Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Zmiany na nowym silniku COD'a

50 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie jest fajny : p Ale sklep mi się nie podoba ten ze starego coda jest fajniejszy i wygodniejszy .

jestem tego samego zdania . xD. a tak to wszytko wedlug mnie gra . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli według Was lepszy sklepik bez podziału na poszczególne sekcje? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest problem, iż gdyż nie zapisująsię lvle, nabiłem dziś 5 lvl wyszłem z serwa i wbiłem na forum potem jak znowu weszłem na serwer miałem 1 lvl : / A i mam takie pytanko czy ten cod bd zamiast paintballa i bd 2 cody czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest problem, iż gdyż nie zapisująsię lvle, nabiłem dziś 5 lvl wyszłem z serwa i wbiłem na forum potem jak znowu weszłem na serwer miałem 1 lvl : / A i mam takie pytanko czy ten cod bd zamiast paintballa i bd 2 cody czy jak ?

 

1. Lvle się zapisują, bynajmniej mnie.

2. Rozumiesz znaczenie słowa "testowy"? Nie, raczej nie będzie 2 COD. Po ukończeniu prac nad tym szczerze wątpię, aby ktoś chciał grać na tamtym.

 

@topic

- Poprawiony sklep (mam go już dość z 5h roboty tj. poprawiania)

- Sekcja VIP sklepu odblokowana na czas testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy można spodziewać się w najbliższym czasie dodanie nowych klas?

Nie widzę takiej potrzeby. Jeżeli już to proponujcie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jestem za tym, aby pojawiły się nowe klasy, takie jak na nowym modzie .

???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką uwage zwracacie na komunikaty, ale znalazłem np. taką literówkę (zwykle nie gram na COD ale uznałem że warto sprawdzić nową wersję). Literówka na załączonym obrazku: http://i41.tinypic.com/34erii8.jpg

Zamiast kondycji jest koncycji. Jeszcze z dwie widziałem (testuje ok. 30min)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???????

Piszę, abyś wgrał te klasy z nowego cod mod'a ;d Były one lepsze i fajniej się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

# dodaj opcję "/sprzedaj"
# zmienić czas mapy na 25 min
# wgrać mapy ze starego CoD'a + pousuwać niektóre z tego
# Lornetka ze sklepu nie działa :(
# Fajnie by było, gdyby podczas używania paralizatora był jakiś dźwięk użytkowania ;>
#Błąd w opisie w sklepie - przy zakupie armoru dostaje się go 255, a nie jak jest to napisane 250


% Jak znajdę coś jeszcze to napiszę - ciężko jest coś wyczaić jak nikt nie gra :/

Edytowane przez GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę, abyś wgrał te klasy z nowego cod mod'a ;d Były one lepsze i fajniej się grało.

Chłopcze. czytałeś cały temat ? Jak petrus skończy nowego coda to starego już nie będzie : ) 

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Piszę, abyś wgrał te klasy z nowego cod mod'a ;d Były one lepsze i fajniej się grało.

Nawet nie wiesz o czym dyskutujemy, heh. Przeczytaj jeszcze raz nazwę tematu i się zastanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza korektą literówek (post wcześniejszy) proponowałbym zwiększenie czasu jednej rundy z 2 do 3 minut, ponieważ (z tego co pamiętam) na COD trzeba wykonywać cele mapy (bomby, zakładnicy), a na cs_office jak byłem ja SAM na całej mapie to uwolnienie zakładników zajęło mi ok. 1 minuty, a co dopiero jak będą przeciwnicy? [ a serwer COD nie świeci pustkami :) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

# dodaj opcję "/sprzedaj" - DODANE (było, przy zmianie servera gdzieś się zapodziało :D)
# zmienić czas mapy na 25 min
# wgrać mapy ze starego CoD'a + pousuwać niektóre z tego
# Lornetka ze sklepu nie działa :(obecnie działa lokalizator tylko, spróbuję dodać zoom
# Fajnie by było, gdyby podczas używania paralizatora był jakiś dźwięk użytkowania ;> był dźwięk, też się zapodział :D dodany
#Błąd w opisie w sklepie - przy zakupie armoru dostaje się go 255, a nie jak jest to napisane 250 poprawione

 

Co do mapek i limitu czasu to będą takie same jak na obecnym cod. Nie wgrywam ich bo po prostu nie ma to sensu na chwilkę.

 

 

@edit

 

Dodałem zooma do lornetki. Działa jednak... jak działa :D Testujcie, nie wiem czy pozycja lornetka nie do wywalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

# Policjant ma jakoś dziwnie mało rozrzut - lub po prostu tak mi się wydaje  hmm

# Dodać pokazywanie zadanych obrażeń 

# Usunąć Lornetkę - buguje, tj. kupiłem ją, przybliżyłem a przy zmianie na inną broń cały czas miałem efekt przybliżania (tak jak na AWP). Dodatkowo przy strzale z przybliżoną lornetką, akurat na AWP strzelasz bez przeładowania - taka auto-lamo-AWP
# Nie wiem czy tak powinno być, ale kupiłem paralizator i miałem go przez całą mapę a nie tylko przez rundę


Dobrze byłoby zmienić opis serwera w tabelce na forum - chodzi mi o zmianę z "Paintball" na "Nowy CoD - Testy" lub coś w tym stylu. Wielu graczy słyszało coś o testowym serwerze, ale nie wie gdzie on jest. Dobrze było by też zmienić tą nazwę na serwerze, podczas gdy chcesz się przekierować na inny - po wpisaniu /server znów z "Paintball" na "Nowy CoD - Testy" 

Edytowane przez GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nowa klasa

Lekki Snajper-Scout+deagle, 130hp bazowe, 140% biegu, 100 pancerza. 

Najbardziej mi chodzi o te bronie. Hp bazowe i szybkość biegu wpisałem proponowane i mogą być do zmiany.

 

 

I nie wiem przez co na nowym silniku tak mam ale bez żadnego perku mam bunny hopa a kiedy wchodzę na stary silnik nie mam go. Nie wiem, może to jest jakiś błąd. Baku:S widział tą sytuacje.

Dodam że nie mam żadnych wspomagaczy bo przecież bym się tym nie chwalił. Piszę to na wszelki wypadek żeby znowu bana nie dostać :P

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem , że niektóre mapy , są zbugowane . Ostatnio na serwerze miała być mapa de_tesco , a zmieniła się na de_dust2 . Fajnie byłoby gdybyście to naprawili :>

 

PS. COD z wolnym expem jest lepszy , z powodów powyżej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnio na serwerze miała być mapa de_tesco , a zmieniła się na de_dust2 .


To napewno crash serwera... 
+ przypominam, że tu podajemy propozyjce zmian na nowym(nie starym) codzie pod ip :31.186.82.137:27491

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UPDATE

 

- usunięta lornetka ze sklepu

- dodane pokazywanie obrażeń

- zmieniono nazwę serwera w tabelce oraz na serwerach pod komendą /server

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×