Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

Wywiad z Nevertrust

33 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad z @Nevertrust

Redaktor:

 

 

Hej Nevertrust. Na wstępie wywiadu pochwal się nam skąd jesteś, ile masz lat i jak się nazywasz?
- Urodziłem, wychowałem i mieszkam obecnie w Wodzisławiu Śląskim - jakieś 4,5 km od Westa. Jestem już lekko przystary na zabawę CS:em, ale co poradzisz - mam 35 lat. Na imię mam Tomasz, chociaż nawet nauczyciele w liceum wołali na mnie pelkus hhe

 

Skąd się wziął taki pseudonim -"pelkus"?
- Jakieś milion lat temu, w podstawówce kolega przekręcił (celowo lub mniej) moje nazwisko i tak powstał ten twór, który się do mnie przykleił i wśród przyjaciół funkcjonuje dz dzisiaj.

Jak już mówimy o czasach gdy byłeś młodym "gówniarzem", to powiedz jak wspominasz swoje dzieciństwo?
- hmmm burzliwie - dużo zabawy, spontanicznych akcji, po których się mówiło "jak można było takie coś zrobić". Czyli reasumując - miałem siano w głowie i trochę go chyba do dzisiaj zostało.

Czyli rozumiem, że miło wspominasz te czasy. A wiek gdy byłeś nastolatkiem? Sprawiałeś kłopoty rodzicom czy byłeś raczej grzecznym chłopakiem?
- kurcze co ja mam Ci napisać, nie byłem ani aniołkiem, ani diabłem. To może tak: Byłem aniołkiem z czarną dupką. Mając tyle lat co węgiel zatraca się już rozgraniczenie czasu jak to nazwałaś od gówniarza do nastolatka.

 

Na pewno skończyłeś szkołę. Chodziłeś do Liceum, Technikum czy Zawodówki?
­- Liceum Ogólniak
Jaki profil jeśli można zapytać?
- ogólnokształcący, żeby się nie szufladkować, bo do końca nie wiedziałem co studiować.
Czyli po Liceum koniec edukacji i praca czy były jakieś studia?
- Nie no szalone studia też były...AGH Kraków.

To miałeś okazje się wyszaleć.

 

Zostawmy edukację w spokoju i opowiedz nam jak to jest mieć dwie kobiety w domu?
- Jak to mieć dwie kobiety w domu? W dwóch słowach tego się nie da wytłumaczyć : D   Nie no spoko trzeba sobie radzić i umiejętnie meandrować między humorami. Jak mam już dosyć i mam ochotę uciec na małe wędrowanie, to idę do garażu. Coś tam niby posprzątać, w samochodzie naprawić itp A tak naprawdę to słucham swojej muzyki i popijam jakiś tam chmiel gazowany. Ale szczerze mówiąc to dużo czasu spędzamy razem i świetnie się rozumiemy. Mam wspaniałe kobietki : )
Planujesz mieć jeszcze jednego kochanego bobasa w domu, czy córcia Ci wystarczy?
- Na jednym szczęściu poprzestaniemy. No ale życie może mieć inne plany : )

No też racja.

 

Wspomniałeś, ze lubisz grzebać w aucie. Interesujesz sie motoryzacja czy raczej Twoje zainteresowania odbiegają sporo od tego tematu?: )
- zainteresowanie uciekło wraz ze sprzedażą mojego kochanego autka - mini. Taki jak miał Jaś Fasola. teraz sporadycznie, rutynowe naprawy.
No proszę, to aktualnie najwięcej czasu poświęcasz rodzinie?
- Rano - pobudka i praca. Po pracy rodzina i obowiązki, wieczorkiem CS i spać. I tak się to kręci

 

Jaki rodzaj muzyki preferujesz?
-Raczej metal, polski rock, polski stary punk. Nie potrafię ścierpieć hip hopu i rapu - sorrki : ) Przepraszam jak kogoś z czytelników urażę, ale trudno wezmę obelgi na klatę
No powiem Ci, że troszkę odmienny gust od mojego: D Aczkolwiek Hip hipu też nie znoszę, a do rapu się przekonałam przez Doły: D

 

Jesteś zadowolony z tego kim jesteś?
­- No parę rzeczy bym w życiu zmienił, ale i tak jestem zadowolony z tego kim i jaki jestem.

 

Gdzie chciałbyś pojechać z rodzina na wakacje?
-
Gdzieś, gdzie jest pewna pogoda i góry schodzące do morza. Hiszpania : ) Byłem tam na podróży poślubnej i chętnie bym tam wrócił.

 

 

Przejdźmy do Cs. Jak zaczęła sie Twoja przygoda z ta gra?
- Pierwszy kontakt z grą miałem coś około 2001 roku w akademiku. Początki były śmieszne - LAN między pokojami i max 6 graczy. Potem dowiedzieliśmy się, że miasteczko studenckie ma swoje serwery Cs'a. No i się zaczęło....granie, spotkania w knajpach z innymi graczami. Baaaardzo miłe czasy. Ostatecznie Steama kupiłem w 2005 roku i jak widzisz gram do dzisiaj, tylko jakoś w admina dałem się wkręcić heheh

 

Widzę, ze bardzo ciekawie początki miałeś. A na sieć Cs-kopytko zwerbował Cie ktoś znajomy czy znalazłeś na jakimś forum?
- Zawsze grałem w tradycyjnego conterka czyli TP, gdy pojawiły się inne obowiązki szukałem innego rozwiązania, szybszej rozrywki - i wpadłem na DM. Powiem szczerze, że na kopytko wpadłem przez przypadek, skacząc po serwerach i szukając fajnej zabawy. Po paru godzinach gry załapałem, że mam jakieś odznaki i postanowiłem zostać na dłużej...i chwilo trwaj. Szału dostawałem jak mnie rfc i drew kosą jechali na niewidce : )

 

Jesteś adminem na . Co sądzisz o osobach, które razem z Tobą adminują? Jak się razem dogadujecie?
- Ja mogę grać tylko wieczorami ok 21 w górę. Bywa, że jestem sam, no ale nie wymagajmy, że ktoś będzie siedział cały czas na serwerze. Mam parę zastrzeżeń, ale też pewnie inni mają je co do mojej osoby. Ale niebawem wyślę chyba  PW do jednego admina - nie pytaj do kogo.

No nie będę dociekać do kogo.

 

Jak wyobrażasz sobie naszą sieć za kilka lat?
- Na forum jakoś tak zgęstniało powietrze. Chciałbym aby było więcej propozycji zmian i mniej ataków na osobę proponującą coś. Doszło do tego, że forumowicze 100 razy się zastanowią nim coś napiszą, bo boją się zjebki. Co nie znaczy, że posty mają być nieprzemyślane i z kosmosu wzięte.
Też to zauważyłam, niestety.

 

Z jaką osobą na sieci masz najlepszy kontakt?
­
- Jakoś nie widzę, żebym z kimś mam lepszy lub gorszy kontakt. Staram się wszystkich traktować równo, z każdym coś poklikam, doradzę itp. A jak trzeba będzie to i Drew' owi zrobię test na 32bity hehehe. Tak na marginesie to on mnie namawiał żebym złożył podanie na Adma.
No proszę, trzeba będzie mu podziękować, że Cie do tego namówił.

 

Dlaczego wybrałeś taki nick jaki masz obecnie, a nie zostałeś przy pelkusie?
- Nie wiem. Może dlatego żeby ludzie mnie lepiej kojarzyli z gry i na forum. To wiele upraszcza.

 

Ile godzin średnio poświęcasz naszej sieci?
- Jeżeli siedzę w pracy i nie jadę w teren to śledzę forum, a co do gry to tak jak pisałem wcześniej od 21.00 w górę.

Rozumiem.

 

No to jeszcze na koniec zapytam. Jak ocenisz w 2 zdaniach naszą sieć?
-Ma graczy, ma upadki i wzloty, ale dzielnie trwa. No nie powiem Ci nic wzniosłego i twórczego - dał bym tej sieci LIKA : )
Też bym jej dała. ; ) 

 

No to co może dla rozluźnienia bo dawno nie było zagadki?
­
-to tu polegnę : )

Zobaczymy. Co mówi murzyn, gdy idzie przez pasy?
-czekaj czekaj było...pojawiam się i znikam : )
No widzisz dzielnie walczysz; D
-staram się

 

Czym się różni student od kury?
- nie wiem - student ma 2 zwoje na mózgu więcej niż kura. Nie pije wody z wiadra i nie sra po placu?
No powiem Ci, że po alkoholu wszystko jest możliwe u studenta, ale nie, nie o to chodzi. Kura znosi jajka, a student zniesie wszystko.
-hehe dobre

 

I ostatnia na dzień dzisiejszy zagadka. Jaka jest różnica pomiędzy traktorem a krową?
­
-y mnie chyba nie lubisz !!! Strzelam totalny absurd - ..nie nie mogę tego napisać. Poddaje się :)
haha. Oj lubię Cię, ale zagadki to zagadki ; D Trzeba się pośmiać z głupich odpowiedzi. xd a Odpowiedz to: jak traktor nawali to stoi, a jak krowa nawali to idzie dalej.
­ -
już wiem - wujek google mi powiedział : D

 

No to niestety miło się piszę, ale pewnie Twoja żona się niecierpliwi, więc już zostawię Cię w spokoju. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
­
-pozdrawiam czytelników, graczy, zbanowanych, byłego szefa i wszystkich tych, których znam a nie pozdrowiłem : )
To ja się do pozdrowień dołączam i dziękuję pięknie za wywiad. Dobrej nocy życzę i ucałuj tam młodą od cioci Ani:D
-
Też dzięki za wywiad i do zobaczenia na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 21

Super wywiadzik, gratulację :) Widać, że lubisz to, i sprawa Ci to frajdę ;P  Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nevertrust.! ;D jestes zajebisty Gosciu.! :D tez mam zamiar za pare lat kupic mini i je remontowac. Do tego rowniez dolacze sie do pozdrowien dla bylego szefa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Jaka jest różnica między hip-hopem a rapem .?

 

Nie wiem i nie chcę wiedzieć - może kolor lub smak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jaka jest różnica między hip-hopem a rapem .?

Rap ma przekaz (najczęściej sama prawda o życiu), a hip hop to jest tekst bez przekazu o przykładowo dziwkach. 

 

Jak dla mnie to jest różnica. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po prostu brakuje słow Aniu ;)

Twoje wywiady są niezwykłe, nić dodać nic ujać ;p

Powiem tylko, ze czekam na kolejny i tyle ;d

 

Tak jak napisał kolega Blackhil czekam aż

będzie prowadzić gazetę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooOo. Jak dla mnie, najlepszy wywiad dotychczas i  z czystym sumieniem kliknąłem "Like" oklaski.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Niunia, beke to ja mam z Cb od początku Twojej rejestracji. No i jeśli nie wiesz to zwroty do osób pisze się z dużej litery, ale jak widać Cb chyba tego nie nauczyli ;]] Ty chyba na lekcjie muzyki i wiedzy o kulturze nie chodziłaś, skoro takich rzeczy nie wiesz. 


Pozdro 600 -.-

Edytowane przez `AncyŚ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Widzę jakieś tu niepotrzebne spinanie. Nie wnikam po co i dlaczego, ale tak z dobrego serca polecam: 4f4a2a95fadfaa3dac2886cf2b50c389,62,37.j 


P.S. Podobno pomaga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

buahahahaha maść ns ból dupska ;P 

 

 

 

beka z cb

 

VS 

Niunia, beke to ja mam z Cb od początku Twojej rejestracji. No i jeśli nie wiesz to zwroty do osób pisze się z dużej litery, ale jak widać Cb chyba tego nie nauczyli ;]] Ty chyba na lekcjie muzyki i wiedzy o kulturze nie chodziłaś, skoro takich rzeczy nie wiesz.  Pozdro 600 -.-

 

 

 

Będzie Ustawka :P .JA zmieram kasiorkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dobra bo widzę, że księżniczka się odzywa. Nie bd tu z Tb spinać. Masz jakiś problem pisz pw. Bo sorki Paniusiu, ale jeśli szacunku do innych nie masz to ciekawa jestem czy masz go do siebie ;]

 

Nq. Nie spamuj mi w temacie :) (bo tylko go zaśmiecasz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

@@Martynka:*, ogarnij dupe bo polowa forum cisnie z Ciebie polewke,    "Skąd:Vossevangen" a przypomnij mi gdzie byłas w połowie czerwca na komunii? hahah... zwijaj wroty z tego działu bo warna za spamowanie i obraze wygarniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

maksiu921 w sumie to nie sądziłem, że pod wywiadem z moim udziałem, będą dwie Lejdis ze sobą walczyły :)

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×