Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

RANGA ODEBRANA Warto spróbować

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 Imię:  Anka


 Znajomość orografii itd:  No dobra. Co się będę rozpisywać. Używam przecinków, kropek, znam zasady ortografii.


 Co skłania się co złożenia podania? : Bardzo lubię przeprowadzać wywiady, zajmuję się tym już pewien czas, nie tylko na forum, ale również próbowałam swoich sił na akademiach zbierając opinie innych. Zauważyłam, że nasi Redaktorzy są troszkę gołosłowni. Nie mam na celu ich urażenia, lecz czytając dziś dział redakcji to bardzo dużo osób coś obiecywało i nie dotrzymywali słowa. Zbliżają się wakacje, więc przeprowadzanie wywiadów nie będzie problemem.


Opisz siebie: Co tu dużo pisać. Jestem miła, przyjacielska, dobrze dogaduje się z ludźmi no i sami sobie odpowiedzcie na to pytanie jaka jestem xd

 

Ps.1 Może i nie mam 90 dni na forum, ale myślę, że to jakimś problemem też nie będzie :)

Ps.2 Jeśli będzie potrzeba mogę pokazać wywiad przeprowadzony na innej sieci z jej użytkownikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7
Petrus,

Użytkowniczka sama zrezygnowała z rangi.

Oczywiście , że jestem na TAK , widziałem Jej poprzednie wywiady , są ekstra naprawdę takich redaktorów brakowało. Dajmy Jej szansę ! :)    Dni na forum faktycznie nie ma tyle ile jest wymagane , ale Jej zaangażowanie na forum jest duże i to widać , sam czas spędzony na forum mówi za siebie. Ogólnie fajna dziewczyna ;) Bardzo inteligentna i z humorem co liczy się najbardziej. Nie ma na co czekać takich redaktorów nie znajduje się codziennie !

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

jak najbardziej na TAK koleżanka ogarnia :) sam czytałem jej wywiady i powiem że naprawdę przyciągają czytelnika nasza sieć z takim redaktorem daleko zajdzie a co do godzin na Forum Ania jest bardzo często na forum (codziennie:) ) więc odrobi te straty ;)

Edytowane przez Wujek-DiscoParty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

"a niech ma.!" ;) pewnie ze na tak, brakuje Lejdis w gronie Redaktorow, byc moze tym razem wywiady beda wygladac "prawdziwie" i bedzie ich wiecej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również na TAK, ostatnimi czasy nie mam za dużo wolnego czasu, przydasz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się wszyscy podlizują :D Matko tak słodko.... bleeee ;P

 

Oczywiście TAK 

Udział na forum widać gołym okiem. Teksty też spoko. Niczego więcej nie trzeba chcieć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.2 Jeśli będzie potrzeba mogę pokazać wywiad przeprowadzony na innej sieci z jej użytkownikiem.

Proponuję, abyś zrobiła nowy wywiad z kimś z Naszej sieci. Umieść go w dziale redakcji i zgłoś ten post jak już to zrobisz ;)

 

@edit

 

Podanie zaakceptowane.

Bądź aktywna, co najmniej 1 wywiad tygodniowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×