Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kapeja

SKARGA NA JESTEM HARDKOREM

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam skladam skarge na jestem hardkorem, poniewaz nie wywiazuje sie z obowiazkow admina. Dzisiaj byl na serwerze Bolo ktory mial WH lub 16 bitow. Widzial niewidzialnych. Wiele graczy sie na niego skarzylo, lecz jestem hardkorem nie zareagowal i gral dalej - to po pierwsze. Po drugie zresetowano 3/4 graczy levele w tym graczu jestem hardkorem, ktory kazal nam wybrac profesje do 20 lvl bo strasznie lami... Po 3 jest to najwiekszy analfabeta jakiego widzialem, nie rozumiem jak mozna robic takie bledy i jak mozna wybrac jeszcze go na admina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Ta skarga do (debilizm) i żałosna jak ty .
2.Jak pierwsza osoba napisała że jest odpał to od razu zareagowałem sprawdzałem go i nic nie widziałem ani wh ani 16 bitów .

3.Jest jakiś bug na serwie nie wiem jaki i dużo osób straciło swój lvl i chciałem żeby każdy miał szanse a a nie 3/4 graczy ma 1 lvl a gość z 88 lvl przybiegnie i wszystkich załatwi z palcem w dupie . To się nazywa inteligencja a nie pomyśl czasem .

4.Ty nie bądź taki cwaniak bo co masz niby Steam to ci bana nie dam za obrazę admina . Zastanów się co i do kogo piszesz bo jak się sytuacja powtórzy to ban poleci .

5. Ja swój obowiązek wykonuje że ty admina nie dostałeś to twój pech a nie mój .

6. Ja swój obowiązek admina wykonuje tak jak trzeba . A nie jak ty przyjdziesz to od razu każda zachcianka musi być spełniona .

Tyle z mojej strony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że ten admin wywiązuje się ze swoich obowiązków i jest ogarnięty. Moim zdaniem twoja skarga jest niepotrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ktory kazal nam wybrac profesje do 20 lvl bo strasznie lami...

 

Niańki potrzebujesz? Powinieneś wiedzieć co admin może Ci kazać, a co nie. Jeżeli na prośbę admina grasz inną klasą itd. niż chcesz to wiesz...

 

Następnym razem miej jakieś dowody (demko itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×