Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DoonY

wrocilem z propozycja xD

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Sieeema xD .

 

Pomyślałem, żeby zoorganizowac turniej 5/5 . Turniej polegałbyn na zasadach mix/cw , czyli mr12 itp. Jeżeli chodzi o serwer to mam taki do mixów i tam możnabyłoby rozegrać turniej. Zapisami też mógłbym się zająć. Co o tym myślicie ? . I oczywiście czekamy na wywpowiedz Petrusa . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że ten pomysł nie przejdzie.

Są wakacje, większość na wyjazdach. 

Jeżeli się ludzie zapiszą, to mogę się założyć, że połowa (jak nie większość) nie stawi się na ten turniej.

 

Chociaż zawsze to można spróbować;)

Tylko jeśli chcesz robić taki turniej, to musisz mieć rozplanowane ile drużyn, jakie pary- losowe, albo sami się dobierają, mniej więcej obstawić w jakim terminie by to miało być.

 

Jeśli się tym zajmiesz i będziesz miał dopracowane wszystko to ja jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK OK OK , rozumiem Cie , nie obawiaj sie , wszystko napisze w nowym temacie jeżeli Petrus zaakceptuje to

Edytowane przez DoonY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już wiele takich propozycji turnieju, ale większość się na propozycji kończyła... Bo jak przychodziło co do czego żeby ktoś to ładnie zorganizował to brakowało na tyle ogarniętych żeby podołać wszystko czyli :

-Kto kiedy ma czas (nie pracuje, nie ma imprezy, nie ma niczego) i znaleźć w tym przypadku 10 osób którym wszystko pasuje

-Znaleźć serwer

-Nagrody

-UCZESTNIKÓW bo 5vs5 to jednak trochę jest, przydałoby się minimum 5/6 drużyn

-Wymyślić system rozgrywek, każdy z każdym, czy po prostu losowanie a potem lepszy przechodzi ;>

I takie tam ;c

W każdym bądź razie jak ktoś chce to zaproście mnie ;d A Tobie powodzenia w organizacji ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej 2vs2 lub maxymalnie 3vs3 ;)

Robienie 5vs5 nie ma sensu, bo większość osób napewno się nie stawi :/

 

Poczytaj sobie ten temat: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/27388-5vs5-turniej/page-2&do=findComment&comment=127163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

-Kto kiedy ma czas (nie pracuje, nie ma imprezy, nie ma niczego) i znaleźć w tym przypadku 10 osób którym wszystko pasuje -Znaleźć serwer -Nagrody -UCZESTNIKÓW bo 5vs5 to jednak trochę jest, przydałoby się minimum 5/6 drużyn -Wymyślić system rozgrywek, każdy z każdym, czy po prostu losowanie a potem lepszy przechodzi ;> I takie tam ;c

 

Serwer mamy, nagrody ogarniemy, ludzie się znajdą, system ogarnę z doonym. Wszystko jest, tylko czekamy na @Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Pomysł . Tylko obawiam sie że jak zoorganizuje sie ten  turniej . to jak co przyjdzie do czego to większośc osób nie przyjdzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOKŁADNIE 5/5 NIE MA SENSU BO SIE ZGŁOSZĄ NAJWYŻEJ Z 2 DRUŻYNY LEPIEJ 3VS3 Z NS`A ŻEBY KAŻDY GRACZ MIAŁ SZANSE NAWET CI BEZ STEAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nagrody ogarniemy,

 

 

nie trzeba będzie bo samą nagrodą to jest rywalizacja . A na końcu fam fary :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odrzucona.

Nie musicie proponować turniejów. Jeżeli będzie jakiś organizowany to z pewnością zostaniecie o tym poinformowani ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×