Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

Wywiad z Patusia

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad jest uzupełnieniem Tygodnika KuRaK'a, ponieważ nie miał czasu go przygotować: ) Jako iż się nie zgraliśmy to wywiad będzie osobno, tygodnik osobno: p Przepraszam za kłopot.

 

 

Wywiad z PatuSia

Redaktor `Nervella.

 

Witam.  Na początek jako iż nie wszyscy Cię tutaj znają, to przedstaw się. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat i gdzie mieszkasz.
Witaj. Mam na imię Patrycja lat 14 mieszkam niedaleko Krakowa.
Widzę, że z moich rejonów pochodzisz. Coraz więcej osób do zlotu się szykuje, więc będzie dobra impreza: D

 

Po Twoim wieku wnioskuje, że uczęszczasz do 3 gimnazjum. Zgadza się?
No muszę cię zmartwić : ( We wrześniu idę do 2 gimnazjum.

 

No widzisz, a wiesz już może co będziesz robić po gimnazjum czy jeszcze się nie zastanawiałaś nad tym co chcesz robić w życiu?
hmm  .. Myślałam ze pójdę do liceum, później jakieś dobre studia po których można dobrze zarobić bo w końcu mamy XXI wiek i nie łatwo jest o jakąś dobra prace bez wykształcenia. Zastanawiałam się nad studiami pedagogicznymi lecz wszystko może sie jeszcze zmienić.
No tak, dużo dziewczyn o tym kierunku myśli. Ja Ci szczerzę polecam bardziej technikum, niż liceum. No, ale masz jeszcze na to czas.

 

Jaki rodzaj filmów lubisz? A może wolisz książki?
Lubię czytać książki lecz nie zaprzeczę, że częściej oglądam filmy. Przeważnie są to komedie, horrory.
O proszę i uprzedziłaś moje kolejne pytanie.

 

A jak sobie wyobrażasz swoją przyszłość?
Wyobrażam sobie, że skończę szkołę, znajdę dobra prace, a w miedzy czasie znajdę sobie partnera, z którym będę mogła założyć rodzinę : D

 

Dobra przejdźmy do CS.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z Counter Strike?
Zaczęło się to tym, że siedziałam koło mojego brata i patrzyłam jak on gra, później postanowiłam że też spróbuje no i tak wyszło, że nadal mi sie to nie nudzi.

 

Jesteś dziewczyną, więc dlaczego ciągnie Cie do takiej gry?
Wiesz co dużo razy nad tym myślałam i myślę, że to dlatego, że dużo dziewczyn z mojej szkoły/klasy gra w cs'a.

 

No to rzadkość, aby dziewczyny z tej samej klasy w tą samą grę grały. Gracie na tych samych serwerach czy raczej nie za bardzo?
Dziewczyny grały przez jakiś czas na tej serwerowni jednak nie przypadła im do gustu  natomiast ja tu zostałam i nie zamierzam jak na razie odchodzić.

 

Czyli zdanie o naszej sieci Cs-kopytko masz pozytywne? Opowiesz jeszcze co sądzisz o tej serwerowni?
Jak najbardziej tak . Sądzę że  jest bardzo fajną serwerownia panuje tu miła atmosfera , grają tu spoko ludzi oczywiście po za czitami.  No i co tu więcej mówić każdy kto tu gra wie ze csk różni się od innych sieci serwerów oczywiście w pozytywach.

 

Miałaś tutaj admina i chyba nadal masz. Jesteś stanowczą osobą czy nieraz masz wahania z rozdawaniem banów?
Muszę się przyznać rzadko bo rzadko no, ale niekiedy wahania mam co do dawania banów.

 

No to krótkie pytania:
Ile to 2-2*6?

10 ; )
no niestety -10, ale kolejność poprawna: )

Gdzie chciałabyś pojechać na wakacje?

Chciałabym pojechać do Hiszpani.

Jaki lubisz kolor?
Niebieski

 

Przejdźmy do zagadek

Co to jest? Kochać nie umie lecz się podkochuje?
pedał
brawo: ) mam nadzieje, że nie korzystasz z pomocy google, bo takiej zabawy to nie daje jak głupie odpowiedzi xd

 

Jak podzielić 4 jabłka pomiędzy 5 osób?
Zrobić kompot
good.
 

Jaki jest najlepszy środek na łysienie?
środek głowy : D
no nieźle. Chyba codziennie czytasz zagadki i uczysz się odpowiedzi na pamięć : x

 

Wywiad dobiega końca. Czy chciałabyś kogoś pozdrowić?
Pozdrawiam całą sieć Csk ,adminów DD2 oraz wszystkich graczy .

Również ich pozdrawiam i dziękuje, że udzieliłaś mi odpowiedzi do wywiadu. Myślę, że dużo osób się dowiedziało czegoś o Tobie. Życzę Miłego wieczorku. Dobranoc;*
Dobranoc ;*

 

 

 

Wybaczcie, że wywiad krótki, lecz pisany na spontanie, ponieważ niespodziewanie go pisałam. <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 8

Wywiadzik , dobry , nawet bardzo , oby tak dalej. Czekam już  z niecierpliwością na kolejny wywiadzik , który z pewnością będzie jeszcze lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×