Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

RANGA ODEBRANA Podanie o Redaktora Davis

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : Dawid
Znajomość orografii itd : Uważam, że na dobrym poziomie, nie popełniam żadnych radykalnych błędów. Ocena z polskiego 4! xd
Co skłania się co złożenia podania?: Jeśli chodzi o tą kwestię to są ku temu dwa powody. Pierwszym z nich jest to, że obecnie jest jedna jedyna Redaktora, mianowicie . Stwierdziłem, że nie zostawię Jej samej z tym wszystkim bo ostatni redaktorzy, którzy byli nie wyrażali zbyt wielkiej chęci do pracy. Cóż chciałbym pomóc w jakimś stopniu tak aby zdjąć troszkę pracy z obecnej Pani Redaktor. Od jakiegoś czasu staram się i pomagam Jej jak mogę. Drugi powód jest taki, iż od jakiegoś czasu jestem namawiany abym złożył to podanie no i fakt faktem właśnie to czynię ;)
Opisz siebie : A więc tak jak już wyżej napisałem, mam na imię Dawid, wiek 19 lat. Nie było ze mną jakichkolwiek diametralnych problemów na forum, kultura również na dobrym poziomie, no a co najważniejsze jestem tutaj długi czas, zna mnie praktycznie każdy no i oczywiście w ciągu mojej prawie 3 letniej kariery na CSK żadnego warna na forum ;) Uważam, że jestem ogarniętą i odpowiednią osobą na to stanowisko. Resztę pozostawiam Wam, czy się zgodzicie ;)

 

 

Jednym z przykładów mojej pracy jest chociażby dzisiejszy miesięcznik.

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/28493-kopytkowy-miesi%C4%99cznik-07072013-09082013/&do=findComment&comment=130575

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Użytkownik zrezygnował z rangi.

No ja jestem na tak. Pomagal mi kilka razy w tygodniku i uwazam, ze dobrze sobie z tym radzi. Aczykolwiek tak jak pisalam ja pozostane przy wywiadach bo w nich sie najlepiej czuje xd

 

Ogromne tak! I to nie dlatego, ze z nim gadam, ale pomoze mi bo ja naprawde nie mam duzo czasu :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli uważasz, że dasz radę ogarnąć te wszystkie "stanowiska":

  • Admin [DD2]
  • Active User,
  • Admin [DM+BF2],
  • Grafik
  • + Redaktor

To jestem na TAK (miesięcznik super + powody @Up). Trzymam kciuki <banan>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Active User,

 

Ta ranga daje przywileje na forum .

 

Jestem na tak wida ze zależy ci na tym . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ja też jestem na tak.! Nie bede sie rozpisywac bo to nie ma sensu. Nadajesz sie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane.

Pamiętaj o obowiązkach wynikających z posiadania innych rang i wypełniaj wszystkie, inaczej będziesz ich pozbawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×