Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Propozycja pluginów na serwer PB

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Jako iż nie grywałem nigdy na serwerach PB zwracam się do stałych bywalców takich serwerów. Proszę proponować pluginy oraz inne zmiany, które należy wprowadzić.

 

Liczę na wiele trafnych pomysłów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. A więc tak mam kilka propozycji aby upiększyć nasz nowo powstały serwer PB. Mianowicie na początek chciałbym aby dodano spadochron, na serwerach PB praktycznie zawsze on jest, dlatego i u nas by się przydał.

 

2. Propozycja druga to utworzenie na serwerze VIP'a. Vip miałby 200 co daje mu szanse przeżycia gdy dostanie kulkę (1 kulka zabiera 100hp), do tego miałby podwójny skok, no i wiadomo standard granaty wszystkie, powitanie. W pluginie, który znalazłem znajduje się jeszcze dla VIP'a autoBH, myślę, że to jest zbędne.

http://amxx.pl/topic/110338-vip-na-paintball/?hl=paintball

 

3. Propozycja trzecia czyli przedłużenie długości rundy. W tej chwili runda trwa minutę, no i jak wiadomo jest to za mało, prosiłbym o jej wydłużenie.

 

 

Na ten moment tyle, będę starał się stopniowo coś tam odszukiwać fajnego i tutaj wrzucać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Przydały by się rangi,klasy lub lvl'e by serwer był fajniejszy : P Wiem, że na pb+exp jest duża grywalnośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem klasy są zbędne, a co do długości rundy może być troszeczkę dłuższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie. Lepiej zrobić każdy na każdego, czy drużynowo DM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wg. mnie zależy od frekwencji graczy na serwerze, póki co zostawiłbym każdy na każdego, jak się zrobi większy tłum to wtedy można dać team deathmatch, ale niekoniecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na początek można dać każdy na każdego.

Ostatnio grałem na innych serwerach paintball i zauważyłem ze są rożne typy broni do wyboru np. snajperka,shogun i oczywiście zwykła, jak znajdę plugin to wyśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

broni do wyboru np. snajperka,shogun i oczywiście zwykła, jak znajdę plugin to wyśle.

Miałem o tym pisać . 

A i taka była propozycja że jak ktoś ma w dłoni pistolet to na plecach widać broń a każdy wy by wyglądał ja teraz vip a Vip miał by Czarne ubranie albo białe (o ile coś takiego da się ) .

 

Pod żadnym pozorem nie wrzucaj klas bo wtedy to będzie serwer do dupy . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pod żadnym pozorem nie wrzucaj klas bo wtedy to będzie serwer do dupy . 


Na serwerach z klasami właśniej jest duża grywalność . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×