Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
IllBeatU

Skarga - Chlopaczek z bl'a

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Więc . Inna sytuacja . 
Gram sobie na serwerze COD, 19 kwietnia godzina 17:36 . Dokładnie :D
Dostałem bana od adma "jestem hardkorem" za "obrażanie gracza Chlopaczek z Bl'a" . Tak, to odnośnie tej skargi na mnie, wiem . 
Irytuje mnie ten gość . Przepraszam za moje słowa, które padały wcześniej . Ale jestem tu w innej sprawie . 
Chlopaczek z Bl'a od zawsze jest gnębiony na serwerze, przez 1/2 grających, karzą mu wyłączyć WallHack'a, którego wyraźnie ma . Zawsze tak jest . Mapa de_westwood . Stał w domu, ten, gdzie najczęściej jest rzeźnia, wszyscy tam przechodzą . Z dwoma okienkami z góry . 2 osoby były na górze . Dany gracz wszedł na "parter" tego budynku, kucnął w kącie i przeskanował, przez sufit, dwóch graczy . Za każdym razem wiedział gdzie kto jest . Fakt, iż używa WallHack'a może potwierdzić jego skarga na mnie, a właściwie 4-ty wstawiony przez Chlopaczka ScreenShot . 

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/25218-skarga-na-gracza/

 

Proszę zwrócić uwagę na kropki (zapewne pozycje graczy) po lewej stronie ekranu :)

 

 . Wnoszę o nadanie graczowi permamentnego bana na serwer . Oraz, najlepiej odebranie panelu administratora na serwerze DD2 . Tam zapewne też używa czitów . Dziękuję .

Edytowane przez IllBeatU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty czlowieku dobrze masz "nasrane" w bani nie dosc ze ciagle przeklinasz do kazdego to jeszcze wyzywasz jak masz jakis problem to idz do psychiatry moze ci pomoze nie jestem odpalony tyle w tym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: CR7 wyczerpująco wyjaśnił sprawę

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×