Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

54 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Mam taką propozycję, aby zrobić reset lvl'i i ranku . Gdyż zauważyłem, że na serwer doszło spora ilość nowych graczy. Ale większość naszych stałych graczy ma +100lvl więc oni mogą się zniechęcić,a gdyby wszyscy grali od zera to to napewno nowi gracze mieliby większe szanse dorównać innym... Za jednym razem można by odrazu dodać coś do serwera np. z 2 nowe mapki (małe) .
+ zbliżają się wakacje, więc reset wg. mnie jest to dobry pomysł ; )

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Kurde, straciłbym tyle swoich lvl :/

 

Lvle zawsze możesz nabic, a graczy ciężko jest sciągnąć na serwer ; /

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Chcesz reset żeby było łatwiej Ci zabijać -.- Tak o mnie mówiliście ale osobiście uważam że to dość dobry pomysł. Obawiam się jednak że nie bardzo to przejdzie ze względu właśnie na tych graczy z wysokimi lvl ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ludzie, wkraczam xd . Ostatnio granie troszkę mi się znudziło . Quattu - zwracam honor, i przepraszam za oskarżenia . Po prostu jestem ostrożny, muszę mieć pewność co do niektórych . Wiem - czasem oceniam źle, jak to w Twoim przypadku - źle oceniłem . Mimo, że kilka rzeczy, sytuacji, zachowań wskazywały na Twoje wh, źle osądziłem . Wiem, też tak mam, patrzę we wszystkie miejsca, skanuje wszystkie zakamarki w poszukiwaniu napisu w lewym dolnym rogu, jeśli ktoś jest niewidzialny - kwestia przyzwyczajenia ;) . Także wybacz . Co do tematu - jestem na TAK . Znudziło mi się granie na Kapitanie (120lvl) i wolnym (100lvl) . Już wczoraj próbowałem grać lekkim żołnierzem, policjantem, szpiegiem, i powiem, że nie źle mi szło, bo były staty po 40/15, lub 40/10, coś takiego ;) . Zróbmy reset lvli i ranku . Zachęci to ludzi do grania . Już prawie nikt nie wchodzi . A lubię, gdy jest sporo osób, można porozmawiać o wszystkim i o niczym . Teraz gra tylko po kilka osób w danej chwili ;/ . Nie jestem statsiarzem . Jestem za resetem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz reset żeby było łatwiej Ci zabijać -.-

 

ahh Quatu... Ty wgl czytałeś temat ? Tam jest napisane, że reset ma na celu ułatwienie gry nowym graczą... Nic nie pisałem, że jak bd reset to ja bd miał łatwiel... Weś pierw 10 razy pomyśl zanim coś napiszesz.. !

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na tak. Osobiście się wypowiem że gdy miałem premium to dało rade zabijać np. Wojcia, Bakusia, Illbeatu, Westa i resztę którzy mają ponad 100lvl a teraz nawet na 80lvlu policjancie nie idzie mi ani trochę. Reset pewnie odświeży serwer jednak zastanawiam się nad tym czy to będzie miało jakikolwiek sens skoro dajmy na to Quattu w 2 dni miał chyba 80lvl. Na dodatek nie podoba mi się to że można kupować expa czego nie powinno być. Wyobraźmy sobie taką sytuacje że każdy ma 1lvl, ktoś kupi expa i 60lvl. Moim zdaniem ta opcja powinna być usunięta. Jak bić lvl to bić a nie iść na łatwiznę. Ewentualnie zrobić takie coś że jeśli ktoś wbije X lvl to do takiego lvla można kupić expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh Quatu... Ty wgl czytałeś temat ? Tam jest napisane, że reset ma na celu ułatwienie gry nowym graczą... Nic nie pisałem, że jak bd reset to ja bd miał łatwiel... Weś pierw 10 razy pomyśl zanim coś napiszesz.. !

Właśnie pomyśl. Jakbyś myślał to domyślił byś się że chodzi mi o to co pisaliście w moim temacie o resecie. Ale nie będę się tu z tobą kłócił bo to bez sensu ;p 

No i mam nadzieje że Petrus też zauważy potrzebę resetu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kasę. xD. Może sobię kupię jak będzie reset ;D. Bo chce dalej być w top xD. Ruta, i tak mnie będziesz jechał bo grać nie potrafię. Prawie cały czas tylko banie wale. xD. I jak będzie reset to ja się nazywam ?!.Krótki i estetyczny nick :o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CaKe to powiedz mi po jakiego grzyba ma być ten reset ?? Skoro możesz sobie na to pozwolić to se wykup teraz lvl do 400 i będzie reset już dzisiaj. Tylko nie wiem jaki sens w tym będzie że po resecie se expa kupisz i w sumie to będzie tak jak teraz jest.

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Znudziło mi się granie na Kapitanie (120lvl) i wolnym (100lvl) . Już wczoraj próbowałem grać lekkim żołnierzem, policjantem, szpiegiem, i powiem, że nie źle mi szło, bo były staty po 40/15, lub 40/10, coś takiego

To miszczu zapraszam na dd2 lub tp, tam poczujesz opór ;) A jak nie to mixy Ci zostają, chociaż wątpię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

 

To miszczu zapraszam na dd2 lub tp, tam poczujesz opór  A jak nie to mixy Ci zostają, chociaż wątpię

Tak samo ja mogę zaprosić Ciebie na CoD'a ;) . Nie kozacz tak . Ty grasz na swoich serwerach, ja na swoich, a to, że wolę CoD'a, i na nim właśnie ogarniam, to moja sprawa . Proszę wypowiadać się w sprawie tematu o resecie, nie wtrącaj na siłę swoich uwag skierowanych w moją stronę nic tym nie wnosząc ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zrobić reset lvl i ranku wraz z dniem rozpoczęcia się wakacji, prawda że jest sporo nowych ludzi na COD którzy szybko wychodza gdyż nie moga dac sobie rady z 100+lvl. Myślę że reset ich zatrzyma i jak będą systematycznie grać będą sobie również nabijać lvl i lżej bedzie grac nawet z tymi którzy wykupia sobie premium. Ponad to spróbowałbym z jakimis nowymi mapami, pare starych usunąć a zastapić nowymi, ale to już odrębny temat. Jeżeli są zainteresowani wspomnijcie tylko w temacie bo nie ma sensu zakładać tematu jak nikt nie będzie chciał zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za resetem :P przyda się, bo nick mi się znudził już :D termin resetu, jak dla mnie obojętny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego resetu.. Hmmm.. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia ,czy to przejdzie , ale jeżeli tak to też jestem za , chociaż mam nie ukrywam wysoki lvl i trudno niektórym jest mnie zabić ,to wolę go stracić niż ciągle nudzić się ,bo nikt nie może mnie zabić , bo taka jest niestety prawda . Jakbym miał lvl taki sam jak większość graczy to i mi by się gra podobała i mógłbym dłużej posiedzieć i skupić się na grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja mogę zaprosić Ciebie na CoD'a . Nie kozacz tak . Ty grasz na swoich serwerach, ja na swoich, a to, że wolę CoD'a, i na nim właśnie ogarniam, to moja sprawa . Proszę wypowiadać się w sprawie tematu o resecie, nie wtrącaj na siłę swoich uwag skierowanych w moją stronę nic tym nie wnosząc  

  haha śmieszny jesteś, na CoD "ogarniasz", bo  tam gra jest według moich obliczeń jakieś 250-350 % łatwiejsza niż na zwykłych serwerach typu tp czy nawet to głupie ffa, oczywiście mówię tu o zwykłych klasach, a co dopiero premium .. Na CoD może być pierwszym w topce największy low (tu przeproszę GRINGA, quanta, Baku, fightera i innych ogarów), który wystarczy, że sobie kupi klasę premium, dodatkowo exp'a i jupi kucak + full auto i myśli, że jest koksem. Na w/w przeze mnie serwerach tj. tp/ffa nie zdobywasz ŻADNYCH punktów doświadczenia za to, że podłożyłeś głupią pakę albo strzeliłeś komuś hs'a w plecy, które ułatwiają Ci grę. Tak, jak już kiedyś wspomniałem, CoD - mod bardzo śmieszny przeznaczony dla low'ów i początkujących dzieci, którym od razu odradzam tam grania ;) (jeszcze raz sorry GRINIO i reszta - nie mowa tu o Was  :))... Sam quantiq przerzucił się na dd2, jak ktoś go na CoD zawołał do zbanowania to mówił, że ma ubaw z tych botków. Jeszcze raz zapraszam na dd2 czy nawet TP, na które wbije specjalnie dla cb ;)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na Tak, przyda się takie coś, a każdy gracz porządny zawszę się przyda. Choć nie gram na Call of Duty, ale chce żeby sieć się rozwijała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie na temat, ale CR7. Fakt na CoD gra jest o wiele prostsza, ale ma swoich zwolenników. Raz grałem na dd2 i tp, i powiem, że dla mnie poziom gry był taki sam jak na CoD.

Staty chyba 15:5. CR7 a dla mnie dd2 jest trochę nudne bo cały czas ta sama nudząca mapka. Ale tak samo serv ma swych "poddanych". Zróbcie ten reset, no i koniec tematu bo robi się spam.

Edytowane przez CaKe'greeDyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset może być ciekawie :D Jestem za 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×