Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Wr0BeL

pap3k

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj (09.05.2013) gram obie na tajsonie a tu nagle skan hs'em od gracza pap3k no to pisze do admina że ma wh bo było widać że coś ma

admin dał mu bana żeby ss'y wrzucił i dostał UB.

Dzisiaj (10.05.2013) wszedł na serwer i mnie zaczął wyzywać od min.pizd,chu***,ci* i szmat

pisał, że jestem jeb*** ns i, że mam cheaty.

Proszę żeby coś z nim zrobić bo to jest nie dojeb i tyle mam do powiedzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka,cos sie ostatnio kreci wokol mojej osoby :D chcialem tylko dodac ze tak powiedzialem "J..... NS" ale wyprowadzil mnie z rownowagi jak wszedlem na serwer a typ mi wali od razu z mostu "~pap3k ma aktywnego bana" nie jestem dzieciakiem podobnie jak polowa administracji serwera i nie mam zwyczaju pisac takie bzdety ale nie nawidze jak mnie ktos wyzywa od czitero dostaje ku....cy. Z reszta opiekunami COD sa GRINGO i quantiq moze oni sie wypoweiedza na temat mojego zachowania na serwerze, wrecz im pomaga w wychwytywaniu cziterow bo mam troszke doswiadczenia i nie potrzebuje ESP czy innego badziewia zeby cos takiego wykryc. Aha i predzej za oczernianie to bym ukaral zalozyciela tematu.narazie , sie moze odezwe jeszcze :P aha Wrobel kup najdrozsze premium bo mi nie daz rady...

Edytowane przez ~pap3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę narwany gracz, przyznam. Ale jeśli tak się zachowuje to go nie naśladuj .

W takiej sytuacji należy przypominać , że na serwerze obowiązuje kultura . Jeśli to nie pomoże zgłoś to adminowi na gg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wr0Bel nie masz żadnych dowodów że cię obrażał . Tak sam napisał papek że pomaga łapać czitów to prawda . Nie raz pisał mi że ten ma wh albo co , bo dużo razy miał racje . A i jak dostał bana i puźniej ss były czyste to czemu miał by ub niedostać ??? Że gość lepiej gra od ciebie i ty masz prem to odrazu jest cheater . Takie jest myśpenie . Bo jemu idzie lepiej to odrazu aim albo wh .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak jak napisał wyżej arnold, Wr0bel potrzebujesz dowodów, żeby twoja skarga była rozpatrywana - wystarczą zwykłe zrzuty ekranu. Nie jesteś pierwszy, który został przypadkowo zabity HS'em gdy miałeś tajsona - może nie fart, może wszedłeś na linię ognia... Pisząc skargę na kogoś musisz mieć coś na uwadze - STARAJ SIĘ ZACHOWAĆ KULTURĘ WYPOWIEDZI, INACZEJ NIKT NIE BĘDZIE TRAKTOWAŁ TWOJEGO WPISU POWAŻNIE. - "Proszę żeby coś z nim zrobić bo to jest nie dojeb" - takie wyrażenia powinny zostać nagradzane warnemDziwie się tylko adminowi, który dał bana, bo pewien jestem w 100% że nie chciało mu się nawet popatrzeć na papka i od razu gdy dostał info od Ciebie poleciał ban - ale to załatwimy w innym dziale. 


Wiadomo, każdy ma granice wytrzymałości i skłonny jestem uwierzyć w to co napisał pap3k, że to Ty na niego naskoczyłeś i podejrzewałeś go o haxowanie, więc nie dziwie się mu, że wytknął Ci brak STEAM'a.

 

Pap3k nie raz już zgłaszał odpalonych graczy, widać że nie gra w CS'a od wczoraj i stąd też jego "dziwne" akcje i "taki skill" :)

 


 

 

Podsumowując, skarga nie poparta żadnymi dowodami. Myślę, że wyjaśniliśmy sobie tę sytuację i ZAMYKAM TEMAT - jeśli się nie zgadzasz lub koniecznie chcesz coś dodać - zgłaszaj ten temat.

 

 

Pozdrawiam GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×