Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CR-X

nowe mapki

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcialbym poruszyc temat o dodanie jakis pare mapek ponieważ grane sa te same w kółko np rats ,rats_1337,eldorado dust2 westwud, wesdwut_big i tak w kółko chcialbym ze by te maki nowe byle np dust4ever,dyst2_long2012, kabyl32 no i ine które moga dodac gracze grajace na cod mod prosze o to poniewasz server staje sie nudny jak sie gra cały czas te same mapki  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był. Zauważyłem że masz na klawiaturze literki poprzestawiane . Ale te mapki co podałeś można by wrzucić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=CR-X' timestamp='1358978632' post='97163]
chcialbym ze by te maki nowe byle np dust4ever,dyst2_long2012, kabyl32

 :D są konkretne. Coś kojarzę te mapki, jestem za :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie można by wgrać kilka z waszych propozycji, tj.:
 
1.de_dust4ever *poniższy screen jest z mapy dust4ever_cz - różnica jest tylko w wyglądzie otoczenia [textur] - układ przejsc/bs'ow pozostaje bez zmian
 

 

de_dust4ever_cz_shots.jpg

 Download
 
 
2.cs_alpin - ta mapa była już na serwerze i cieszyła się całkiem niezłym powodzeniem. 

 

 

cs_alpin0000.jpg 70130821.jpg

 

 

Download

 

 

3.de_winz - zauważyłem, że na serwerze często grane są z chęcią mapy niestandardowe, kolorowe, wyraźnie inne od wszystkich.Mapa nie powinna sprawiać dużych problemów na początku - jest wg. mnie dobrze oznakowana i bez problemu możemy się dzięki znakom dostać na konkretnego bs'a.

 

Oto kolejna propozycja:



BS - B

146940a.jpg

 

 

BS - A 

146940e.jpg

 

 

 

Download

 

4. de_dolls - jako, że mapa klimatem bardzo przypomina Wasze kochane ratsiki ;D myślę, że przypadnie Wam do gustu.

Oto link do tematu z działu "mapy cs" - De_dolls

Edytowane przez GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jesteście mega niezorientowani w temacie.... Jak wiecie, studenci są teraz w okresie sesji, egzaminy itp. Petrus jest jednym z tych pilniejszych i ostatnimi czasy troszkę musiał popracować na jakimiś tam projektami. Czyli normalne, że chwilowo mniej poświęcał czasu na ogarnięcie forum czy tam nowych mapek na CoD. Może w przeciągu kilku dni się to wszystko uporządkuje, a tym czasem musicie uzbroić się w cierpliwość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu Petrusa wybrałbym 1-2 zastępców co mogli by zajmowac sie sprawami technicznymi serwerów pod jego nieobecność lub brak czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

studenci w czasie sesji mają wyjątkowo dużo czasu i mieszkania tak czyste, że nawet Perfekcyjna Pani Domu mogłaby się czegoś nauczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×