Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
FROXEN

Celownik do AWP & SCOUT do cs 1.6 [Poradnik]

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przygotowałem dla was poradnik pt. "Jak ściągnąć i zainstalować celownik do AWP do cs 1.6", (forma video)

zapraszam do oglądania:

 

 

Mam nadzieję, że komuś pomogłem.

 

UWAGA!!: Celownik AWP & SCOUT jest zabroniony we wszystkich ligach counter-strike'a.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich serwerach CS-Kopytko , również jest zakaz używania celownika do awp !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to skrypt/model, więc nie jest to wykrywalne przez vac i inne wire itp. ale na każdym serwerze w CS jako skrypt jest to zabronione więc jeśli dostaniesz ssy, i na nich będzie widać ten celownik, to mimo że grasz czysto nie masz co liczyć na ub :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valve wydało update Steama który ogranicza działalność skryptów (konkretnie cycler odpowiedzialny za cykliczne wykonywanie aliasu. Dobrze że wydano ten update bo tak to było mnówstwo cymbałów nadmiernie ułatwiających sobie grę skryptami). Btw: ciężko nauczyć się choćby tego FastZooma (FZ)...? Nie jest to ciężkie, wystarczy trochę pograć na naszym awp :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celownik do AWP akurat mało co się przydaje, ponieważ na większe dystanse nie jesteśmy w stanie szybko dobrze nacelować na przeciwnika bez przybliżenia, natomiast z bliska celownik jest nie potrzebny, bo chyba ogarnięty gracz wie jak strzelać krótkie no-zoomy. Jeżeli odpowiednio skonfigurujemy cfg, to celownik do awp można uzyskać przez szybkie zmienianie broni, ale to już trzeba mieć ogar w głowie i refleks :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×