Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
The Psychol

Czy Cs 1.6 upadnie?

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

counter-strike-3.jpg

 

W roku 2003 gra ta weszła na platformę steam, stała się jedną z najpopularniejszych gier na świecie, to w głównej mierze dzięki niej rozwinął się e-sport. Na pewno duża większość z Was w tym także ja, ma miłe wspomnienia z tą grą, w gronie znajomych dostarczała ona nam rywalizacje, śmieszne momenty, które są miłymi wspomnieniami do dziś.
Dlaczego upada?
W Lutym tego roku dowiedzieliśmy się iż Valve planuje wydać CS'a w nowej odsłonie. Lepsza grafika, grywalność dodanie nowych broni to cechy nowego Counter Strike - Global Offensive. Na początku podchodzono do tego sceptycznie, bo przecież poprzednie 'ulepszenie' CS'a czyli Source było niewypałem. Jednakże dziś, kiedy w CS: GO można już grać w zamkniętej beta teście, większość zdanie zmieniła. ESL postanowił wycofać CS'a z Intel Extreme Masters. Za jego śladem poszedł także zarząd World Cyber Games, który zdecydował wycofać tą grę z WCG 2012. To nie koniec, także wiele gamingów w tym SK postanowiło zrezygnować z dywizji CS 1.6. Co zrobi topka CS'a?
Czy zaczną grać w CS: GO czy może definitywnie skończą z tą grą? Tego nie wiem, ale mam nadzieję, że Counter Strike: Global Offensive godnie zastąpi starego poczciwego countera.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

 

 

Źródło eFantazja.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Counter 1.6 nie upadnie. Doskonałym dowodem na to jest wydanie aktualizacji przez Valve oraz implementacji gry także dla systemu operacyjnego Linux.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IEM to mnie zawiedli, gdy pojechałem do Katowic liczyłem na wielkie zawody w CSa, okazało się, że był tylko CS GO i to malutie stanowisko a zawody? Nie było! Kazdy kto chciał grał i zdobywał nagrody... takie coś to nie zawody tylko zabawa.

 

CS upadnie? Nie, teraz na uwagę liczy GO i 1.6, reszta to dla mnie klapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie CipiS, po co by była ta aktualizacja skoro miało by wszystko upaść, może mniej ludzi będzie grało ale na pewno dużo graczy zostanie przy dobrym cs 1.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×