Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

RANGA ODEBRANA Podanie Grafik - Davis

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid
Wiek: 18
Doświadczenie w tworzeniu grafik: Grafiką zajmuję się trzeci rok , głownie pracowałem w programie Corel Draw gdyż uczęszczam do szkoły o profilu reklamy , od trzech miesięcy działam w Photoshopie.
Jakiego programu używasz: Adobe Photoshop , Corel Draw
Ile czasu możesz poświęcić na forum: Dziennie 4-5 godzin , w weekendy i dni wolne mam więcej czasu.
Dlaczego Ty?: Brak grafików na forum to z pewnością lekki niedosyt , z tego co widziałem rezygnowali po paru dniach , nie wiem dlaczego. Staram się pomagać w dziale graficznym , gracze oczekują na avatary , sygnatury , a grafika niestety nie ma. Moje prace może nie są jakimś fenomenem , ale staram się jak mogę , jak już pisałem w photoshopie pracuję około 3 miesiące , z dnia na dzień nabywam nowych doświadczen. Z tego co widziałem zadowoliłem już kilka osób na forum jeśli chodzi o avatar / sygnaturę. Służę pomocą graczom , ponieważ dział graficzny nie może być zaniedbany :D Uważam że dam sobie radę i stanę na wysokości zadania , no i co najważniejsze nie chciałbym zawieść administrację. Nie mam skłonności aby odejść za kilka dni :D.
Przykładowe prace:

 

33xav5x.jpg

 

6ehh54.jpg

 

35lc40w.jpg

 

2l9ohs.jpg

 

Większość znajduje się w dziale graficznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Użytkownik zrezygnował z rangi.

Na TAK!!! Nie ma grafika a widać, że ma jakieś doświadczenie. Na pewno przyda się jako grafik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Podanie zaakceptowane.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×