Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wojciu54

głupi steam

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, otóż-
Włączam kompa, chce pograć w CS'a, więc go odpalam, niestety nie mogę sobie pograć, ponieważ "Nie udało się uruchomić gry ze współdzieloną zawartością. Uaktualnij następujące gry: Half-Life.
1. Nigdy takiej gry nie pobierałem, a napisane jest że jakieś "Wstępne pobieranie zakończone"
2. Nie mam jej nawet kupionej.
3. Klikam w tę gre, i pokazuje mi, że mam ją kupić... A nie ma nigdzie aktualizacji... nie wiem co zrobić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do katalogu steam, skopiuj plik ClientRegistry, wklej go na pulpit, a następnie usuń z katalogu steam. Zrestartuj steam powinno pomóc, jeśli nie to warto z powrotem wkleić plik ClientRegistry z pulpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas pokazuje się ten sam napis : Nie udało się uruchomić gry ze współdzieloną zawartością. Uaktualnij następujące gry: Half-Life.



to już też zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po usunięciu folderu Half-Life powinien ściągnąć Ci się od nowa CS O.o A wklej screen tego błędu.

 

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę steam i biblioteka:

81886589633847588042.png

 

I na Counter-Strike:

40632377004147710883.png

 

Zobacz czy nie masz tam napis "Aktualizacja wstrzymana" etc. Jeśli tak, kliknij prawym na Counter-Strike i "aktualizuj" lub coś w tym stylu.

 

Jeśli to nie pomoże zostaje reinstall steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże kiedy Ty robiłeś aktualizację ..... Na górze masz 2 zielone pytania odpowiedz na nie + usuń steam i zainstaluj od nowa. (steam pobierz ze strony producenta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są chyba jakieś kpiny- wbijam sobie na ns żeby chwile pograć, wpisuje "status" a tu co ? Pokazuje mi moje steam ID- no to jest kurde chyba żart....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojciu, spróbuj tak jak Ci Sikor powiedział, ściągnąć CS'a na STEAM jeszcze raz. - nie można mieć adma na NS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

no wiem, wlaśnie, ale odpalam i mówie kolegom że nie moge nikogo zbanować na NS'ie, a ten mi mówi że jestem na steamie i żebym wpisał "status"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakiego masz NS'a, ja mam v44 i również mam STEAM_ID, lecz gram chwilowo na NS'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×