Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Zmiany na nowym silniku COD'a

50 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie proszę proponować co według Was należy zmienić/poprawić/dodać/usunąć/ulepszyć itd. w obecnym Call of Duty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zmienić klasy, nie wiem czy ta propozycja przejdzie, ale zawsze coś nowego można byłoby  dodać, a nowe klasy mogą przyciągnąć ludzi, mogą dać kilka paczek lub osobnych linków, tylko czy na tak czy na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasy jak klasy. Prawie wszystkie są nowe, a maja podobne tylko nazwy do starego coda. Pograj i proponuj co w nich ewentualnie zmienić.

 

Co myślicie o obecnej ilości expa - lepszy cod z wolnym, czy szybkim expem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jak dla mnie to z szybkim, tylko nie zbyt dużym. Proponowałbym za wygraną runde po 60 lub 50. Dziś napisze więcej propozycji, tylko znajdę czas na grę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD z wolnym expem o wiele lepszy, lepiej się pomęczyć i grać dłużej niż wbijać jakieś magiczne levle i nie wiem po co to. Zostawić tak jak teraz wbija się nie za szybko i jest Ok. Kiedyś grałem na takim gdzie 50lvl to wbijałem chyba z 3 tygodnie. Niech pozostanie ilość expa taka jaka jest obecnie ;) Nie róbmy jakiegoś cod'a z 800lvl czy jakimś tam innym bo to bez sensu ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sugestia a mianowicie map cycle. Zmienić na jakieś normalne mapy, żeby nie było za dużo wydziwianych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka :c Miałem lagi i dlatego mi nie pokazywało :c Jest jeszcze taka sprawa, że na dd2 long miałem 21 lvl na klasie wolny strzelec, po zmianie mapy miałem 18 i 515% doświadczenie, a potem level spadł mi do 12 ... A i jeszcze jedno, klasa Wolny strzelec powinna mieć zwięszkszy exp,  na lognu było okey, ale po zmianie mapy był już normalny, proszę o naprawienie tego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuję umożliwić korzystanie ze sklepu, gdy sie juz nie zyje.

Dodane.

 

@up

Perki zostaną poprawione, jeżeli coś więcej nie działa to proszę zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zaproponował zmianę wyglądu broni na normalny. Bo kiedy pierwszy raz wszedłem to już od tego wyglądu odechciało mi się jakoś grać. Nie każdy się pewnie zgodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodane.

 

Na razie to wróciłem tak jak było, muszę nad tym bardziej pomyśleć bo prosta zmiana powoduje crashe.

 

@

 

Obecnie wgrałem na serwer starego COD'a z lvl z przed resetu. Nowy wymaga jeszcze naprawy i nie chcę Was męczyć ciągłymi crashami.

Co starego coda zostanie dodany NOWY killstrike oraz wyzwania oraz wgrane kilka łatek. Nowy cod mod, na którym mieliście okazję grać wczoraj zostanie wgrany na NOWYM IP ze wszystkimi pluginami oraz dodatkami, także temat jak najbardziej nadal aktualny. Adres IP podam po skonfigurowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

najlepiej zostawić coda tak jak jest teraz bo z nowym są problemy a do starego wiekszość jest przyzwyczajona

 

 

Ale po to właśnie Petrus nas prosi żeby my sprawdzili Nowy COD co jest nie tak żeby później wgrać na ten stary każdy pluing . I będzie nowszy i lepszy i po prostu zajebisty  co tu dużo tłumaczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale po to właśnie Petrus nas prosi żeby my sprawdzili Nowy COD co jest nie tak żeby później wgrać na ten stary każdy pluing . I będzie nowszy i lepszy i po prostu zajebisty co tu dużo tłumaczyć .

 

Chyba zatrudnie ludzi, żeby mi to przetłumaczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Może zmienić klasę "ninja" tak żeby miała małą widoczność na nożu, podwójny skok i żadnej broni oprócz deagle i podstawowego pistoleta (glock,usp). Ja chętnie pograłbym taką klasą :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomba za szybko wybucha . I moim zdaniem na ten okres próbny powinny być na nim udostępnione premki , by gracze mogli się zapoznać ;P

 

P.S. nie wiem ,ale chyba jest tylko inferno mapa :0

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×