Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LastPhoenix

RANGA ODEBRANA __LastPhoenix__

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: __LastPhoenix__
2. Steam ID: STEAM_0:0:41038343
3. Wiek: 17 (w tym miesiącu)
4. Czas spędzony na Serwerze: http://cs-kopytko.pl/psychostats/cod/player.php?id=3992
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Wielokrotnie posiadałem admina na serwerach CS.
6. Znajomość AMXX (x/10) 8
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:  Jestem w miarę doświadczoną osobą jeśli chodzi o CS, posiadam kulturę, potrafię rozróżnić cheatera od uczciwego gracza. Z tego co wiem to brakuję adminów na CoDzie, więc chciałbym pomóc.
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak, akceptuje.

10. Reklamy:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jestem na TAK. Przyda się nowy admin na Codzie, w szczególności że jest ich mało. Może i nie ma wymaganych godzin, ale szybko je nadrobi jak napisał Baku:S. Dużo siedzi na forum.

Jeszcze raz TAK

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanse mozna zawsze dac, zobaczymy jak sie spisze :D

 

TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na TAK

 

Przekonałem go żeby przyszedł na CoD`a , a teraz siedzi non stop ;p

Godziny szybko nabije bo cały czas jest na kompie xd

Ogólnie kulturalny , ogarnięty, napewno sobie poradzi ;D

Adminów brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie widziałem go na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz przegranych godzin na serwerze , ale szybko to nadrobisz spełniasz wymagania .

Duże TaK.

Edytowane przez Kamil <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście myślę, że sobie poradzi aczkolwiek poczekałbym z tym dodaniem admina. Kilka osób go namówiło żeby wbił na serwa, no niby ok, ale jednak trochę za krótko na serwie jesteś z Nami. Bądźmy szczerzy w 15h nie ogarniesz co tak naprawdę dzieje się na CoDzie, nie wychwycisz sam wszystkich bugów itd.

 

Po za tym, Phoenix nie cwaniakuj z nabijaniem godzin. Wszedłem dzisiaj na TS'a, myślę pogadam z nim -a tu lipa [AFK]. No nic, wszedłem na CoD'a a tu Phoenix :) NA SPECTCIE sobie godzinki wbija. Bujać to my, a nie Nas. Jeżeli spędzisz te wymagane 30h na grze, a nie na sztucznym nabijaniu będe na tak.  Chwilowo na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo czasu na forum. Nie wiem jak tam na CODdzie sobie radzi, ale jak kilka razy był na DD2 to ogarniał konkretnie. Kilka razy trafnie podał czita. Bezproblemowy i kulturalny.

 

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli można wiedzieć to pod jakim nickiem grasz, bo cię nie widzę w ogóle. ^-^

Z racji tego, że adminów na COD jest mało, a odpaleńców więcej to nie widzę powodów żebyś nie dostał tego adma. Chyba będę sam składał podanie jak ogarnę STEAM'a. TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... nie masz przegranych wystarczająco dużo godzin, od krótkiego czasu z nami jesteś... Wiesz co ? Widziałem Cię trochę na serwerze, fajnie się z Tobą gra . Nie piszesz dużo, bynajmniej nie było mnie, kiedy pisałeś, ale fajnie grasz . Nie każdy potrafi ponabijać takie staty zwykłym komandosem grając tylko z kosą, w dodatku fajnie wykorzystujesz perki :D ciekawie, ciekawie, coraz więcej odpałów na serwerze, jesteś często, więc daje Ci TAK . Powodzenia w adminowaniu, mam nadzieję, że sobie poradzisz, nawet w to wierzę ;) . Proszę tylko, żebyś po jakimś czasie adminowania nie znudził się, i aby nie było tak, że nie grasz na serwerze, jak to większość obecnych @, prócz Wojcia, który gra często, i GRINGO, który ostatnio się trochę obudził ;) . Tak więc jeszcze raz, powodzenia ;)

 

@EDIT:

 

Najlepszego z okazji urodzin ! :D wiem, zapewne nie są dziś, ale i tak składam życzenia, chyba będę pierwszy, haha :P

Edytowane przez IllBeatU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny powód dla jakiego zostajesz przyjęty to na chwilę obecną brak adminów na serwerze. Wykonuj swoje obowiązku sumiennie i graj jak najwięcej.

 

Podanie zaakceptowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Gracz sam zrezygnował z admina.


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×