Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

Kopytkowy tygodnik nr 4! 15.06.2013r

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kopytkowy Tygodnik nr 4. 

 

Spis treści:

1. Nowinki
2. Serwery
3. Wywiad
4. Nieobecności

5. Żarty.

 

 

nowinki.png

 

W tym tygodniu nasza siec gości nowych użytkowników takich jak : Adaszek <<3, `Joker.^^, sabir aka wbk, WiEwIrOssA, po przerwie odwiedził nas również Osama, a grono dziewcząt powiększyło się o nową dziewczynę o nicku Martynka:*.

 

Ranga Active User została przyznana Kamil <3

 

Drugie podejście na grafika przez IllBeatU nadal czeka na rozpatrzenie.

 

W dniu 14 Czerwca został utworzony bardzo prosty konkurs na rozreklamowanie naszej serwerowni, za który można wygrać od 3 zł w górę. Szczegóły udziału opisane tutaj http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/27003-konkurs-spo%C5%82eczno%C5%9Bciowy-v1/Zapraszam do udziału!

 

 

serweryt.png
 
 

Rezygnacje z Admina na serwerze CoD złożył  ~FiGhTeR?`.

 

Użytkownik FROXEN zrezygnował z Admina na serwerze TP. Lecz na owym  serwerze złożyło podanie dwóch graczy:  FantaS’a    i Music’a. Oczwiście obydwaj zostali przyjęci do grona Adminów. 

 

Quantiq zrezygnował z opieki nad serwerem CoD

 

Top3 każdego serwera

DD2    

1. someone

2. Lord Voldemort

3. sHiZ

 

CoD

1. Baku:S

2. Quattu

3. Ruta

 

Tp

1.Nolife [NS;3]

2.HERO

3.Pingwin wietrzy igloo

 

Dm+BF2

1.Ksieciunio

2.^Ja[c]ko^

3.Drew Stratford.

 

AWP

1. |HuNTeR|' ; *

2. Happy Angel

3. cycki

 

 
 
wywiady.png
 

Wywiad dodany w dniu 11 czerwca http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26949-wywiad-z-tosiek/. Jutro lub w poniedziałek pojawi się kolejny. Więc zapraszam do czytania.

 

 

 

nieobecnosci.png

 

Na Urlopie jest Klaqson.

 

Przypuszczam, że nasi Redaktorzy również sobie wolne zrobili :<

 

artyv.png

 

Na prośbę Dru czarny humor.

Dwóch podróżników brnie przez pustynię. Umierają z pragnienia. W pewnej chwili jeden z nich powala na ziemię drugiego i krzyczy:
- Powiedziałeś kiedyś, że masz wodę w kolanie. Gadaj w którym!

 

Po USG lekarz mówi do pacjenta:
- No tak... Wątroba powiększona. Nawet bardzo powiększona. Koszmarnie! - rzekłbym. No cóż... Trzeba będzie usunąć płuco.
- Czemu płuco? - wykrzykuje pacjent.
- Jak to czemu? - odpowiada lekarz. Przecież trzeba zrobić miejsce wątrobie.

 

I na koniec niespodzianka specjalnie dla DRU

Blondynka przychodzi do baru i zwierza się kelnerowi:
- ale ja jestem głupia nikt mnie nie lubi...
Kelner na to:
- Nie jest źle...
I zawołał:
- ruda chodź tutaj!
i mówi:
- idź do swojego domu i zobacz czy tam jesteś.
Po chwili ruda przychodzi zdyszana z domu i mówi:
- nie nie było mnie tam...!
A na to blondynka:
- jaka głupia!!! ja bym zadzwoniła...

 

 

Dobra wybaczcie, że tak zawaliłam z tym wywiadem i że znowu ten tygodnik tak późno dodany, ale jak pisałam w nieobecnościach. Chyba Redaktorzy sobie opuścili, bądź są naprawdę bardzo bardzo zajęci.

Edytowane przez `Nervella.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 13

Ekstra tygodnik jak zawsze , jeden z Redaktorów który tak naprawdę działa aktywnie, jeszcze raz super i powodzenia w dalszej pracy ! :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak zawszę mega, szkoda tylko że reszta naszych redaktorów się opierdziela, wielkie uznanie dla Ani 

Edytowane przez Wujek-DiscoParty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Zrób lepszy -.-" jakoś do dzisiaj wszystko było okej, a dziś zachowujesz się jak 9 letni gówniarz!

I żeby nie było,że prowokuje czy cuś. po prostu dziwi mnie Twoje zachowanie dziś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

Nie podrap mnie pazurami Aniu. Napisałem to co wyczytałem i stwierdzam po prostu, że nie ma nic konkretnie specjalnego. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Aniu nie przejmuj się wypowiedziami Lasta xD Jemu tylko tak się wydaje, że to nic specjalnego.

 

Ty wiesz lepiej, czy to jest specjalne czy nie, i ile trzeba w to włożyć pracy i czasu.

Nasz najlepszy redaktor Ania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja jestem ZA-WIE-DZIO-NY.... Patrze, że będzie trochę "czarnego humoru" więc z wielką ochotą pogrążyłem się w lekturze. Brnąłem tak wers po wersie, słowo po słowie, aż natknąwszy się na pierwszy z komentarzy, uznałem iż dotarłem do kresu Twej wypowiedzi . Przeczytawszy całość, zdziwienie mnie jednak ogarnęło iż pominąłem najistotniejszy fragment tygodnika. Nie bacząc na późną godzinę popołudniową postanowiłem ponownie, ale tym razem skrupulatnie, przeanalizować tekst. Rozczarowania mego nie było końca, jak nie było codziennej dawki czarnego humoru taki też i nie ma. W smutku udałem się z dala od monitora, aby jak najszybciej o tym zapomnieć.....I wtedy to, po raz pierwszy raz go ujrzałem. Był nieśmiały, ciemny, a na dodatek z daleka wyczuwalny był od niego chłodny powiew. Szybko podbiegłem i pewnie chwyciłem go za szyjkę. Druga ręką energicznie wyciągnąłem z kieszenie zapalniczkę. Pragnienie było tak silne, że z tego rozkojarzenia dostałem od niego prosto w oko.... z kapsla. Sprawnym, lewym okiem dostrzegłem umykające bąbelki, które już po krótkiej chwili rozpływały mi się w ustach.... Achh co to była za chwila. Chwila ukojenia, chwila na którą czekałem od czasu przeczytania tego marnego postu, chwila chwały. Tak, to była moja chwila - dla debila. Poleciałem troszku xD ale nie miałem serca aby post ten poszedł na marne i aby moje beztalencie się nie rozprzestrzeniło w internetach. 

 

Btw. ide po 2-gie piwko, chce ktoś ?  :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 8

O nieeeeee Someone wyżej niż ja, coś tutaj nie tak, trzeba dziś coś z tym zrobic. Gdyby nie ten redaktor to bym nic o tym nie wiedział, alleluja tobie Nervella czy coś tam takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jest zajebiście bo to jest jedyna osoba co wpadła na pomysł z tygodnikiem :) .Jak zawsze fajny tylko wywiadu nie czytałem aleto nic :) . Fajnie mieć taką osóbkę tu hehe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×