bo jest pro elo graczem itd.

Nigdy nie dałem bana, bez oczywistego powodu i tak jest i tym razem, DraQ normalnie zareagował, wiedział za co dostał bana i jakoś nie ma większych zastrzeżeń,,, Dla mnie zachowanie na serwerze jest najważniejsze, glupie spiny i pierdole**e bez sensu odstrasza graczy...
A to, że gość go ciśnie, a ten od razu wyzywa no to ej sory :D


A, żeby nie było na początku gracz zarobił kicka nie tak, że wlepiłem mu bana od razu :)

 

 

///edit

Zapomniałęm dodać, gracz chyba chciał wybrać się do DraQ żeby mu wpierdol spuścić Ahahahahha :D
Teraz zabierzcie mi admina bo jestem winny całej sytuacji, to moja wina, że gracz ma słabe nerwy i pochamować się nie umie ;( Do tego proszę o 2godziny biczowania dla mnie od opiekuna bądź H@, jako pokutę za popełnione czyny :(

Edytowane przez CipiS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

;) Czas bana opłynął wrocilem i kuluralnie chialem z nim popisac to on mnie " kulturalnie zbanował " Nie musialem robic ssow bo head admini maja wgląd w rozmowy w hltv ;) To sobie zobaczcie ;D Gram na tym serwerze bardzo dlugo ( Wczesniej na nicku !KS.R-O.79! ) I nie mialem zadnego problemu z adminem nigdy .. a koledze tutaj zaczyna wariowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie macie say poczytajcie ;)
Czemu to zawsze ja jestem ten zły :(
Chyba przestanę banować bo w końcu norme przeskoczę w liczbie skarg i zostane wywalony na zbity pysk :(
Jeszcze raz przepraszam i proszę o wybaczenie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tutaj się kłócicie a ja chciałbym tylko dodać że:

 

- ZŁY DZIAŁ! więc nie ma o co się kłócić bo jak wejdzie moderator to powinien zamknąć ten temat :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Tak zawsze jest wina admina nikogo więcej. Ale po co wyzywasz danego gracza po tym jak on Ciebie wyzywał? musisz się zniżać do jego poziomu i udowadniać mu że jesteś takim samym kretynem jak on? Zamiast po ludzku zgłosić że taka zaistniała sytuacja na U@ bądź na steam Adminowi i on się tym zajmie sprawdzi gracza i będzie szczególną uwagę zwracał na niego. Skarga jak zwykle bez pod stawna no i bez dowodów. Jeśli wchodzisz do gry po upłynięcia czasu bana to na chuj drążysz ten temat i prowokujesz admina ? mnie osobiście też takie coś wkurza i też się nie bawię i banuje. Bardzo dobra postawa Cipisa co mu gratuluje, banów za darmo to on nie rozdaje. Tyle w tym temacie i przemyślcie swoje zachowanie zanim cokolwiek napiszecie na Adminów, bo admin nigdy nie banuje z powodu że ma zły humor.

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Hahaahhahaha Do autora:Ziom dostałeś bana na 30 minut i odrazu ładujesz skarge i do tego ten ban był słuszny ? Popatrz sobie na moj AMX jeśli ja bym składał skargi za każdego bana to Kolego.

 

Moim zdaniem skarga nie słuszna Ban dodany podstawnie a Cipis Jest spoko Kumplem i adminem nie daje banów/kicków bez powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Popatrz sobie na moj AMX jeśli ja bym składał skargi za każdego bana to Kolego.

 

 

Popatrz sobie na amx_bans  gracza  "RYJ"  i  "RYJ/LUCYNKA"   XD     

 

 

Skarga niesłuszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×