Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
GRINGO

Jak dodać banner GAMETRACKER do profilu

Brak odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

header_logo_black.png

W tym poradniku pokażę Wam jak krok po kroku dodać banner, który pokazywać będzie Waszą aktywność na serwerze.

 

 

 

KROK 1.

Należy w serwisie GameTracker utworzyć własne konto użytkownika. Bezpośredni link do rejestracji: KLIK

Gdybyś miał problem przy rejestracji, załączam obrazkową formę wraz z podpowiedziami. 

 

1rejestracja.png

 

 

 

KROK 2.

Zostaniemy przeniesieni na kolejną stronę serwisu GameTracker, gdzie uzupełnić będziemy musieli 2 pola. Tj. pole z naszym hasłem, oraz kodem aktywacyjnym, który powinniśmy otrzymać na wcześniej podanego mail'a.

 

Forma obrazkowa:

 

2activationcode.png

 

 

 

 

KROK 3.

Następnie przekierowani zostajemy na stronę na której możemy zarządzać Naszym kontem - czyli standardowo, dodać parę informacji o sobie, zmienić avatarek czy dodać Nasze ostatnie nicki.

 

punkt3f.png

 

 

 

KROK 4.

Po otworzeniu strony, w górnej jej części lokalizujemy okienko "MATCHING". Poprzez tą mini-wyszukiwarkę możemy znaleźć serwery na których gramy. Domyślnie wpisujemy tam "cs-kopytko" - wyskoczą Nam wszystkie kopytkowe serwery.

 

95142797.png

 

 

KROK 5.

Jeśli wszystko dobrze zrobiłeś drogi użytkowniku, powinna wyświetlić Ci się aktualna lista serwerów cs-kopytko. Wybierz teraz te serwery które Cię interesują i kliknij na ich nazwę. Ja dla przykładu wybiorę serwer dd2 only. 

 

17662796.png

 

 

 

KROK 6.

Jesteśmy teraz na stronie, która pokazuje Nam wszystkie statystyki dotyczące danego serwera [w tym przypadku jest dd2]. Zjeżdżamy troszkę w dół strony, aby znaleźć tabelę "TOP 10 PLAYERS (Online & Offline)". W lewym dolnym rogu znajduje się przycisk "VIEW ALL PLAYERS & STATS", który to należy kliknąć.

 

98709586.png

 

 

 

KROK 7.

W oknie wyszukiwarki, standardowo wpisujemy swój nick z gry. Mój nick z gry to "cs-kopytko" - taki też wyszukałem. Po wyszukaniu naszego nicku, wchodzimy na Nasz profil poprzez kliknięcie na niego. W moim przypadku wyglądało to tak:

 

57752920.png

 

KROK 8.

Teraz wystarczy wcisnąć grafikę banneru (zaznaczony w kroku 7), a z wyświetlonej strony skopiować kod. Pamiętajcie aby przed skopiowaniem upewnić się, że dany kod przeznaczony jest na forum (zaznaczone w obrazku poniżej kolorem FIOLETOWYM)

 

 

41264972.png

 

 

KROK 9.

Skopiowany kod, wklejamy jako sygnaturka na forum. Aby edytować sygnaturę, wchodzimy kolejno:

  • Prawy górny róg forum (obok naszego nicku jest "strzałeczka" którą rozwijamy).
  • Ustawienia
  • Po lewej stronie, 4 opcją jest sygnatura
  • Wklejamy cały kod do sygantury i zatwierdzamy zmiany.

 

 

 

 

Jak to powinno wyglądać - przykład:

 

 

77700151.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Poradnik robiony był w całości przeze mnie. Mam nadzieję, że jasno wytłumaczyłem krok po kroku dodawanie własnego banera do sygnatury na forum. Pozdrawiam @GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 21

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×