Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

Kopytkowy News nr10! 25.08.2013 - 15.09.2013

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy, po krótkiej przerwie wracamy do naszego tygodnika! Zachęcam wszystkich do czytania, bo na prawdę warto! :)

 

 

716109kopytko_news.png

 

 

Czas przemija nie ubłaganie, z pewnością każdy już odlicza dni do kolejnych wakacji bądź urlopu. Nie martwcie się,
to już niespełna będzie za kilkanaście miesięcy! :D Od ostatniego wydania tygodnika na Kopytko doszło do wielu wydarzeń.
Jednim z nich był konkurs, w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody mianowicie WPLN w Naszym Kopytkowym sklepie. Dziękuje wszystkim za udział, mam nadzieję, że się podobało, gratuluje osobom które znalazły się wsród zwycięzców, a także dziękuje @Petrus'owi za pomoc w organizacji! Drugą rzeczą było również obniżenie  wymagań na admina, starać się można od teraz z lekkim ułatwieniem co miejmy nadzieję zachęci Was wszystkich do współpracy z Nami!

 

Ujrzeć mogliśmy również składane podania. A które zostały odrzucone? Swojego szczęścia próbowali @AnDre, @Nexon, @BadLuq, @AvariX, @revi, @JankeS, @My Bijacz, @Specu14, , @Osiem na serwerze dd2. Jak widać chętnych było wielu, jednak nie otrzymali oni funkcji admina. Na serwerze COD z admina zrezygnował @Robaczek, zaś admina utracił @steelseries, z powodu braku aktywności. Rangi nie otrzymał, również użytkownik @NeVeR !?, staraj się i próbuj dalej ;) Na serwerze DM+BF2 małej zmiany dokonał przechodząc na serwer COD, o admina starał się również użytkownik @FAAAJNY, niestety nie tym razem. Na TP powrócić miał zamiar Dodo, lecz chyba za bardzo się przecenił, o admina starali się również Puma', @Ex6TenZ* oraz @Robaczek, cała trójka ze skutkiem negatywnym. Z funkcji Redaktora zrezygnowała również 'Ancyś].

 

Nowo zarejestrowanmi użytkownikami zostali @Nataliaa., @Jashin, @ViN, @mlykucs, @Specu14, @My Bijacz, @Nieogarniety Joe, @Czajson, @Konski zwis empk;p @HapajKule, @WoDzu008, @RekO, @t0t0, @Nexon, @snajper seba, @I'm Madara, @FAAAJNY, @smileY:D, @BaDu, @PozdroDlaElity oraz . Witamy wszystkich serdecznie i zachęcamy do pozostania z Nami na dłużej!

 

 

593551serwery.png

 

Na początek zacznijmy od osób, które otrzymały nową funkcję mianowicie administrator serwera. Serwer Dust2 Only wielki powrót dwóch starych wyjadaczy a konkernie @truskaw oraz @quantiq. Witajcie ponownie:) Serwer COD zyskał jednego admina więcej, użytkownika @t0t0, na Team Play będące pod okiem @maksiu921, nowym adminem został @BlaxX po powrocie do Nas, witaj bracie! Serwer DM poszerzył się o nowa i jednocześnie starą twarz, mianowicie podanie złożył z pozytywnym skutkiem @Robaczek.

 

Propozycje zmian:

Dust2 Only:

- Od użytkownika @Nexon padły dwie propozycje, chodziło o kolorowy "smoke" oraz plugin "kill assist". Obie propozycje zakończyły się odrzuceniem.

COD Mod:

 

- złożył propozycję, której kwestią było usunięcie "no recoil" ze sklepu na serwerze. Propozycja została zatwierdzona, "no recoil" został usunięty.

 

Team Play:

- Poruszano propozycję włączenia FF (friendly fire) na serwerze, ale chyba wszyscy wiemy jak by się to skończyło. Propozycja została odrzucona.

 

- @Vito Małkers poruszył słuszny temat, mianowicie blokowanie na respie, dodano na ten serwer plugin, który wcześniej wgrany został na serwerze DD2. Propozycja została oczywyście rozpatrzony pozytywnie.

 

- Chciano również aby dodane zostały dodatkowe mapy na serwer TP, jednak mimo to w tym czasie się to nie stanie. Propozycja odrzucona.

 

DM+BF2:

 

- Dodano nową mapę de_kabul32, obecny map cycle został poszerzony o jedną więcej.

 

- Nevertrust zgłosił propozycję dotycząca "botów", na tą chwilę jednak one pozostają bez zmian. Propozycja odrzucona.

 

 

121297top3.png

 

 

757322dust_2only.jpg

 

1. dzika parowka
2. Davis
3. Jak sie gra w te Karabiny?

 

 

105234call_of_duty.jpg

 

1. Nattowe
2. Baku:S
3. T0T0

 

 

821650team_play.jpg

 

1. HoSeS
2. VERYGAMES Ex6TenZ
3. Vexiq

 

 

296408dm_bf2.jpg

 


1. M@$_O
2. Duszek94
3. DraQ [t]
.

 

 

990176nieobecnosci.png

 

W dalszym ciągu na serwerze TP nieobecny jest @KinecT. Swoją nieobecność zgłosił również @arnold z powodu chwilowego braku dostępu do komputera.

 

 

360635humor_zarty.png

 

Do sklepu z maszynami rolniczymi wchodzi rolnik i pyta sprzedawcę:
- Czy są lemiesze?
- Są ale razem z pługiem.
Po chwili gospodarz się pyta:
- A czy są zęby do bron?
- Są, ale razem z broną.
Gospodarz zdenerwowany wychodzi.
Sprzedawca za nim woła:
- Gospodarzu, macie jajka?
- Mam, ale razem z ch...m!

 

 

Po skończonym egzaminie profesor wpisał do indeksu ucznia tylko jedno słowo "idiota"
Ten przeczytał, popatrzył na profesora i mówi :
- Ależ pan roztargniony, pan miał wpisać ocenę, a pan się tylko podpisał.

 

 

- Mamusiu - mówi 14-letnia Basia - dzisiaj w szkole badał nas wszystkich pan doktor...
- No i co?
- Okazało się, że tylko jedna z nas jest jeszcze dziewicą.
- Oczywiście ty?
- Nie, nasza pani profesor.

 

W szkole:
- Hej ty tam,pod oknem-kiedy był pierwszy rozbiór Polski? - pyta nauczyciel
- Nie wiem.
-A w którym roku była bitwa pod Grunwaldem?
- Nie pamiętam.
- To co ty właściwie wiesz? Jak chcesz zdać maturę?
- Ale ja tu tylko kaloryfer naprawiam....

 

 

498370mix.jpg

 

Zachęcam wszystkich do wypożyczania Kopytkowego serwera do Mix’ów. Masz zgraną paczkę, a nie posiadasz serwera? Na co czekasz, wejdź, zarezerwuj i graj! Wypożyczając serwer wspomagasz Naszą sieć, jeśli leży Ci na sercu dobro sieci. Nie wspomagaj kogoś innego, tylko wykup czas u Nas! Wszelkie dostępne informacje na temat wypożyczalni możecie ujrzeć pod tym linkiem.

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/24042-wz%C3%B3r-pro%C5%9Bby-o-wypo%C5%BCyczenie-serwera/

 

 

 

 

 

 

Mam nadzieję, że się podobało, dzięki  i do zobaczenia w kolejnych numerach! ;)

 

 


 




 

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 16

Nawet fajnie Ci to wyszło . Dopatrzyłem się kilku błędów ;) Ale to nic :D

 

 

Rangi nie otrzymał, również użytkownik , staraj się i próbuj dalej

    --- A jaki to użytkownik  ? :)

 

 

- Nattowe <3 złożył propozycję, której kwestią było usunięcie "no recoil" ze sklepu na serwerze. Propozycja została zatwierdzona, "no recoil" został usunięty.

        --  Ja złożyłem tą właśnie propozycję ;]

 

 

 

Aaa i jeszcze nowa nazwa :D  Kopytko news się pojawiła ;)

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- Nevertrust zgłosił propozycję dotycząca "botów", na tą chwilę jednak one pozostają bez zmian. Propozycja odrzucona.

 

Boty są puki co wyłączone - więc nie do końca odrzucone :P

- ale to szczegół, znowu miłe czytanie, bogate w informacje o Naszej społeczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W szkole: - Hej ty tam,pod oknem-kiedy był pierwszy rozbiór Polski? - pyta nauczyciel - Nie wiem. -A w którym roku była bitwa pod Grunwaldem? - Nie pamiętam. - To co ty właściwie wiesz? Jak chcesz zdać maturę? - Ale ja tu tylko kaloryfer naprawiam....

 

 

Facet... hamuj bo ja jestem hydraulikiem :D te rzeczy wiem i mature zdaje w tym roku ( szkolnym) xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tu:

Z funkcji Redaktora zrezygnowała również 'Ancyś].

Coś Ci nie zadziałała "funkcja" member :D

Poza drobnymi błędami np.:

- Vito Małkers poruszył słuszny temat, mianowicie blokowanie na respie, dodano na ten serwer plugin, który wcześniej wgrany został na serwerze DD2. Propozycja została oczywyście rozpatrzony pozytywnie.

Wszystko jest super ;)

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

--- A jaki to użytkownik ? :)

 

 

Wiesz co jest jakiś problem na forum i nie można edytować :/ Wiem widzę kilka błędów ale nie mam jak poprawić więc cóż, Wybaczcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to pomysł xD Ja tylko zgłosiłem ,że wszyscy go mają i myślałem ,że Davisowi  o to chodziło ;>  Wybacz Nattowe , jeżeli aż tak Cię to poruszyło ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem parę literówek. W twoim przypakdu jest to złe . F

 

 

Napisałem up, że nie miałem jak poprawić to były jakieś problemy z forum i nie dało się wgl edytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy następne wydanie? Bo już nie moge sie doczekać newsów z Forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy następne wydanie? Bo już nie moge sie doczekać newsów z Forum

 

 

Myślę, że w Piątek/Sobota powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×