Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AwanaS

Pochodzenie

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Temat poświęcony zmienianiu mapy przez admina Pochodzenie ma znaczenie.

Za każdym razem gdy jest mapa de_dust2_long to zmienia ją na inną bo mu "nie pasuje' a gdy mu to powiedziałem to napisał że jestem jakimś guwniarzem.Jeśli mapa jest wybrana przez graczy to znaczy że większość chce na nie grać a nie on daje glosowanie z którego zawsze wyniknie że zmiana bo gracze nawet przez przypadek klikają Tak...Po co mnie banujesz skoro 4 raz widze że zmieniasz tą mape powiesz teraz że zmieniłeś ją bo dużo ludzi było i serwer jest na niej pusty ale skoro nikt jej nie lubi to dlaczego zawsze jest wybrana?Tyle w teamcie czekaj na hejt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba jersteś jakimś gUwniarzem skoro nawet nie umiesz napisać tego wyrazu poprawnie :D

Dowody? Nic ni ch*jet? Cieżko będziesz miał :D

Edytowane przez CipiS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie nazwałem Cię :

guwniarzem

Nie zmieniam mapy zawsze .... To nie zależy ode mnie tylko od graczy.

Jak był spam na u@ i say'u, że mapa za mało to zrobilem vote z którego wyszło, że zmieniamy.

Nie chce, aby gracze uciekali z serwera, żeby było  z kim grać.

Każdy klika co chce ? Chyba tylko Ty tak to ogarnąłeś ;/

Na serwie przez 10 min spamowales, że sam zmieniam mape, jak robiłem vote, a Ty mówisz, że vote nie było no to sorry.

Wpajało Ci to pół serwera.

A póżniej przesadziłeś to dostałeś bana na 5 min !! Czy to jest powód do skargi ?

To jest żałosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szczerze mówiąć czekałem aż napiszesz ten temat aby ci powiedzieć, że jesteś cieciem niedorozwiniętym masz wąty o to, ze inny chcieli zmiane mapy a ty akórat chciałeś na niej grac... Ja oczywiśćie nie mam za dużo do gadania bo wbiłem na serwer a tu odrazu vota ale jak mama się zmieniła na dd2 (z czego byłem zadowolony) gracze byli za nattowe i mówili temu nienor.. (juz mi się nie chce o nim pisac) że oni chcieli zmiany . Ale on oczyiwsći zaczął ich wyzywac od przydupasów itd. Nattowe dobrze postąpił dająć mu bana.

napisał że jestem jakimś guwniarzem


Chyba cie klocek cisnie, człowieku ogarnij się nic takiego nie mówił.. Masz jakieś dowody czy coś ? NIE! Właśnie więc nie bądz taki Koxu z mopsu . 

PS: Nawed nie zrobiłeś screnna a ja wiem czemu . Bo na nim były by tylko twoje bezmuzgie wypowiedzi obrażające cały serwer -,- 

To już koniec mojej wypowiedzi koledzy . (...) BANG !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do osób które teraz spinają o jeden umyślnie napisany wyraz to bardzo chętnie moge wejść na ts i pogadać a co do tego że miałeś spam zawsze jak jest zmiana to mówisz żeby dać inną mape i zawse na longu jest vote zaraz na poczatku jak jesteś...Skoro nikt nie chce tej mapy to dlaczego jest dalej i cały czas jest wybrana?I jedno jeszcze jak niby przesadziłem?

Edytowane przez AwanaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to dlaczego jest dalej i cały czas jest wybrana?

 

 

No bo jest fajna ?

Jak dokonaliście wyboru mapy na serwerze było 5 osob, a po kilku minutach już 14 czy 15.

Mapa DD2_long nie jest wygodna na tyle osob i wtedy wychodzą, a skoro tak uważasz, że jest cały czas wybierana to dlaczego z vote wyszło odpowiedz "TAK" ?

Jeżeli gracze nie chcą nie zmieniam, jeżeli chcą zmieniam i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się tutaj :) Grałem w tym momencie i AwanS irytował wszystkich graczy, wina nie leży po niczyjej stronie, ponieważ to nie ma żadnego sensu. Grało na serwerze z 13-15 osób, a akurat graliśmy na Longu. Większość prosiło Pochodzene o Vote i admin zrobił vote :) NIestety później AwanS przyczepił się do pochodzenie, o to, że on nie robi żadnego Vote przed zmianą mapy. Nie moja wina, że dzieciak nie wie co to Vote, jak dla mnie temat do zamknięcia - nie ma o czym gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nattowe nie przesadzaj ze zmianami map. Jeżeli gracze wybierają daną mapkę to znaczy, że ją chcą. Vote jest uzasadnione w przypadku, gdy np. na mapce było 5 osób, a zrobiło się 18naście i jest za mała. W innych przypadkach powinna być grana mapa taka, jaką wybrali gracze.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×