Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
~pap3k

skarga na jestem hardkorem i CR-X

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piewrwszy raz na forum to sie przedstawie... gram pod nickiem pap3k nie kojarzycie pewnie bo gram od wczoraj,a tu nie mila niespodzianka od razu ban. Z jednej strony sluszny bo wyzywalem "ssij.jaja.dzieciaku"i nic wiecej. ale zostalem sprowokowany przez CR-X ktory juz od 3 map wyzywal mnie od cziterow ( wh itp) czego juz nie wytrzymalem i mu pocislem. wtem zjawil sie obronca ( "jestem hardkorem") i wlepil mi bana za wyzywanie bo ich karalem to sie odgryzli (lol) jezeli dalej bedzie taka atmosfera to sam poczatek zraza od razu. dle mnie wyzywanie od cziterow jest obraza i to wieksza niz by mi powiedzial "ty H..." i zycze sobie wyciagniecie konsekwencji tak samo ze strony CR-X

. co do jestem hardkorem to nie czaje tej reakcji bo wczesniej jakos sie tez wyzywali a nikt nawet kicka nie dostal a ja od razu ban... i tu znowu pytanie dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z przykrością musze przyznać, że arnold troche przesadził z długością bana (4h)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu dla zainteresowanych ban z amx: http://bany.cs-kopytko.pl/ban_details.php?bid=30866 

Po pierwsze, mam uwagi do Hardcora - dlaczego dałeś bana za obrazę aż na 4h? Przecież regulamin wyraźnie mówi: "5. Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - 5-60 min". ,czyżby ktoś tu nie pamiętał regulaminu??>

Po za tym, trzeba też przed banowanie rozeznać się w sytuacji. Nie może być tak, że przypadkowo wchodzisz na serv, czy tam akurat zauważyłeś, że ktoś rzucił jakimś bluzgiem (oczywiście nie znasz kolesia) no to mu bana sprzedajesz. CR-X  w sumie w moich oczach jest, jakby to..... mało wiarygodny. Dla niego, jak i dla sporej części CoD'a, połowa graczy to oczywiście cziterzy, a admin nic nie robi. 


Następnym razem najpierw ostrzegaj, przypominaj o kulturze słowa [nawet na y@] żeby poźniej nie było takich jak ta skarg. Bierz przykład chociażby ode mnie - nikt nie dostaje bana nawet na 5 min, jeśli wcześniej nie ostrzegę. To buduję dobrą opinię o Tobie wśród graczy na kopytku. 

 

Nie ja jestem tu od karania czy osądzania, ale według mnie to przegiąłeś i skarga jest jak najbardziej na miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

przepraszam cię jak cie to obraziło ale nikt nie wie czy grasz na czitach czy niewiesz ja uważam ze grałeś wiec tak ci napisałem a hardkor tez jak my grali to mnie slapna kilka razy nawet nie wiem za co.Z gory przepraszam a jak jestem malo wiarygodny i GRINGO uważasz ze mam wh to mi wstaw ss'y i sie przekonasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tu o to, że grasz na wspomagaczach, ale (bez urazy) należysz do tych graczy, którzy szybko padną ze 2-3 rudny, albo wyłapią skan i wypisują coś w stylu: "ale wh...", "weź wyłącz aim'a" albo spamują mi cały czas na u@ -weź sprawdź tego, a poźniej tego i jeszcze tego itd. Nie mam admina od wczoraj i gdybyś wydał mi się podejrzany to z pewnością miałbyś juz ssy - ale nie o to w tym chodzi. Się robi powoli offtopic, a główną przyczyną napisania tego posta była skarga na admina. 

 

Po za tym, jeśli uważasz że ktoś gra na czitach zgłaszaj go na u@! wtedy cheater (o ile nim jest) dostanie bana i nie zdąży się połapać - wyłączyć wh czy tam uciec z serwa, PROSTE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga jak najbardziej uzasadniona. Admin zobowiązany jest dawać bany według regulaminu, a nie według swojego upodobania. Jeśli zaistniała wyżej wymieniona sytuacja to trzeba być konsekwentnym i ukarać banem zarówno jednego jak i  drugiego gracza. Ponadto tak jak GRINGO napisał należy pierw ostrzec gracza, a później banować.

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×