Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WestCoast Customs

Nowy wygląd broni???

61 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zaprzestańcie tego spamu! Wypowiada się tu cały czas 3-4 graczy i co post podają kolejne linki z kolejnymi propozycjami. Jeśli myślicie, że jak zasypiecie temat postami z nowymi likami to szybciej zostaną one wrzucone na serwer, to wyprowadzić muszę Was z błędu. 

 

Uspokójcie się trochę z nowymi propozycjami, a może w najbliższym czasie coś uda mi się załatwić z Petrusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja wiem że to CoD. Ale gra nazywa się Counter-Strike , a ponieważ cs jest super (<3) to po co go chcecie zmieniać na siłę ? Pograjcie na TP lepiej :P Ciekawe jak Wam by szło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ale gra nazywa się Counter-Strike , a ponieważ cs jest super (<3) to po co go chcecie zmieniać na siłę ?

 Właśnie , takie zbajerowane modele to nic tylko wrzucić do kadzi z olejem .  Ja to chciałbym , żebyście znaleźli (bo mi się nie chcę xD) coś bliskiego oryginałowi. :D

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, powinny zostać zmienione tylko scout i granaty, można by było dodać taką linię rzutu za granatem np. czerwona dla he, sg- zielona, fb- niebieska :D 

Ewentualnie wygląd dłoni na fluorescencyjny, ale to nie koniecznie, ja na to uwagi nie zwracam, chociaż fajnie by to wyglądało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

można by było dodać taką linię rzutu za granatem np. czerwona dla he, sg- zielona, fb- niebieska  

To byłoby dobre :D

 

 

Ja to chciałbym , żebyście znaleźli (bo mi się nie chcę xD) coś bliskiego oryginałowi.

 

W 100% się zgadzam . Sam nie lubię, gdy bronie wyglądają jakoś fantastycznie . Lubię grać klimatycznie . Kościste rączki wstawiłem dla zwały, są nawet nawet, te białe już lepsze, co do mojego granatnika i AK - to jest właśnie klimat Call Of Duty . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłoby dobre :D

 

 

W 100% się zgadzam . Sam nie lubię, gdy bronie wyglądają jakoś fantastycznie . Lubię grać klimatycznie . Kościste rączki wstawiłem dla zwały, są nawet nawet, te białe już lepsze, co do mojego granatnika i AK - to jest właśnie klimat Call Of Duty .

Oryginałowi tj. CSa nie CoD czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oryginałowi tj. CSa nie CoD czytaj ze zrozumieniem.

 

Mi chodzi o realistycznie wyglądające bronie . Gra klimatyczna ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam, gdyż przeszliśmy na nowy silnik COD'a. Pewnie wiele osób nie wie co to oznacza, jednak w praktyce stary cod był wyczerpany do granic możliwości. Obecny COD da się rozwijać pod różnymi względami.

 

Zachęcam do proponowania zmian, tego co wam się podobało i co chcielibyście zobaczyć od nowa na obecnym codzie.

Wszystko tzn. zmiany nazw, moc itd da się zmienić, a więc zapraszam do dyskusji!

 

Obecny temat:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/28336-zmiany-na-nowym-silniku-coda/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×