Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Gringo redaktorem?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 GRINGO

GRINGO

Sir GRINGO

• Zasłużony
  • Donator, VIP
  • Reputacja: 864
  • 1397 postów

Napisano 24 luty 2013 - 18:03

Imię : Mateusz

Znajomość orografii itd : Uważam, że problemów z ortografią jako takich nie mam. Owszem, od czasu do czasu wkradnie się jakaś mała literóweczka spowodowana chęcią szybkiego odpisania czy też roztargnięciem, ale w 95% patrzę na to co wcześniej napisałem. Dzięki przeglądarce, która podkreśla mi na czerwono niektóre słowa, łatwiej jest mi wyłapać błędy.

Co skłania się co złożenia podania? : Stwierdziłem, iż pomagam już od dłuższego czasu w utrzymywaniu porządku na serwerach w roli admina, więc dlaczego by nie wspomóc forum w coraz prężniejszym rozwoju. Rozmyślałem nad innymi funkcjami, które chciałbym tu sprawować (Mod/UB sup.) ale po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że chcę sprawdzić się w mniej wymagającej, a za razem równie odpowiedzialnej funkcji. Staram się zawszę, aby moje wypowiedzi były klarowne i zrozumiałe dla wszystkich. 

Opisz siebie : Cóż mogę tu napisać... 20-letni chłopaczek ze "Stolicy", na co dzień student filologii angielskiej. Dorabiam sobie o czasu do czasu w pobliskim magazynie, jako "paker" xD Układam paczki na odpowiednią półkę. W miarę możliwości, wolny czas spędzam ze znajomymi grając w kosza/piłę jak również "trenując szklankę" na imprezach. 

Jeśli macie jakieś pytania, uwagi - piszcie, jeśli będę umiał odpowiedzieć, tak też uczynię. 

Ode mnie: Widziałem, że ostatnio The Psychol złożył takowe podanie i został redaktorem. Myślę, że znajdziemy wspólny język i podzielimy się obowiązkami. Liczę na owocną współpracę. 

Pozdrawiam GRINGO

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

"Bóg wybacza, ja nie"

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#2 Beniamin

Beniamin

Benio

• Użytkownik
  • Reputacja: 59
  • 745 postów

Napisano 24 luty 2013 - 18:38

jestem na TAK moze cos w koncu zacznie sie dziac :D :banan2:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

[KiK]Laki;)

#3 Drew Stratford

Drew Stratford

Ex

• Zasłużony
  • VIP
  • Reputacja: 355
  • 3993 postów
  • Nick w grze:Drew Stratford.

Napisano 24 luty 2013 - 18:41

Oczywiście na TAK ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4 BtL

BtL
  • Active User
  • Reputacja: 124
  • 612 postów

Napisano 24 luty 2013 - 19:47

Pewnie, ze TAK! Mysle, ze poradzi sobie z rola redaktora i w koncu beda jakies fajne wywiady :)

Dołączona grafika

#5 quantiq

quantiq
  • Użytkownik
  • Reputacja: 59
  • 235 postów

Napisano 24 luty 2013 - 21:15

z reguły nie lubię cwaniaczków ze stolicy, ale niech będzie :D TAK

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#6 Harnas

Harnas
  • Zbanowani
  • Reputacja: 1
  • 59 postów
  • gg: 40319007
  • Harnas
  • Nick w grze:CsKopytko | Harnas
  • Imię:Michał

Napisano 24 luty 2013 - 21:39

Zdecydowanie TAK

#7 Gumowy

Gumowy
  • Użytkownik
  • Reputacja: 43
  • 709 postów

Napisano 24 luty 2013 - 21:56

Wiadomo , że GRINGO SIĘ NADAJE DO WSZYSTKIEGO :D . Tylko wywiad z Petrusem zrób :P

#8 Petrus

Petrus

Administrator

• Administrator
  • UB Support
  • Reputacja: 1784
  • 12035 postów

Napisano 25 luty 2013 - 09:13

Podanie zaakceptowane.

Pamiętaj o aktywnym udzielaniu się, szczególnie w działach redakcji, poradników, pluginów oraz pozostałych działów forum monotematycznego.

user_bar.png

podpis_petrus.gif

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: