Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

54 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam strasznie mało czasu. Myślałem nad zmianą starego coda, na nowego MW.

Jeśli chodzi o tak duże pluginy to Nasz obecny cod jest wyjątkowo dopracowany. Nie powoduje, żadnych najmniejszych błędów... Z nowymi codami jest taki problem, że są setki osobnych puginów, które różnie lubią działać. Z drugiej strony można by większą ilość dodatków dodać na serwer.

 

Jest z tym niestety masa roboty, aby od nowa przygotować serwer na nowym silniku, aby również zostały obecne itemy. Nie wiem czy w tym tygodniu uda mi się to obczaić, jeżeli nie to dopiero w przyszłym.

 

Proszę o wypowiedzi większej ilości graczy. Spamowanie kilku osób w kółko robi sztuczny szum..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset duzo by pomógł nowym graczom a poza tym nie odstraszałby ich grą na dajmy 80 czy tam setny lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również przychylam się do resetu, mam nadzieję że poprawi to grywalność na serwerze. Tymczasem, postaram się robić ankiety na serwie, czy gracze chcą resetu, a wyniki podam w tym temacie za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus, zostaw starego CoD'a, z tego co słyszalem to ten nowy ma bardzo dużo wadliwie działających pluginów. Ten stary stworzony przez ciebie jest jak to napisałeś ,,wyjątkowo dopracowany".

Edytowane przez CaKe'greeDyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

CR7 - piszz telefonu, więc nie zacytuję, niestety . Tak jak to ujęły osoby wyżej, CoD ma swoich zwolenników, osobiście lubię na nim grać . Ogólnie gram tylko na nim, i na kilku serwerach DeathRun, bo to jakaś odmiana, coś się dzieje, jakieś zaskoki, nowości, nie w kółko to samo - ta sama mapa, jak na dd2 i strzelanie ciągle po kątach . Wiesz czemu CoD jest wyjątkowy ? Masz tu lvl'e, klasy, pęrki... Zawsze możesz sobie pozwolić na grę na innej klasie, z innym perkiem, na innym lvlu, zamiast chodzić w kółko i strzelać . To jakaś odmiana . Nie krytykuję tu innych serwerów, bo to tylko moja opinia, z którą niektórzy zapewne się nie zgodzą, dla przykładu właśnie Ty . Ty lubisz grać tam, ja tu, w czym widzisz problem ? Aż tak Cię boli, że byłem jako 1 w topce przez 3 msc ? Do tego jakoś trzeba dojść . Nie ubolewaj nad tym, że ktoś jest lepszy od Ciebie, czy osiąga większe sukcesy . Low'y jadą fartem, mogą być 1-si, czy tam którzy w top15 przez chwilę, ale i tak spadną . Ja trzymałem się 3msc . To o czymś świadczy ;) . Wiem - są lepsi ode mnie, dla przykładu Baku:s, którego nie sposób zabić, nie z powodu lvla, ale potrafi szybko zareagować na Twój ruch i wybronić się . Szczerze, nie widziałem do tej pory nikogo lepszego od niego . Prawda jest taka, że zżera Cię zazdrość . Skończmy tą bezsensowną dyskusję, bo nic tym nie wnosimy .

 

Co do resetu lvl'i - ciągle jestem na tak .

 

Nowy silnik CoD - hm . To mogłoby być fajne ;) . Oczywiście jestem za, ale niech Petrus się namyśli i nie przemęcza co do niego, możemy czekać . Wszystko na spokojnie . Tak więc czekamy cierpliwie .

 

@EDIT:

CR7 - nie kupiłem expa ;) sam wbiłem prawie 1 mln ;) pograj ze mną, a przekonasz się jak to wygląda ;) nie znasz mnie, nigdy nie miałeś ze mną styczności, a usiłujesz za wszelką cenę po mnie 'pocisnąć' . Odpuść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie ubolewaj nad tym, że ktoś jest lepszy od Ciebie, czy osiąga większe sukcesy

 Kup steam plebsie, daj znać i zagramy 1 on 1. Na ns każdy jest kozakiem .. Pozwolisz, że przemilczę resztę Twoich wypocin, bo beka, a odp na to, że jesteś ogarem na CoD masz up^ <jak quant grał to cisnął was wszystkich botki, a wy też macie premium ;>. Tyle z mojej strony, nie lookam już w ten temat, daj znać jak będziesz miał steam (zaraz wam zacznie pieprzyć, że nie będzie wydawał groszy na tą grę..)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czy mi się zdaje ,czy to był temat o resecie ? A przeglądam pół wypowiedzi to jest to jedna wielka przegadywanka . Uspokójcie się ,albo przejdźcie na pw.

 

PS.

jak quant grał to cisnął was wszystkich botki, a wy też macie premium ;>

   quan miał o 50 większy lvl i tak był niżej w rank ;)

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże... RESET kumacie co to jest ? Po co się ciskacie w temacie ? Istnieje takie coś jak pw -,- ahh ta młodzierz... Koniec spamu, `CR7 i IllBeatU . 

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Ostatni raz widzę taki Twój post. Jeszcze jeden i dostajesz warny za wszystkie poprzednie.

Jestem na TAK ponieważ jestem początkującym graczem na call of duty i nie powiem trudno mi zabić osoby z dużymi lvl. Często jak gram to są komentarze "nie da się go zabić jak on ma taki lvl" , też sądze że na wakacje przybędzie dużo nowych graczy i na pewno będzie im lepiej zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupując konto premium na pewno będzie zadowolony... pomysł jak na moje beznadziejny może i dla nowych graczy będzie dobrze a co jak starzy gracze odejdą ? na to samo wyjdzie 

Edytowane przez Wujek-DiscoParty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 Kup steam plebsie

 

I ktoś taki ma Global'a...  :blink:  :sex2:  

 

 

Jestem na TAK ponieważ jestem początkującym graczem na call of duty i nie powiem trudno mi zabić osoby z dużymi lvl. Często jak gram to są komentarze "nie da się go zabić jak on ma taki lvl" , też sądze że na wakacje przybędzie dużo nowych graczy i na pewno będzie im lepiej zacząć.

 

Nowi gracze męczą się, aż szkoda patrzeć . Na prawdę . Praktycznie cały czas gra ktoś nowy, z małym lvl'em, i nie radzi sobie . Niech od 1 lipca będzie ten reset lvl'i . Ułatwi to znacznie grę, i zachęci do ponownego expienia .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak ma być reset to niech będzie szybko bo teraz gra niema sensu wbijanie lvków jak i tak to zostanie skasowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zrobcie szybciej reset bo mi juz "puacza" na serwerze zebym klase zmienial bo sie grac nie da i co mam zrobic? gra sie niskimi lvl bo ludzie uciekaja. a ty CR7 cos taki pewniak i cisniesz ludzi?? nie udzielaj sie w temacie jak nie masz nic do wniesienia a wrecz zniechecania graczy do COD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Ktoś kupując konto premium na pewno będzie zadowolony... pomysł jak na moje beznadziejny może i dla nowych graczy będzie dobrze a co jak starzy gracze odejdą ? na to samo wyjdzie 

Nie wdaje mi się że odejdą wręcz przeciwnie większość graczy którzy grają od dawna spodobała się wieść o resecie bo im się już nudzi gra na 123 wolnym lub 100 kapitanie cytuje betu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak , dlaczego z czego zauważyłem to i tak co to za strata posiedzisz z 2 mapki na tajsie i juz ok 15 lvl . Szybko spowrotem wbijemy lvl a to przyciągnie graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak , dlaczego z czego zauważyłem to i tak co to za strata posiedzisz z 2 mapki na tajsie i juz ok 15 lvl . Szybko spowrotem wbijemy lvl a to przyciągnie graczy :)

Beatu to na 1 mapce z tajsem pewnie by ze 30 wbił :f, ale co do tematu to jestem jak najbardziej na tak, przynajmniej bd jako tako szanse wyrównane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem co do tego pozytywnie nastawiony . Niedawno co silnik COD-a był naprawiany to było ok 3 miechy temu a wy już chcecie reset . I znowu znajdzie się takich parę osób co zrobi tak jak quantiq  . Zrobiono reset całkowity a kupił lvl każdy miał max 5 lvl a on już cisną każdego z 80 lvl .  Jak to się mówi " rób ta co chce ta " . Jak na czas obecny jestem na nie . A i w temacie cochwila te same osoby się wypowiadają  Poszę nie róbcie SPAMU .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram troche na tym serwie i wiem ze bedzie tak jak ostatnio co byl reset, wszyscy chcieli a pozniej nikt nie gral albo od razu kupowal premke wiec to i tak nie ma sensu. Mowicie ze nowi nie maja szans z takimi co maja +100 LvL moze i jest to prawda ale po resecie jak pare osob bedzie mialo premke i za zabicie +25 hp to nowi tez sie zniecheca i nie beda grac wiec tak czy tak to nic nie zmieni. Osobiscie jest mi to obojetne czy bedzie reset czy nie. Skoro tak bardzo chcecie reset to niech bedzie tylko grajcie bez premki wtedy beda wyrownane szanse :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

po resecie jak pare osob bedzie mialo premke i za zabicie +25 hp to nowi tez sie zniecheca i nie beda grac


Słuchaj, co ty gadasz teraz jest dużo nowych graczy i dużo starych graczy ktorzy maja +80lvl i jakoś ci nowi się nie zniechęcają, ale oni chcą resetu bo będą mieli większe szanse . Więc nie gadaj mi tu ze się zniechęcą jak bd reset . A co do tego, ze stali gracze odejtą to jesteś w błędzie... Poczytaj pare wcześniejszych postów wiele stałych graczy chce resetu i mowi ze bd grało . Ja obecnie nie gram bo nudzi  mi się granie z ludzmi +100lvl, ale jak tylko bd reset bd grał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaliłem reset na niedzielę 30 czerwca.

Temat zostawiam otwarty do komentowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×