Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
IllBeatU

Skarga - Chlopaczek z Bl'a

39 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak . Gram sobie . Z minutę temu, tj 19:05, dnia 12 Kwietnia . Mapa dd2_long . Wszyscy po kolei klną . Zrobiłem to akurat raz ! Po 5 minutach od tego słowa, dostałem bana od Chłopaczka, za klnięcie . To jest jakiś absurd . Rozdajecie panele administratora jakimś niedorobom . KAŻDY KLNIE . A bana dostałem akurat ja ? Miałem dobry perk . Bo eq generała . Na tej mapie jest boski . I za przeproszeniem spieprzył mi to . A miałem flow . Proszę o nadanie warna, czy coś tam, najlepiej zabrać panel, bo wg. mnie takie nieogary i niedorozwoje NIE POWINNY mieć władzy na serwerze . Odechciewa się tylko grać, a co za tym idzie, mniej hajsu dla H@ . Pozderki .

 

@EDIT:

 

Był vote na zmianę mapy . Zrobił go owy Chlopaczek z Bl'a . Wynik wyszedł negatywny, czyli bez zmiany mapy . A pan "jestem zajebisty" zmienił na wybraną przez siebie mapę :)

Edytowane przez IllBeatU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

nie wiem czemu ma adma- bo rozegrał na serwie tylko 12h(tak pisze w psychostats)- czyli nie spełnia wymagań... 

Edytowane przez wojciu54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopacze . Petrus pozwolił Ci na vota . Wyszedł negatywny . A mimo wszystko zmieniłeś . Turn on ur brain .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z IllBeatU gramy sobie na longu mam 12 ks prawie każdy na to żeby nie zmieniac mapki a tu chlopaczek zmienia. Po drugie koles jest admem a nie wykonuje celów. Po trzecie nie zachowuje sie jak pozostali admini wozi się po servie jak był by jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieeee moj dorgi są 2 rodzaje vote jakbys nie wiedzial i to nie byl vote ; amx_vote "zmiana" "Tak" "nie" tylko vote na mape czyli juz postanowione ze mapa sie zmieni tym bardziej ze bylo 21 osob na mapce to jest za duzo 2 graczy ginelo na respie a 1 nie mog wejsc do zadnej z druzyn. Naucz sie troche adminowania pozniej oskarżaj Petrus powiedzal stanowczo "zrob vote" "daj dd2002 rast inferno nuke" tzn ze macie wybrac z tych 4 map ktora chcecie grac bo i tak bedzie zmiana Wszystko na ten temat ie bede wiecej spamowal można zamknąć temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do odpowiedz wojciu zrob screena wstaw na forum dostane odpowiednia kare nigdy jeszcze nie przeklnelem

Samojoca ja nie wykonuje celow mapy ? zrob demko wstaw a forum tez za to jest odpowiednia kara Wszystko na ten temat takie wasze teksty bez podstawne o niczym nie świadczą :)

"Możesz mnie lubić lub nie masz mnie kolerowac i miec do mnie Szacunek" czasem sie zastanów co piszesz/mowisz

Ale Petrus Zadecydowal ze ma byc zmieiona mapa koniec tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, to ja sobie zmienię nick na "piesku", żebym był na Twoim poziomie kochany . To tak . Nie, nie wykonujesz celów . Nie raz widziałem, nie tylko ja, jak rzekomo grałeś na wh, ale nie będę Cię bezpodstawnie oskarżał . To po prostu tak wyglądało . Nikt nie karze nam tolerować Cię ani mieć do Ciebie szacunku . Każdy ma swój rozum . Nikt nie chciał zmiany . Więc nie wiadomo po co zmieniałeś mapę . Irytujesz i prowokujesz wszystkich swoimi żałosnymi odzywkami i tekstami . Nikt ze stałej ekipy serwera nie lubi Cię, z nikim nie piszesz, tylko noł-lajfisz . Bezsens . Kupiłeś Steama i jarasz się, że masz adma . To tak na prawdę jedyny wymóg na panel . Dla Twojej wiadomości . Byłem adminem na 4 serwerach CS:S, wiem jak wygląda "adminowanie", i doskonale się sprawdzałem . Chętnie starałbym się o panel tutaj, ale niestety wymagany jest Steam, co jest bezsensem . Jakbym nie miał na co hajsu wydawać . <Wydaję na premkę, bo rodzice płacą za abonament  :mrgreen: > . Każdy z nas jest tu przeciwko Tobie . I nie masz co się bronić . Bo, że tak brzydko powiem, spieprzyłeś sprawę, i zrobiłeś pośmiewisko z samego siebie . 

Edytowane przez IllBeatU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak szacunek to ja mam do cb jak ty do nas (czyli żaden). Celów nie wykonujesz i każdy to potwierzdzi, kampisz chociaż jako admin powinienes dawac przykład innym graczą. Klnołes i chyba każdy to widział kto grał na longu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak jak Samobójca powiedział wyżej . Nadanie mu adma to jakiś absurd .

 

to dobre , jak Petrus kazal to tak musi byc  

Nie, Fighter, to bezsens . Na adma powinno się składać podanie, w którym byłby wiek, staż, ogar, i i akcept innych użytkowników. Przedewszystkim mózg. Bo 1/3 serwera go nie ma : o

Edytowane przez IllBeatU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobra, teraz ja coś tu skrobnę. Według mnie, autor skargi mógł poczuć się zirytowany - i nie tylko on - zachowaniem adma. Jak większość graczy mi przyzna rację, dust2_long, pomimo iż nie jest dużą mapką cieszy się dużym powodzeniem - dynamiczne akcje, dużo fragów przy odpowiednim perku - sami wiecie. Osobiście bardzo rzadko zdarza mi się zmieniać mapki, a w szczególności jeśli są to mapy cieszącą się tak dużo popularnością - kompletnie nie rozumiem, po co kotek ją zmieniał. 
 

@@kotku

Pierwsze primo, ban za przeklinanie to ostateczność - naucz się, że najpierw trzeba ostrzegać graczy, przypomnieć im, że na serwerze powinna panować kultura, a jeśli to nie pomoże wtedy nagradzasz banami. 
Drugie primo, po to dostałeś admina (to chyba przez pomyłkę - wyjaśnię niżej), żeby ogarniać server i odciążyć Petrusa troszku. Za każdym razem, gdy będziesz chciał zmienić mapę zawracać chcesz dupę Petrusowi?? Jak idziesz do szkoły, to pytasz się mamy czy Ci pozwoli wziąć książki/długopis? 

I ostatnie primo ;>, ZACZNIJ UŻYWAĆ ZNAKÓW INTERPUNKCYJNYCH. Za sam sposób się wypowiadania powinieneś zostać nagrodzony warnem. Czytając te Twoje wypociny, czułem jak mi się białko w oku ścina - to naprawdę nie należy do przyjemności.
 

@@Petrus

Proszę Cię tylko o jedno - wytłumacz mi to: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/24941-podanie/
Piszesz jedno, robisz drugie. Zrozumiem Cię, jeśli admina dodałeś całkowicie przez przypadek lub gdy wróciłeś z grubej imprezy xD

 

Edytowane przez GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Grindo Petrus kazal zmienic mape wiec nie rozumiem po co sie do mnie spinasz 

ostrzagalem 2 razy pisalem na say@ "kultura"

po 2 nie lize mu dupy a czykolwiek moge sie zapytac i nie interesuje mnie twoje zdaie na ten tamet cwaniak w necie ... w swiecie i tyle.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHA . Orto i inter leży . Pozderki . Jestem zdania, że Pterus wrócił z vixy xD . Gringo, dziękuję . Przeraża mnie jego pisanie . Do tego doskonale opisałeś swoje 3 prima . Powtarzam . ABSURD . + , chłopaczku, nie upominałeś o kulturze . Jeśli tak, wstaw ss'y :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisałeś nic o kulturze- byłem na spekcie i nie było... I to co Gringo napisał- to że masz adma na codzie to chyba naprawdę przez pomyłkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE PRZEZ POMYŁKĘ . CO TY GADASZ . FAZA XD



Jak dla mnie, należy się usunięcie panelu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×