Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

Kibice Śląska pobici w Hiszpanii

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

740f873d9f437172a18ac4b0d0dfd5b2.jpg


 


podczas czwartkowego meczu Śląska Wrocław z Sevillą doszło do incydentu z udziałem polskich kibiców i funkcjonariuszy. Rzecznik klubu potwierdził, że kilka osób trafiło do szpitala.

Podczas czwartkowego meczu Śląska Wrocław z Sevillą doszło do incydentu z udziałem polskich kibiców i funkcjonariuszy. Rzecznik klubu potwierdził, że kilka osób trafiło do szpitala.


 


 


W trakcie pierwszej połowy spotkania Sevilli ze Śląskiem (4:1), miejscowi policjanci wkroczyli do sektora polskich kibiców. Powodem interwencji miało być oblanie jednego z funkcjonariuszy wodą. Jak poinformował rzecznik Śląska Michał Mazur, jeden z przedstawicieli klubu próbował wyjaśnić zamieszanie, jednak to nie pomogło. Policja była bardzo brutalna wobec Polaków. Kilku kibiców trafiło do szpitala z połamanymi żebrami.

W trakcie pierwszej połowy spotkania Sevilli ze Śląskiem (4:1), miejscowi policjanci wkroczyli do sektora polskich kibiców. Powodem interwencji miało być oblanie jednego z funkcjonariuszy wodą. Jak poinformował rzecznik Śląska Michał Mazur, jeden z przedstawicieli klubu próbował wyjaśnić zamieszanie, jednak to nie pomogło. Policja była bardzo brutalna wobec Polaków. Kilku kibiców trafiło do szpitala z połamanymi żebrami.

.W trakcie pierwszej połowy spotkania Sevilli ze Śląskiem (4:1), miejscowi policjanci wkroczyli do sektora polskich kibiców. Powodem interwencji miało być oblanie jednego z funkcjonariuszy wodą. Policja była bardzo brutalna wobec polaków. Kilku kibiców trafiło do szpitala z połamanymi żebrami.


 


 


5217220997f470_49277893.jpg


 


521721f3536583_01940655.jpg


podczas czwartkowego meczu Śląska Wrocław z Sevillą doszło do incydentu z udziałem polskich kibiców i funkcjonariuszy. Rzecznik klubu potwierdził, że kilka osób trafiło do szpitala.

podczas czwartkowego meczu Śląska Wrocław z Sevillą doszło do incydentu z udziałem polskich kibiców i funkcjonariuszy. Rzecznik klubu potwierdził, że kilka osób trafiło do szpitala.

podczas czwartkowego meczu Śląska Wrocław z Sevillą doszło do incydentu z udziałem polskich kibiców i funkcjonariuszy. Rzecznik klubu potwierdził, że kilka osób trafiło do szpitala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Do tego podczas "straty" flag na rzecz Sevilli Hooligans zostali pobici i zastraszeni/ugodzeni nozami. Na rewanz mobilizuje sie dosyc spora grupa fanatykow Wisly ( rowniez nozownicy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jadka :)

 

 

Nie będzie, gdyż Kibole Sevilli sie osrali i zapowiedzieli już że nie przyjeżdzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×