Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
IllBeatU

Skarga na jestem hardkorem

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

No więc gramy sobie, wygłupiamy się itd itp, nikt nikogo nie obraża, normalna gra i rozmowy . jestem hardkorem dał mi bana . 

Powód: "ochlon torchu i wroc" . 

Nie wiem o co mu chodzi . Normalnie był śmiech . Z Wrobelkiem i Martuchą . Ona powiedziała "dupa", ja "cycki", rzeczony adm dał mi upomnienie i bana za słowo "cycki" . No bez jaj . Ile on ma lat ? 12 ? 

Piotreg (Petrus) rozdaje admy wszystkim, którzy pofatygują się zareklamować serwer oraz kupią steama . Moim zdaniem podanie na @ powinno być nawet dla NS, ale znajdowałyby się w nim różne informacje, m.in staż na serwerze, liczba przegranych godzin oraz ogarnianie, do tego wymagane 16 lat i dobre dogadywanie się z innymi . @ powinien ogarniać . A to, co się tu dzieje przekracza ludzkie granice . Absurd jakiś . Odechciewa się grać .

Edytowane przez IllBeatU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże co za ludzie nie moga wytrzymać 5 min bez gry tylko szybko na forum złożyć skarkę. 

Ile on ma lat ? 12 ? 

Z tego wynika że raczej ty masz 12 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, że stwierdziłem, że ma 12 lat, Ty wywnioskowałeś, że tyle mam ja, tak ? Mam 16 chłopcze . Spokojnie, wytrzymałbym 5 minut . Ale to absurd . Miałem akurat Brzuch . I nie źle mi szło . Trzeba coś z tym robić . Chyba Petrus powinien wiedzieć co się dzieje, prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem podanie na @ powinno być nawet dla NS,

 

Ty jesteś śmieszny  hahah na NS to tu wychodzi że ty masz 12 lat a nie ja . Mam dużo większy staż w adminowaniu że tobie się w głowie nie mieści . A przejdźmy do sedna .Dostałeś bana bo  upominałem cię z 3 razy ty nadal robiłeś sobie niby tą

wygłupiamy

  więc należało tobie dać bana . Ta skarga to tylko śmiech na sali .

Proszę o zamkniecie tego bezsensownego tematu .

PS . Ja dałem ci bana na serwerze COD a nie DD2 a ty złożyłeś skargę w złym miejscu to świadczy że mam 12 lat . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA SZYBKO XD . Dobra . Mniejsza o to . Upomniałeś mnie raz . Daj ss'y jak upominasz mnie 3 razy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem podanie na @ powinno być nawet dla NS

To już startuj i składaj podanie, bo widze, że Ci się pragnie...

 

m.in staż na serwerze, liczba przegranych godzin

 To przypadkiem nie to samo?

 

oraz ogarnianie

To jest właśnie to, czego Ci brakuje.

 

o tego wymagane 16 lat i dobre dogadywanie się z innymi.

1. Czyli co, mamy kłamać, że mamy o 2 lata więcej, a jak przyjdzie co do czego to głowa w piasek tak? 

2. Na ns niestety kolego nie pogadasz ze steam, przykro mi :cry:

 

A to, co się tu dzieje przekracza ludzkie granice . Absurd jakiś . Odechciewa się grać .

To kup steam, złóż podanie i pokaż nam, że jesteś takim kozakiem i ogarem za jakiego się uważasz, czekamy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

NA SZYBKO XD

o co ci chodzi już ??? 

 

Mniejsza o to

Tu cie mam :) nie masz dowodów i nie masz odarcia na niczym żeby udowodnić że jestem złym adminem . To kolejna bezsensowan skarga na mnie .

Daj ss'y jak upominasz mnie 3 razy .

 

 Gdybym grał tylko na cod to bez problemu bym wrzucił ale że mam obowiązki być nie tylko na cod . 

 

Rashid ma tu rację jeśli jesteś kozak to kup steam i składaj podanie i zaszpanuj jaki ty nie jesteś .  Myślisz że adminowanie to jest jak podrapanie się po dupie ???  Czasem się zastanów co piszesz 

 

 

Proszę zamknij już to bo to jest już SPAM .

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mam zamiaru wydawać hajsu na gry . Wolę kupić sobie coś praktycznego i pożytecznego .

2. "Mniejsza o to" - chodziło mi tu o zły dział .
3. Niech wypowiedzą się normalni ludzie z serwera, którzy jakoś dobrze się ze mną dogadują . Jeśli ktoś zaczyna Cię wyzywać albo czituje, to normalne, że żyłka pęka .

4. Daj HLTV na którym upominasz mnie 3 razy . Upomniałeś tylko raz .

5. Staż - od kiedy grasz na serwerze . 

Liczba przegranych godzin - ile grasz na serwerze .

Takie trudne ?

 

Nie chce mi się cytować, nie mam czasu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, ludzie : Co jest złego

Ona powiedziała "dupa", ja "cycki",

  kurde, ban za wyzwiska/obrazy daje się za to jak już ktoś ostro przegina- czyli obraża innych graczy, adma. A ty, nie używasz takich słów w życiu codziennym, ludzie ogar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

kurde, ban za wyzwiska/obrazy daje się za to jak już ktoś ostro przegina- czyli obraża innych graczy, adma.

  Posłuchaj mnie gracz jak zostaje przez admina upomniony to powinien się uspokoić a tu tak nie było tylko na odwrót . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upomnienie było bezsensowne, bro .



Poza tym, właśnie przyznałeś, że było tylko jedno . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upomnienie stałeś wcześniej bo przeklinałeś jak szewc .co chwila przeklinałeś nie wiem chciałeś pokazać jaki to z ciebie kozak ??? 

Gdyby każdy tak przeklinał jak ty to by się 1. zrobił chaos 2. Graczy by nie było bo każdy każdego by wyzywał obrażał itp.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za takie coś, nie można kogoś upominać- to są normalne słowa- a jeśli słuchają tego dzieci to mają problem- bo ta gra jest od 16 lat...




Posłuchaj mnie gracz jak zostaje przez admina upomniony to powinien się uspokoić a tu tak nie było tylko na odwrót .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 lat, mam prawo do wyrażania mojej opinii w jaki chcę sposób . Dokładnie, jeśli dzieci tego słuchają, to mają problem . To nie gra dla nich . Kląłem jak szewc ? Kto na tym serwerze nie klnie ? Tak poza tym, co ty widzisz w słowie "cycki" ? W jakiś sposób Cię to uraża ? Jeśli tak, to sry, bro .



Zabrakło Wam argumentów drodzy koledzy . Mam do was pełny szacunek i respekt, ale bany za takie coś, to absurd . Miałem cierpliwość.



+ proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bym się szczerze zastanowił nad odebraniem @

 

czlowieku nie przesadzaj, dostales bana na 5 min i spinasz sie na tym forum jakbys mial perma. Mysle, ze temat mozna zamknac, bo zrobi sie niepotrzebny spam.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Na serwerze obowiązuje kultura" - taka wiadomość wyświetlana jest na serwerze co jakiś czas i każdy powinien respektować to "przypomnienie".

 

@Illbeatu

Jeśli dostałeś ostrzeżenie od admina, to powinieneś się do niego ustosunkować i troszkę uspokoić. Nie raz widzę Cię na servie i wiem że nie raz wymsknęło Ci się "to czy owo" - ok, rozumiem, ale bez przeginania. Nie oczekuj, że admin będzie Cię ostrzegał 15 razy - 1 a porządnie [sam również wyznaję tę zasadę]. Najwidoczniej nie posłuchałeś hardkora, stąd też ten ban - słuszny, nie ma co się dalej rozpisywać. Nie masz się co spinać, bo również bym poczęstował banem za zero reakcji na upomnienia z mojej strony. 

 

Na przyszłość, jeśli admin zwraca Ci uwagę to na pewno nie bez powodu i należy poprawić zachowanie. Trochę kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a warto przypomnieć niektórym, iż na Naszych serwerach grają również i Panie - samo to powinno Was zmusić do myślenia. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: sprawa wyjaśniona

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×