Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
fecu

Zmiana moda.

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jako, że nie wiem kto jest opiekunem, a Petrus by nie odpisał na steam piszę tutaj:

Proponuję zmienić mod.

Dlaczego? Nikt nie gra na tym serwerze, a paintball z powodu upadku 1.6 już wygasa. 

Pytanie jaki... ja proponuję osobiście JB - JailBreak (prowadzenie ct, więźniowie słuchają się/buntują. Zabawy, gry) Dlaczego właśnie ten? Ponieważ scena zawodowa 1.6 upada (co prawda wraca na dreamhacka 2014, ale nie wiadomo co dalej) i większość graczy takich jak ja, już nie gra nic na poważnie - tylko ligi forumowe/lany po szkołach/mixy/vsy/esle ..i muszą grać na serwerach publicznych, gdzie jak na mixach - coraz więcej cziterów, więc wybierają gdzie można się odprężyć, zrelaksować.

 

+ Dodam, że gdy grałem na ns, ulubionym modem był JB, więc jakby co mógł bym poprowadzić go, tak aby w miesiąc stanął na nogi :)

 

Teraz decyzja zależy od H@ i myślę, że w 80% od Was, ponieważ jeżeli Petrus chce dobrze dla sieci, to nie sprzeciwi się graczom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to PB w ogóle został usunięty z Cs-Kopytko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw JB!!!

% 70% osób tam grających, to dzieciaki po 13-14lat. 
$ Po aktualizacjach, gracze STEAM nie słyszą NS'ów i w drugą stronę - a na tego typu serverach, najlepiej komunikować się głosowo
# Jest piardylion innych modów, bardziej grywalnych... tylko proszę nie JB  :wacko:  


Btw. Fecu, rozwaliłeś mnie. 

większość graczy takich jak ja, już nie gra nic na poważnie


"już" ?? To od kiedy Ty tak na poważnie grasz? Od 3 roku życia? Mając teraz 14, śmiem twierdzić że wiesz co to prawdziwie życie. Jak dla mnie wygrałeś dzisiaj internety. Po za tym patrz pkt. "%" - nie pomyliłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

% 70% osób tam grających, to dzieciaki po 13-14lat. 

Nie cwaniakuj, bo tego nie lubię. Mogłem równie dobrze napisać, że mam 18 lat bo mam do tego warunki wyglądu, psychiczne i głosu, ale nie chcę, bo mam wyjeb*ne na takich cwaniaczków jak ty, co myślą, że są dorośli bo mają mniejsze cyfry w dowodzie.

 

@edit: Jakby był dobrze poprowadzony, to bym znalazł 5/6 graczy których bym sprowadził na serwer + admini i by nie było dzieci w ct.

 

 

$ Po aktualizacjach, gracze STEAM nie słyszą NS'ów i w drugą stronę - a na tego typu serverach, najlepiej komunikować się głosowo

Widać jak bardzo się znasz. Mody jb są steam+ns, czyli wchodzą tam tylko steamy z cofinętą aktualizacją.

 

 

# Jest piardylion innych modów, bardziej grywalnych... tylko proszę nie JB   

'Jeszcze nie widziałem, aby pan się psa słuchał'. ~ Petrus zrozumie.

 

 

"już" ?? To od kiedy Ty tak na poważnie grasz? Od 3 roku życia? Mając teraz 14, śmiem twierdzić że wiesz co to prawdziwie życie. Jak dla mnie wygrałeś dzisiaj internety. Po za tym patrz pkt. "%" - nie pomyliłem się.

 

Mówisz jak kolejne 2k3 na mixach, "ooo fecu kacior, 14 latek jeb*ny, 2k13 haha. pierd*lony odpaleniec" . Schowaj się. Jeżeli myślisz, że wiek to wszystko, nawet do mnie nie nawiązuj w żadnych postach. ; )

Edytowane przez fecu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paintball i cały ten serwer jest aktualnie zawieszony.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×