Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DzedajYoda

Skarga na gracz El_Polako

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś Ok godziny 13:50 Dostałem perk "Tajemnica Ninjy" Grałem szturmowcem i chciałem zmienić na komandosa El Polako skorzystał z sytuacji i chciał sie ze mną zamienic, ja oczywiście nie chciałem.. Wciskają 1 przy wybierraniu klas jednocześnie zaakceptowałem niechcianą zamiane. Tak jest cały czas jak dostane jakiś dobry perk to zaraz ten sęp piszy /wymien i zawraca dupe. Niech dostanie bana, najlepiej perma...

 

 

screen z konsoli: http://zapodaj.net/0d03a327a185e.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej Ty zwróć większą uwagę co napisał Drew. On zrozumiał - Ty jego odpowiedzi najwidoczniej nie. 

 

Dobra, a teraz do rzeczy. Za takie "chytre" wymiany nie ma Banów, a tym bardziej permów - czasem odpuszczam, ale nieraz już ktoś wyłapał ode mnie kick'a za cwaniactwo. Osobiście rozumiem, że się zirytowałeś, sam czasem tego doświadczyłem. Następnym razem jeśli ktoś natarczywie próbuję się z Tobą wymienić, zwróć większą uwagę, właśnie NA TO CO KLIKASZ. Tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko chodzi o to, że to było szybko. Jak juz miałem palca na 1 to on wpisał szybo wymien, nie zdzyłem nawet zobaczyć.. Odpuściłbym mu z tym perkiem bo w końcu to tylko gra :D Ale cwaniakował potem na czacie a ktoś mówił, że za takei coś jest ban. Następnym razem będę bardziej uwazać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×