Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lencia

gdzie sa admini ?

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zadawane jest czesto pytanie, dlaczego tak mało graczy gra na COD. Grajac, zauważyłam że na serwerze pojawia sie coraz więcej cziterów. W pare minut połowa graczy ucieka. Wiem że jest gg i tam można zgłaszać osobę podejrzaną o "dopalacze". Admin wchodzi - banuje - wychodzi. Jednak za pare minut pojawia sie kolejny cziter. A wychodzenie co chwila z gry i pisanie na forum wcale jej nie umila.

Pojawia sie też inne pytanie. Dlaczego, gdy grasz zostaje adminem, automatycznie przestaje grac, albo gra mniej niż wcześniej ?  Rozumiem że admin też człowiek i ma prawo mieć czas dla siebie, ale jeśli wcześniej dało się grać te 2/3 h dziennie to czemu teraz nie ?

 

Nie rządam, aby naszych adminów przykuć do fotela i kazać im 24h na dobe pilnować serwerów :D

Zamieszczam tu tylko pewne moje spostrzeżenia, które mogą (ale nie muszą) stać się poważnym problemem.

(Teraz pewno zostane zlinczowana ) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tobą, ostatnio np. ja mam mniej czasu na gre, ale jest to spowodowane tym co napisałaś, że siedzieliśmy po 2/3 godziny, teraz mam kare na kompa, bo jestem jak to mówią "uzależniony" i komp i robi "sieczke" z mózgu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wojciu ;) Też tak dawniej miałem , ale teraz to ogólnie nie mam czasu zbytnio na grę, a jeżeli mam to już nie na COD ;)  Bo za bardzo mnie wciąga .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mówisz że nie ma adminów ? Ja gram po ok 2h i jakos nikt się nie żali . na COD też wchodzi GRINGO,quantiq,bakus . A jak się nie chce włańczać gg żeby napisać o czicie to wejdzicie na inny serwer tam powinien ktoś być z adminów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up nie rozumiesz, że Lencia nie chce wchodzić na inne serwery i na gg, tylko chce sobie w spokoju pograć...

 

Ostatnio nie ma zbyt wielu adminów na serwerze, a czitowcy to wykorzystują ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

to zróbcie tak zwaną czystkę. Niech ktoś oceni kto ile gra na serwie i Ci co olewają i wgl prawie nie grają to wywalić i dać  rekrutacje ON ;)

 

 

Znam ten ból Lencia jak się adma nie miało i były czity. Może złóż Ty podanie? Będzie w tej sprawie jakieś rozwiązanie. Jeśli grasz dużo na Codzie. i ogarniasz mniej więcej czym się różni cziter od dobrego gracza. Bo AMX to nie jest problem ogarnąć :)

 

Po za tym bierz też pod uwagę, że jest koniec roku i zaczyna się poprawianie ocen:) Więc to jest też jakiś powód nieobecności adminów, bądź zmniejszonej aktywności:)

Edytowane przez `Nervella.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zgodzę się z Wami, że ostatnio CoD podupadł pod względem graczy jak i adminów spędzających tam czas. Myślę jednak, że spowodowane jest to coraz lepszą pogodą i częstymi okazjami do "grillowania". Jak wiadomo, po takim wieczorku przy karkóweczce, nieraz nie ma się kompletnie siły na następny dzień i trzeba czasu aby wątroba jak i umysł wrócił do stanu używalności. 

Nie zmienia to faktu, że faktycznie coraz mniej adminów uczęszcza na CODzika, w tym nie ukrywam ja :(
Z tego miejsca, obiecuję poprawę i mam nadzije, że niedługo zobaczymy się na serwerach i nie będziecie się obrażać jak karać Was będe z AWP snajperkiem 

 

Tymczasem ja uciekam zebrać siły i szybkiego CoD Maniacy buzki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mozecie do mnie pisac jak bedzie aim to wejde i mu guowe urwe :P moze pomysle o adminie tylko ze ja jestem dostepny wieczorowa pora. ale rekrutacja musi byc on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×