Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Osama

Rajdy Samochodowe itp.

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Podstawowe pytanie :

Są tu jacyś fani tego sportu ? Wszelakich rajdów od RSMP przez RPP do KJS i SJS ? :D

Chciałem wam bardzo to polecić ale nie w telewizji, jutubie itd. :D 

Tylko jeżeli jest w waszej okolicy jakiś rajd, a na prawdę sporo ich w tym okresie czasu to zróbcie wszystko żeby się na nim zjawić ! 

Nie ma nic lepszego niż Kajetan wchodzący w zakręt przy 80km w samochodzie który pali 70l/100km .

Dreszczyk emocji, głęboko w sercu nadziej że wypadnie ale nic mu nie będzie żeby pojechał dalej.

 

Ja osobiście należę do grupy SAFETY POŁUDNIE i zajmuję się zabezpieczeniem takich rajdów i na prawdę się tym jaram, najlepsze miejsca bo przy samej drodze. 

Polecam wam wszystkim ;) Jeżeli są tu jacyś chętni to mogę wam wrzucać info o najbliższych rajdach w mojej okolicy czyli Śląsk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się rajdami może nie jakoś w pełni profesjonalnie ale gdy, w moim mieście są rozgrywane imprezy typu Rallycross to jestem tam zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam gadasz :D pakuj sie w fure to podriftujemy ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a tam gadasz :D pakuj sie w fure to podriftujemy ;D

Jak masz taką brykę jak w podpisie, to sam nawet przyjadę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat takiej to moze nie mam xD ale koles z osiedla mial ostatnio ferrari 458 italia, jak nie wierzycie moge wrzucic fotke ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie poprostu sciagal z niemiec dla kogos :) ( tym sie zajmuje) wczoraj mial benteya continentala ;) (lecz tego juz zdjec nie mam) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie zawsze masz okazje się przejechać jakąś fura xD. Wrzucaj jakieś foty maksiu jak kolega będzie mial porshaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksiu pochwal się jakie masz autko ? POlonez czy Fiat 126p :P . Co do tematu Ja z kolegami robimy swoje rajdy motorami ( WSK ) . Kostka na tylne koło zebatke zmienić z prędkości na siłę ( wolniejsza ale mocniejsza) i przez błota .Polecam coś takiego też to sprawia dreszczyk emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze tak powiem swojego nie mam xD wszystko jest "firmowe" taty ;p Mercedes Vito, Sprinter, Audi Q5 i BMW X5 ;p ale sprinterem jezdzi sie najlepiej :D nie ma bata ze na swiatlach mnie ktos wyprzedzi :D\

 

 

 

Nattowe, Porsche to dla nas juz jest jak np mercedes xD nie robi to wiekszego wrazenia :D jakas panamera czy cayenne ;p czekamy az jakis bogaty frajer zamowi sobie lambo :D wtedy wstawie fotosy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×